реклама

реклама Делікат

реклама

Керівництво партії "Батьківщина" почало підготовку до довиборів у Верховну раду, які відбудуться 15 грудня. У середу були затверджені керівники виборчих штабів у трьох з п'яти округів, пише "Українська правда" з посиланням на "Коммерсант-Україна". Ці посади зайняли люди, що користуються винятковою довірою кандидатів, а також їх близькі родичі.

У нараді брало участь вище партійне керівництво - голова центрального штабу Олександр Турчинов і глава політради Арсеній Яценюк.

У ході засідання були затверджені глави штабів у трьох з п'яти округів. Зокрема, кандидат по 194-му округу (Черкаси) Микола Булатецький призначив керівником виборчого штабу свого сина - депутата Черкаської міськради та голову міської організації партії "Батьківщина" Максима Булатецького.


Керівником штабу кандидата Леоніда Даценка (округ N197, Канів, Черкаська область ) стала депутат Черкаської обласної ради, екс-голова обласної організації "Фронт змін" Наталія Старікова.


Цікаво, що учора "Прочерк" також намагався дізнатися у вищезгаданих кандидатів, кого саме призначили керівниками їхніх штабів. Проте Микола Іванович в коментарі "Прочерку" зазначив, що "рано говорити про те, хто буде керівником штабу". Мовляв, якщо раніше цю функцію виконував його син, то нині через зайнятість він, швидше за все, не зможе працювати керівником штабу. "Та в мене є інша людина на приміті", - запевняв Булатецький. Щодо Леоніда Даценка, то він взагалі не зміг надати коментар "Прочерку", пославшись на зайнятість.

У Партії регіонів до призначення голів штабів справа ще не дійшла. "Це питання технічне . Поки що ми ще повинні визначитися з кандидатурами на відповідних виборчих дільницях" , - заявив регіонал Володимир Олійник.

реклама

Коментарі  

 
+6 #22 Знаю 29.09.2013 17:30
Ахахах)))) думаю, пану булаиецькому керівником штабу слід зробити одну зі своїх ...........................)))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #21 Тарас Бульба 27.09.2013 10:29
Булатецький довірився синові,
- - - - - - -
Ох и зря он так делает, ох и зря. Продаст его сын, как продал меня Остап. Ведь уже не раз его сын продал "батькивщину" когда голосовал не как отец и вопреки и против той самой "батькивщины". Или может они на публике то обнимаются то голосуют по разному, только ради того чтобы по-семейному зарабатывать грошыки и с "батькивщины" и с регионалов?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 дядя Коля 26.09.2013 20:28
Цікаво знати Булатецький з Даценком ідуть на вибори як опозиційні кандидати ? Справа втім що депутати Черкаської партії "Батьківщина" в міській раді насьогодні в коаліції з партією Регіонів. То ж не може бути так, що партія в коаліції а її члени в опозиції. Залишається два варіанти ,або вийти з партії і йти самовисуванцями іперемогти,або партії дати вам шанс розрушивши коаліцію.Тим самим давши можливість черкащанам змінити заполітизованих депутатів на депутатів господарників.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 Семьон 26.09.2013 18:16
Цитую ирина:
может и за Мыколу- но точно не Булатецкого!! за волю? за какую?? мы в заключении?? не будьте наивны!! посмотрите правде в глаза,и скажите,что Булатецкий сделал для Черкасс за ВСЕ время?????? да и не сделает!!! только себе любимому!! а кричать,что я хорош и классный-может каждый.Да,Жуковская тоже "не подарок" для черкащан,но хоть что-то пытается( да и делает)!!! Понятно,что не без корысти( в своем понимании,но делает).....Я не агитирую,я пишу только то,что вижу!!!!
Цитую ЗА БУЛАТЕЦЬКОГО !!!:
МИКОЛА БУЛАТЕЦЬКИЙ-ДІЙСНО народний депутат!!! ЗА МИКОЛУ! ЗА УКРАЇНУ! ЗА ВОЛЮ!!!!!

Почему так песимистично. Построил.. (когда был директором или даже уже замом у мера Олейника) на территории высшего проф-жудожественного училища №20 (по Сумгаитской) питейное заведение именуемое как "Хобби" в народе "хобот". Такое себе хобби для вчерашних десятикласников после занятий, накатить по 100 грамм :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #18 Микола Сергійович 26.09.2013 16:44
Правильно, Миколо Іваановичу зробив, легше буде гроші рахувати...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 ирина 26.09.2013 15:27
повторюсь,я не агитирую,а пишу только то,что вижу!! а за тех кто проживает..только и того,что пока!!! проживает( пока не достоточно наворовал у бюджетного корыта)...а работает....Булатецкий работает( вот это бу-га-га ??) кофеюет на Лазарева? неоднократно видела его там с "попличниками".

Цитую Бу-га-га-га:
Скажу этому мужику "ирина" чтоб он не дуркувал и не агитировал нас голосовать за варягов, хватит свои голоса отдавать за "варягов" как Яценко, Зубик, Тимошенко, Ничепоренко. Надо голосовать только за тех, которые проживают и работают в Черкасской области...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #16 Бу-га-га-га 26.09.2013 15:08
Скажу этому мужику "ирина" чтоб он не дуркувал и не агитировал нас голосовать за варягов, хватит свои голоса отдавать за "варягов" как Яценко, Зубик, Тимошенко, Ничепоренко. Надо голосовать только за тех, которые проживают и работают в Черкасской области...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 ирина 26.09.2013 14:59
может и за Мыколу- но точно не Булатецкого!! за волю? за какую?? мы в заключении?? не будьте наивны!! посмотрите правде в глаза,и скажите,что Булатецкий сделал для Черкасс за ВСЕ время?????? да и не сделает!!! только себе любимому!! а кричать,что я хорош и классный-может каждый.Да,Жуковская тоже "не подарок" для черкащан,но хоть что-то пытается( да и делает)!!! Понятно,что не без корысти( в своем понимании,но делает).....Я не агитирую,я пишу только то,что вижу!!!!
Цитую ЗА БУЛАТЕЦЬКОГО !!!:
МИКОЛА БУЛАТЕЦЬКИЙ-ДІЙСНО народний депутат!!! ЗА МИКОЛУ! ЗА УКРАЇНУ! ЗА ВОЛЮ!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #14 Бу-га-га-га 26.09.2013 14:10
Кальян сними это кольцо и надень его на носа этому писаке...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Лига реформ 26.09.2013 14:06
А че кольцо на левой руке? Налетай - свободен?