реклама Делікат

Колишні умовні перемоги та бравурні заяви опозиції у новій кампанії можуть бути помножені на нуль, зазначає видання «Insider». Козирі влади – підтримка псевдонезалежних кандидатів та підкуп виборців.


Коментуючи ситуацію у 194-му окрузі з центром у Черкасах, автори зазначають, що, незважаючи на торішній результат та протестні настрої на Черкащині, кандидат від опозиції Микола Булатецький має шанси і цього разу, як і в 2012 році, не потрапити у парламент.

По-перше, він не зміг отримати достатню підтримку керівництва «Батьківщини», яке публічно підтримує його лише тому, що він торік фактично переміг на окрузі.

«Відповідно, очікувати, що цього разу за нього будуть битись на смерть не слід. Булатецький – дуже специфічна людина. Він вже три рази перемагав на виборах, був у одному кроці від перемоги, але не вийшло. Тому це наклало певний відбиток на його поведінку. Він дуже різка людина, вічний революціонер. Послав на три букви, коли його не обрали, і Яценюка, і Тягнибока», – таку обережну характеристику Булатецького дав виданню один із нардепів-опозиціонерів.

По-друге, проблемою може стати і те, що зараз дуже посилились суперечки в лавах «Батьківщини» на Черкащині. Існує конфлікт між місцевою та обласною організаціями, які зайняті не виборами, а внутрішньою боротьбою.

За інформацією видання, на 194-му окрузі влада буде просувати сценарій аналогічний тому, що був на нещодавніх довиборах у Севастополі, де переміг бізнесмен Вадим Новінський. Його основні риси: з одного боку, ніби відстороненість «незалежного» кандидата від влади, з іншого – низька явка та переважне голосування людей старшого віку.

На користь влади може зіграти і висування відомого у місті депутата Черкаської міськради Олександра Радуцького, який може відтягнути в Булатецького голоси виборців.

На 197-му окрузі у 2012 році змагалися кандидат від «Батьківщини» Леонід Даценко та екс-БЮТівець Богдан Губський. Зараз від «Батьківщини» в окрузі знову піде Леонід Даценко, а от серед його конкурентів від провладного табору поки ситуація незрозуміла. Називають двох ймовірних кандидатів.

Один з них – екс-депутат спочатку від БЮТ, а потім від ПР Богдан Губський, який змагався за депутатський мандат минулого разу, і вже встиг заявити про бажання зробити це знову. Також розглядається кандидатура голови Черкаської області Сергія Тулуба. Останній все активніше почав просувати це в місцевій пресі.

реклама

Коментарі  

 
-4 #9 ворюга 20.10.2013 19:12
Цитую ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО:
Тому, "підрахуй", щоб правильно рахувати, потрібно вчити закони.



Миколенко може засунути виборче законодавство собі в .... Хіба не очевидно що жодна людина не стане депутатом без дозволу Тулуба? Булатецьий з Льонькой наглядні приклади. Рахував-підписав. які дурниці миколенко говорить. З якого дуба він впав? До нинішньої ситуації з виборами жодне законодавство не має відношення
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 ворюга 20.10.2013 19:07
Цитую Виборець:
Бондаренко продався Партії регіонів ще коли л*г під них під час імпічменту Одаричу.
І зараз продасться.
Думаю, ціна йому буде 200 тис. доларів, щоб він спустив усе на гальма, не дав членів ОВК, ДВК і спостерігачів.
І усіляко переключав увагу виборців з виборів на якісь інші речі.


Чому Партії регіонів? Кожен у кого є гроші, мабуть, може підходить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 ЗА БУЛАТЕЦЬКОГО !!! 20.10.2013 17:32
Цитую Виборець:

Він продався ще раніше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Виборець 20.10.2013 13:37
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 БЮТ 20.10.2013 10:51
Цитую ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО:
І правильно послав Булатецький київських босів!
Адже вони за 10 місяців НІЧОГО не зробили для захисту переможців!
Тому результат виборів залежить від явки та відповідальност і виборців.
Важливо розуміти, що голосування буде не за опозицію чи Булатецького, а ЗА ЗЕКІВ, ЧИ ПРОТИ ЗЕКІВ...
Дай, Боже, розуму черкащанам!!!

Булатецький не взяв запропонований мільйон, але Бондренко не погребував взяти свій інтерес щоб спустити все на тормозах + ревнощі, нардеп Булатецький з Києва розтер би його в попіл з його крючкотворчістю .
До того ж Сєня - кролик боїться таких як Булатецький більше ніж регіонали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО 19.10.2013 12:35
[quote name="Підрахуй"]Булатецький не став нардепом, бо його переконали, що підписувати рідсумковий протокол можна неповноважною комісією із 8-и членів(по Закону треба більше половини складу комісії - 10 із 18)

"підрахую" - читай закони і не дури людей!
Частина 12 ст.33 Закону України "Про вибори..." законотворцями для того й написана, щоб унеможливити зрив роботи ОВК через відсутність кворуму, на що й розраховували реги та делегація на чолі з кнопкодавами Чечетовим та Тадеєвим.
Адже ця норма закону чітко регламентує можливість "... у день голосування ... у разі присутності менше від 2/3 членів комісії від складу комісіх рішення приймається не менше ніж 2/2 від членів комісії, присутніх на засіданні комісії.
Тому, "підрахуй", щоб правильно рахувати, потрібно вчити закони.
А ЦВК має єдиний обов"язо і право - ОГОЛОСИТИ результат виборів, чого не зробила, вчинивши кримінальний злочин!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Підрахуй 18.10.2013 20:17
Булатецький не став нардепом, бо його переконали, що підписувати рідсумковий протокол можна неповноважною комісією із 8-и членів(по Закону треба більше половини складу комісії - 10 із 18), без розглядк скарг, всупереч рішенням судів про заборону оголошення результатів голосування, які на час оголошення ще нібито не набрали чинності. А як без "жодних зауважень" ЦВК прийняла документи, може повідати Миколенко як головуючий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО 18.10.2013 18:29
І правильно послав Булатецький київських босів!
Дай, Боже, розуму черкащанам!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #1 незнайка 18.10.2013 15:28
С этими выборами на осеннее ненастье-развлекалочка высший класс