На фото – нардеп Юрій Сиротюк

На фото – нардеп Юрій Сиротюк

Народний депутат від ВО «Свобода» та куратор від цієї політсили по Черкащині Юрій Сиротюк спрямовує в прокуратуру звернення з приводу знищення хати чумака в Моринцях на Звенигородщині. Про це щойно на прес-конференції в Черкасах повідомив керівник обласної організації «Свободи» Юрій Ботнар.

– Очевидно, потрібно звертатися в різні правоохоронні органи, щоб притягти до суду голову Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба, бо це вже перейшло будь-які межі, – сказав Юрій Ботнар.

Безчинство в Моринцях він назвав «ударом по психології народу».

– Ця особа (Сергій Тулуб, – ред.) показує в дикунський і варварський спосіб, хто тут хазяїн. Мені прикро, що громада села Моринці вчасно не відреагувала на подію. Тоді, можливо, вдалося б захистити українську пам’ятку, – припускає Юрій Ботнар.

реклама

Коментарі  

 
+1 #19 СветусяЛ 22.10.2013 16:12
Шановний Нетолерантний!
А чим же Свобода зможе допомогти? Використати цей привід щоб зайвий раз попіаритися? Чогось я не можу пригадати щоб Свобода комусь реально допомогла. На словах ви молодці, але хотілося б щоб і на ділі у вас так було.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 vadosik5 22.10.2013 16:02
Виникає таке відчуття, що наші опозиціонери живуть не те, що на іншій планеті, а в загалі в іншій галактиці. Зразув видно справжніх патріотів, використовуєте Кобзаря для власного піару! Краще робили б щось корисне. А не слали купу безглуздих заяв та не хвалилися цим у ЗМІ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 Олег 21.10.2013 20:08
Цитую Нетолерантний:
Надішліть звернення з фактами щодо невиплати заробітної платні, бо ж Сиротюк не працює на "Челуаші" і не знає ситуацію стосовно невиплати зарплатні. Передайте у громадську приймальню Юрія Сиротюка за адресою бул. Шевченка, 266/1, оф. 319.

Якщо Ви просто хочете в коментарях покричати - то і справді нічого не відбудеться. Зверніться, допоможіть собі - тоді і "Свобода" Вам допоможе.

Тобто Свобода допоможе тільки тоді коли її попросять :lol: Що мішає Сиротюку або його помічнику Юрчику відкинути свої понти і пиху і сходити на підприємство для зясування правдивості цих слів або зробити офіційний запит про виплату заробітної плати на даному підприємстві.
Але ж ні вони цього не зроблять - тому що їм потрібно спочатку попіаритись на звернені (які ми круті, в нас люди просять допомоги), а потім зроблять якусь заяву, яка ні на що не вплине. А працівники, які написали звернення ще й будуть відгрібати на роботі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 верный ленинец 21.10.2013 16:39
Цитую Прошу допоможіть...:
Згідно статистичних даних, на сьогоднішній день заборгованість із виплати заробітної плати на КП "Челуаш" становить 160,7 тис. грн.
Оце і вся інформація, так що якщо Свобода не болтуни, працюйте...



Кому цікава особисто ваша зарплата? тут хату чумака розібрали...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #15 Mazarini 21.10.2013 16:25
Спочатку знищили музей в Каневі,тепер хата.
Що наступне при нашій мовчазній згоді?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Прошу допоможіть... 21.10.2013 16:25
Згідно статистичних даних, на сьогоднішній день заборгованість із виплати заробітної плати на КП "Челуаш" становить 160,7 тис. грн.
Оце і вся інформація, так що якщо Свобода не болтуни, працюйте...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Нетолерантний 21.10.2013 16:13
Надішліть звернення з фактами щодо невиплати заробітної платні, бо ж Сиротюк не працює на "Челуаші" і не знає ситуацію стосовно невиплати зарплатні. Передайте у громадську приймальню Юрія Сиротюка за адресою бул. Шевченка, 266/1, оф. 319.

Якщо Ви просто хочете в коментарях покричати - то і справді нічого не відбудеться. Зверніться, допоможіть собі - тоді і "Свобода" Вам допоможе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Odurich 21.10.2013 15:50
Тулуб сам може давати вказівки прокуратурі. Теж мені, налякали хероя! :lol: :lol: :lol: