реклама

реклама

Новина про те, що п’ятеро депутатів-колишніх «фронзмінівців» – Анатолій Коверський, Руслан Донець, Валерій Вишиваний, Юрій Бондар та Борис Лєбєдцов – увійшли до фракції Партії регіонів у Черкаській міськраді, викликала значний резонанс серед політичний діячів.

Ці зміни відразу прокоментував політичний консультант екс-мера Черкас Сергія Одарича, екс-директор телеканалу «Хоккей» Орест Сохар на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук»:

– Вітаю, Арсенію Яценюк, із цією славною подією», – звернувся до очільника ВО «Батьківщина» у ВР та колишнього лідера партії «Фронт змін» Арсенія Яценюка пан Сохар. – «Добре, що хоч хтось у фракції БЮТ залишився... Поки... А не треба було закривати очі на позашлюбні зв'язки з Тулубом (головою Черкаської облдержадміністрації, очільника обласної організації ПР, – ред.)».

Відгукнувся на новину у «Фейсбуці» і лідер Радикальної партії України Олег Ляшко:

«Вся фракція «Фронту змін» Яценюка у Черкаській міськраді перейшла до Партії регіонів. Скажіть, ще хтось з вас збирається голосувати за Сєню-тушкокомбінат?» – зазначив пан Ляшко.

Нагадаємо, що на останній ХХІ конференції Черкаської обласної організації Партії регіонів, що відбулась 1 серпня у Черкасах, партійні квитки отримали Анатолій Коверський, Руслан Донець, Валерій Вишиваний, Юрій Бондар та Борис Лєбєдцов. Депутати, які стали «регіоналами» пройшли до міськради від партії «Фронт змін», фракція якої була ліквідована.

Відтепер фракція Партії Регіонів у Черкаській міській раді налічує 19 осіб.

Як повідомив голова фракції ПР у міськраді Ігор Мельников, вступити до них готові ще кілька депутатів. Разом із тим Ігор Петрович зазначив, що фракція Партії регіонів готова до співпраці з представниками усіх політичних сил на користь громади міста.

реклама

Коментарі  

 
-2 #11 Братушка 19.10.2013 09:10
Братушки, а давайте і Мирзу приймемо в члени ПАРТІЇ РЕГІОНІВ? Нехай переходить у їхню фракцію і керує далі собі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Про ТВ 18.10.2013 20:25
Не может быть президентом президентом г**.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Сава Шустрий 18.10.2013 17:50
Все одно без Одарича ці вибори не проведуть, будуть з ним домовлятися а не з Тулубом. Хто заплатить богато грошей той і пройде. У Булатецького і ЖуковськоЇ шансів немає, жадні дуже.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 каплоухий 18.10.2013 16:54
А як вам засосман на публіке вовандера греся з мелею?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Правда! 18.10.2013 16:26
Коверський - не раз змінював "окрас"..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 стабилизец 18.10.2013 15:52
Робин Гуд Ляшко как то быстро забыл о своей судимости за хищение государственног о и коллективного имущества в особо крупных размерах. Правда, без таких размеров пригласительный билет в нардепы и прочая не купишь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #5 ирина 18.10.2013 15:08
а навіщо ж лідери опозиції їз беруть в партію? з яких міркувань...
всі вони одне ШОБЛО! на людях плюють одне одному в обличчя,а вверечі цілуються. А ми із-за них тільки ображаємо одне-одного! Чи варто?? думаю,що ні! тільки повна люстрація нам допоможе.(нажаль,цього в Україні ще років 100 не буде)

Цитую Шамрай:
Це брате коретяни і їх з часом можна побачити в любій другій партіі, одним словом запроданці-поліцаї...Як що треба буде то вони і своїх батька із матерею продадуть... Одним словом "мусор"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Кроп 18.10.2013 15:04
Надо уточнять - стали не "регионалами", А ПР***ми. И это не проблема Сени, а проблема конкретных людей. Спасибо что указали фамилии.Народ должен знать фамилии политпрост*туто к.
И Ляшко радуется, полку глиномесов прибыло!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #3 незнайка 18.10.2013 15:03
Предполагается ли транформация ГОТОВНОСТИ ДО СПИВПРАЦИ до КОРИСТИ ГРОМАДИ? На когда число месяц год назначен такой переход?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #2 Шамрай 18.10.2013 14:50
Це брате коретяни і їх з часом можна побачити в любій другій партіі, одним словом запроданці-поліцаї...Як що треба буде то вони і своїх батька із матерею продадуть... Одним словом "мусор"...