реклама Делікат

реклама

Детективною історією називає заступник міського голови Черкас Павло Карась ситуацію з продажем майна комунального підприємства «ЧЕЛУАШ». За його словами, майно підприємства вже двічі продавали з аукціону.

– Вперше це трапилося, коли я тільки прийшов на посаду заступника. У серпні ситуація повторилася. Незважаючи на те, що ми передбачили кошти в бюджеті, нам не вдалося розрахуватися з боржниками. Державна виконавча служба не дала довідку. У результаті, 23 серпня знову відбулася реалізація майна «ЧЕЛУШу» з аукціону, – розповів на нещодавній прес-конференції Павло Миколайович.

Опісля він додав, що «після важких переговорів» переможець аукціону почав повертати майно підприємству.

– Ця людина проявила громадянську позицію. Це його добра воля, – запевнив Карась.

Також Павло Карась зазначив, що під час підготовки до зими його доводилося «постійно бути у війні».

– Те, що робить і робилося по цьому комунальному підприємству, – це був біг з постійними перешкодами. Наприклад, міська рада ухвалює рішення на купівлю снігоприбиральної техніку. На виконком готується проект рішення про те, щоб скоротити це призначення… Тобто доводилося постійно бути у війні для того, щоб підготуватися до зими, – сказав Павло Карась.

Нагадаємо, днями КП «ЧЕЛУАШ» отримало нового керівника. Ним став колишній працівник «Черкасиелектротранс» Олександр Нікіпєлов.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Инженер 18.09.2013 12:27
Прокурор там не при чем, они всю информацию черпают из сми и интернета. а по поводу беззубого это правда, товарищ заинтересованна я персона и злостный откатчик.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 антон 18.09.2013 07:25
У победителя тэндера-крыша Беззубенко,там другой ни кто бы не выграл!и это не КОТехника стоимостью 40000000мл.гр.продана за 400тыс.гр.и это неКОРРУПЦИЯ??? А пару миллионов отката поделили между собой Рыба,Беззубый и КО.Только благодаря ПРОКУРОРУ и состоялся этот возрат!!! Так что Карась не тренди.Одно болабольство.КОРРУПЦИОНЕРОВ ЗА ГРАТЫ!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Инженер 17.09.2013 17:04
"переможець аукціону", это и есть конкурент. Кроме него эта спецтехника никому не нужна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Инженер 17.09.2013 16:47
Там есть заказ державний виконавчий служби, от конкурирующих лиц, которая блокирует счета предприятия, а технику продает конкурентам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Наблюдательный 17.09.2013 16:21
Цитую Чукча:
Недооценили парня. Пацану хоть и 23 года, а молодец, за три месяца успел, как Паниковский, продать, купить и снова продать... Зря его с директоров поперли :lol: :lol: :lol:


Молодой директор начал аналогично как и его наставник, который , первое, что сделал, придя на должность директора, спилил и продал с екс-мером "чертовое" колесо.
Так что ученик стоит своего учителя...
Слабый руководитель всегда подбирает в команду себе подобных...
Эту ошибку делают только те руководители, которые не учили физику...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 незнайка 17.09.2013 16:03
Одни работники горисполкома готовят решение о закупке снегоуборочной техники другие готовят решение о сокращении этих расходов Зачем черкащанам содержать 500 человек в здании миськвыконкому?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Саша Лазарєв 17.09.2013 16:01
Дивлячись на призначення керівником цього підприємстьва О.Нікепжлова можна тваердо завірити, що місьуій раді не потрібен освічений керівник, який за своїми плечами мав десяток років роботи на керівних посадах, а це "страйкаря" взяли і призначили на посаду керівника... Людина дуже далека від керівної посади і не має досвіду виводу підприємства із економічної кризи...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Чукча 17.09.2013 15:43
майно підприємства вже двічі продавали з аукціону.
Вперше це трапилося, коли я тільки прийшов на посаду заступника. У серпні ситуація повторилася
***
Недооценили парня. Пацану хоть и 23 года, а молодец, за три месяца успел, как Паниковский, продать, купить и снова продать... Зря его с директоров поперли :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Знаючий 17.09.2013 15:43
Та закрийте ви це підприємство, яке слугує для відкату бюджетних коштів!