реклама Нормовен

реклама Нормовен

Голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний провів збори  членів Регіонального відділення УАРОР (Українська асоціація районних та обласних рад), там і було прийнято рішення про делегування голови Золотоніської районної ради Бориса Євмину представляти районні ради Черкащини в Асоціації.

 

- Разом ми напрацювали спільну позицію щодо подальшої долі районних рад, їхнього функціоналу та джерел наповнення бюджету, яку із Борисом Євминою відстоюватимемо під час засідань Асоціації, а також на спільних засіданнях із керівництвом держави. Я переконаний, що цей рівень місцевого самоврядування повинен існувати, бо на них зав'язано чимало функцій, котрі поки не можуть здійснювати територіальні громади з різних причин. Також сьогодні важливо налагодити співпрацю із народними депутатами в цьому питанні, - вважає Анатолій Підгорний.

DSC_0111_0

Засідання відбулося у Черкаській районній раді, де взяли участь очільники чотирьох райрад. Окрім вирішення організаційних питань обговорювали також проблемні питання діяльності райрад, зокрема про передачу майна громадам, оскільки цей процес мав завершитися 1 липня.

За словами очільників районів, майже все майно передане, залишилися лише кілька об'єктів, де вони самі працюють, або ж є труднощі з переданням юридичної особи тощо. Водночас очільники райрад запевнили, що в них є бачення вирішення цих проблем.

- Загалом вважаю, що для ефективного розвитку області нам необхідна співпраця усіх рівнів місцевого самоврядування, адже є багато питань, які можна вирішити разом. Зокрема, сьогодні для обласної ради одне з найактуальніших питань - це придбання лінійного прискорювача для більш точного лікування онкологічних захворювань.Тому принагідно звернувся до очільників райрад, щоб вони також нас підтримали і звернулися до голів громад із проханням закумулювати кошти й допомогти зі співфінансуванням цього проекту. Наша спільна робота стане яскравим прикладом конструктивного діалогу і реального місцевого самоврядування в області, - вважає очільник обласної ради.

Виконавчий апарат обласної ради

реклама

Коментарі  

 
+2 #2 щука 21.07.2021 07:42
Цитую Ботнар:
Перефарбувавший ся регіонал


Непотопляемый.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Ботнар 20.07.2021 15:24
Перефарбувавший ся регіонал
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100