У Тальному відбувається спроба рейдерського захоплення Тальнівського комбінату хлібопродуктів. Про це щойно на прес-конференції Об'єднаної опозиції повідомив голова Черкаської обласної організації ВО «Свобода» Юрій Ботнар.

Про ситуацію в Тальному керівнику черкаських «свободівців» повідомили місцеві однопартійці, які допомагають працівникам підприємства відстояти справедливість.

За словами Юрія Ботнара, ситуація загострилася настільки, що близько півсотні працівників підприємства змушені були вийти на пікет під стіни місцевої адміністрації.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 Сержант 01.10.2013 11:23
Відразу помітно - у людини криза жанру. Хасиди поїхали і молодий ненависник євреїв не знає, що робити, щоб його не забули. Краще б займався своєю політикою, а не заводами. Он у соратників з Удару незрозумілі речі відбуваються, то розбирався б у тій ситуації, а то вся його діяльність - це коментарі у Фейсбуці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Мармон 01.10.2013 11:17
Цитую Литвин:
Це підприємство згідно статистичних данних давно знаходиться в бункрутах...

Ну, якщо так, то Ботнар точно хоче використати цю ситуація виключно для свого піару.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Булька 01.10.2013 11:13
А мені здається, що політик, який у своєму житті нічого не досягнув, не бачив життя, не має достатнього життєвого досвіду, працював лише трактористом та лише звик дертися у рупор, не повинен лізти у бізнес, де, до речі мало що тямить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 ххххх 30.09.2013 21:48
Цитую КПУ:
"Свобода" захищає бізнес? А якщо виявиться, що нема там ніякого рейдерського захоплення, а справжній власник намагається вигнати прокравшегося директора. Що скаже потім Ботнар?

А что? версия имеет прапво на жизнь - директор, ходивший в 2005 году пешком, сейчас ездит на "Бентли"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 стабилизец 30.09.2013 16:19
Хоть захватывай, хоть не захватывай, результат один - кирдык предприятию. Короч, очередной сказ о том, как полуграмотный пролетариат в бизнэсмены-акционэры подался.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Володимир 30.09.2013 14:16
Дуже цікаво, коли за підприємство, керівником якого є член Партії регіонів, повідомляє Об'єднана опозиція. Це наштовхує на розуми!..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Удар 30.09.2013 14:06
ситуація загострилася настільки що одна з сторін вдерлась в приміщення БТІ та побивши працівницу силоміць відібрали в останньої ключі від архіву та викрали справу на комбінат!!!!!!

Цікаво хтож це зробив??? чи та сторона що захищається чи та що нападає???
Міліція знайти не тих не тих не може....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 ЕКСПЕРТ 30.09.2013 13:33
В Умані уже захищали завод від "рейдерського захвату". В обмін на акції. Які потім продали... "рейдеру".
Завод зараз у фінансовому піке - зарплати людям не дають, скоро банкрутом стане. Допомогли називається...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 КПУ 30.09.2013 12:32
"Свобода" захищає бізнес? А якщо виявиться, що нема там ніякого рейдерського захоплення, а справжній власник намагається вигнати прокравшегося директора. Що скаже потім Ботнар?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Литвин 30.09.2013 12:22
Це підприємство згідно статистичних данних давно знаходиться в бункрутах...