реклама Делікат

реклама

Директор КП «Туристично-інформаційний центр» Володимир Мамалига написав і поклав на стіл в. о. меру Черкас Віктору Білоусову заяву на звільнення. Про це Володимир Мамалига повідомив в коментарі «Прочерку».


За його словами, написання заяви на звільнення ніяк не пов’язане з особистістю Білоусова.

– Ми мали з паном Білоусовим дві розмови. Моя заява пов’язана з неплатежами казначейства. Неможливо працювати в комунальному підприємстві, не знаючи навіть, коли надійде плата за телефон, – зазначив пав Володимир.

Нині, за словами Володимира Мамалиги, він намагається з керівництвом мерії владнами питання конструктивно.

– Треба, щоб програма по туризму продовжувала діяти і щоб хтось виконував її. Тож не можна ще сказати однозначно, що я звільнюся, – зазначив Володимир Мамалига.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #25 Хі Хі 20.09.2013 07:11
Для повалення Одарича продався за "жирну" посаду диреХтора, а там пшик і вкрасти нічого.
Одним словом Іудина доля.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #24 антон 19.09.2013 14:08
Тут надо работать,аоно не умеет,только базикаты
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #23 Жесть 19.09.2013 12:36
Слухи ходят Коля к Одарычу бегал а как вы думали? СТРАШНО Бродский обещал что глаз на ж... будет. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 ВОЛОДИМИР 19.09.2013 12:14
Цитую Ф:
Цитую цікаво:
окремі країни живуть виключно за рахунок розвитку туризму.а тут виявляється треба грошей немалих

Для того, щоб "жити за рахунок туризму", потрібно побудувати нормальну інфраструктуру (дороги, готелі etc), а це значить, що потрібно вкласти чималі гроші і тільки вже потім через років 5-10 може з того і підуть прибутки. А якщо у Черкасах по деяких вулицях після невеликого дощу можна хіба на танку проїхати, не кажучи вже про область, то який дурень сюди туристом поїде? Чи Ви пропонуєте розвивати екстремальний туризм під гаслом "Відвідай Черкащину, щоб життя медом не здавалося!"?

:lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #21 Чукча 19.09.2013 09:09
И де пан Миколенко с своими постулатами о продавшихся и примазавшихся за кусок тухлой рыбы? Что только не "сдавал" энтот пан Мамалыга. Они думали и сейчас наверное думают что год или полгода назад до их вхождения во власть деньги с казначейства текли рекой... Оно конечно бегать с фотоапаратом и фотографировать кучки снега в половине двенадцатого ночи, а потом иступленно орать, что власть не работает - легко. А вот самому что-то реальное сделать..тут сразу пупок развязывается.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #20 солодка парочка 18.09.2013 21:32
ржу - ни - ма гу!!!!!!!!!!!со лодкую парочку любителей дензнаков мамалигу-воротніка постиг страшный облом - Пока они свергали одарича бабло в городе кон-чи лось!!!!!!!!!!! !! То вам оказываеца тока деньог наших и нада было - а гарили шо за сетлое будущее черкащан будете бороться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #19 Ф 18.09.2013 20:39
Цитую цікаво:
окремі країни живуть виключно за рахунок розвитку туризму.а тут виявляється треба грошей немалих

Для того, щоб "жити за рахунок туризму", потрібно побудувати нормальну інфраструктуру (дороги, готелі etc), а це значить, що потрібно вкласти чималі гроші і тільки вже потім через років 5-10 може з того і підуть прибутки. А якщо у Черкасах по деяких вулицях після невеликого дощу можна хіба на танку проїхати, не кажучи вже про область, то який дурень сюди туристом поїде? Чи Ви пропонуєте розвивати екстремальний туризм під гаслом "Відвідай Черкащину, щоб життя медом не здавалося!"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #18 666 18.09.2013 15:36
Цитую Инженер:
Проблемма одна в бюджете НЕТ ДЕНЕГ, а отвечать за все и не получать зарплаты никто не хочет. Все хотят работать как 500 нахлебников в мисьвиконкоме.

Піди спробуй краще попрацювати в міськвиконкомі дармоїд...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #17 Колишній 18.09.2013 15:10
Цитую yazon din alt:
Оно понятно, что какой же ты атаман без золотого запасу... А шо, раньше думал, шо там мёдом намазано? Однако в главном Мамалыга прав: при такой блокаде со стороны казначейства работать не будет НИЧЕГО - кого ни назначай. Другой вопрос - почему Белоусов ползает на пузе и чего-то выпрашивает, а не подаёт в суд и прокуратуру за срывы проплат?

Як тільки він це зробить, його той же Воротнік з Мамалигою знімуть, проголосувавши в 31 за.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #16 цікаво 18.09.2013 15:03
окремі країни живуть виключно за рахунок розвитку туризму.а тут виявляється треба грошей немалих