реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

На наступній сесії Черкаської міської ради депутати розглянуть кандидатуру заступника міського голови, запропоновану в. о. мера Віктором Білоусовим. Про це сам Віктор Федорович повідомив під час прес-конференції, відповідаючи на запитання «Прочерку».


– Є кандидатура. Це спеціаліст. Безпартійна людина, – коротко відповів пан Білоусов.

Утім, на прохання «Прочерку» назвати ім’я та прізвище ймовірного заступника мера, Віктор Білоусов відмовився.

– Сині очі. Середнього зросту. Нормальний чоловік, – єдине, що сказав Білоусов.

Нагадаємо, що попередній заступник міського голови Черкас Борис Євмина звільнився у серпні у зв'язку з переходом на роботу до Державної архітектурно-будівельної інспекції в Черкаській області, де обійняв посаду начальника.

реклама

Коментарі  

 
+6 #22 От души 08.10.2013 11:15
Я так понимаю, что кареглазым, зеленоглазым, сероглазым никогда не стать заместителями Белоусова... а также и тем, кто выше среднего роста, а если еще и с высшим образованием, то - вообще хана....:cry: :cry: :cry: :lol: :lol: :lol: :lol: :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #21 Виктор 08.10.2013 09:02
Я так думаю, что как только Белоусов увидел "Сині очі" так и понял - быть ему моим заступником!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #20 Олег 08.10.2013 08:44
А может это Волошин (ну если глаза цвета волошки)?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #19 Зви Сало 08.10.2013 08:40
Цитую Алоизыч:
Даже не думал, что мои кретерии отбора 1930-х понадобятся коммунистам через сколько лет. Данке, я прослезился.


АХАХА. коментар тижня!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #18 Пані 08.10.2013 08:03
Цитую Морда:
Одарич и Белоусов - это диагноз всем нам. Чего мы их терпим ?


Ну ти порівняв слона і моську?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Отдел кадров 08.10.2013 06:24
Цитую Черкащанка:
А может это Оля С*соева или еще ктото с горисполкома?

Оле кареглазая, к тому же не совсем чоловик. Неформат, кароче.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #16 Алоизыч 08.10.2013 06:20
Даже не думал, что мои кретерии отбора 1930-х понадобятся коммунистам через сколько лет. Данке, я прослезился.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Зви Сало 08.10.2013 03:23
Цитую Морда:
может он нетрадиционной ориентации будет ? очи и т д


Так серед комуністів - більшість п*******в! Тільки п*****с буде задоволений розкуркулювання м, депортаціями, голодоморами, мордуваннями, вбивствами і при цьому - сяятиме від щастя будівництва КОМуНІЗМУ в окремо взятай странє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Кленов 07.10.2013 23:13
Цитую Фугас:
Кажется, в.о. совсем заработался. Надо спасать человека, Витя-Космос нам ни к чему.

Ну такая вот тенденция.Вот скоро у нас будет цельный президент Виталик Космос.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 ги-ги 07.10.2013 22:08
Это Радик наверное с голубизной в глазах спешит на помощь :lol: