реклама Делікат

Депутат Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» Микола Булатецький, який збирається балотуватися на перевиборах по 194-му виборчому округу, сьогодні під час прес-конференції зізнався, що йому немає коли займатися піаром. Причина того – складна ситуація, в яку потрапив його сімейний сільськогосподарський бізнес.

– Моя сім’я займається сільськогосподарським бізнесом. Ви всі це знаєте. Ситуація зараз дуже складна, бо цілий місяць у вересні йшли дощі. Так склалося, що ми традиційно вирощуємо пізні культури. Відтак потрапили в ситуацію, коли зросли ціни на бензин, солярку, запчастини, особливо на добрива, які виготовляє Фірташ (Дмитро Фірташ – власник черкаського ПАТ «Азот», – ред.). Це просто казка! Для Фірташа казка. Для нас це – страшні страждання, тому що сьогодні добриво коштує дорожче, ніж вирощена пшениця, – поскаржився Микола Іванович.

реклама

Коментарі  

 
+10 #12 Сельский час 14.10.2013 21:41
Пусть Булатецкий в своём добриве сидит и не вылазит
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 Досвідчений 14.10.2013 19:55
Цитую Знаючий:
Микола Іванович, натякає на злив округа?

За безплатні мін.добрива - Жуковській. Прозорий натяк.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Loki 14.10.2013 18:00
Да, это "страшні страждання", своё ведь пропадает не чьё-то. За азотовские удобрения улыбнуло. В европу, куда всё так семимильными шагами стремится, уже давно не комильфо мин удобрениями пользоваться. Т.н. "биобауэры" пользуются только удобрениями от природы и цена этой "Bio" маркированной продукции ох куда выше чем остальной. Но берут, зашуганные рассказами о вреде нитратов & K². Только вот получить сертификат "биобауэра" не так то просто. Зато потом, легче тоже не становится)). Как повлиял дождливый сентябрь на производство и качество навоза на батьківщині претендента соискующегося на дебмандант? С навозом из-за дождей напряжонка (розмыло чи-шо), "биопродукция" как понятие отсутствует или уже тоже давно весь продукт разворовали? Али первым украинским "Віо-фармэром" стать в западло? Не царское это дело?))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 Черкаси 14.10.2013 14:36
Їхня справжня проблема коли немає кого поливати брудом це стосується і Дацика.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #8 Вася 14.10.2013 14:07
Є таке відоме українське прислів"я: хто вс**вся - невістка. Миколо Івановичу, не треба все валити на інших. Всі знають, що сільськогоспода рський бізнес - прибутковий і страхується. Так що не треба повітря наповнювати пустими звуками задля піару!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #7 Ужасть 14.10.2013 13:49
Действительно, п*ть надо меньше, чтобы потом не страждать. Просадить в ночном клубе за вечер почти половину годового зароботка :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #6 Чукча 14.10.2013 13:30
зросли ціни на бензин, солярку, запчастини,
***
не знаю, не знаю ... бензин, солярка как была в январе так сейчас. Цена не выросла. Насчете удобрений..не владею ситуацией. Но не о том. Микола Иванович не о том страждает... и жалуется на жизнь, да тем более все валит с больной головы на здоровую. Вот когда за один вечер пропил и прогулял на день рождения 50 тысяч, а это его годовой зароботок (13.08.2012
Загальна сума доходів кандидата Булатецького торік склала 157 тисяч 560 гривень, з них заробітна плата – 78 тисяч 780 гривень, дохід від провадження підприємницької чи незалежної професійної діяльності 42 тисяч 780 гривень), тогда не стражадал :-) Вот доверь ему депутатское место в Раде тогда будет страждать и народ Украины от таких хозяйствеников. Прогуляют и пропьют державу страдальцы :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Миколина погода 14.10.2013 13:29
Якщо дощі винен Тулуб. Однозначно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Фром 14.10.2013 13:19
И в Раде так будет работать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 Знаючий 14.10.2013 13:17
Микола Іванович, натякає на злив округа?