реклама Делікат

Студентам Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького заримують виплату стипендій. Про це вони повідомили «Прочерку».

Зазвичай стипендії студенти отримують 23 числа, втім станом на сьогодні, 25 жовтня, кошти досі не надійшли на їхні картки.

Як пояснили «Прочерку» в бухгалтерії ВНЗ, затримки з виплатою стипендії пов’язані з роботою Державного казначейства.

За словами студентів, затримки з виплатою стипендій тривають уже не перший місяць. Зокрема, минулого місяця стипендія надійшла на їхні картки не 23 вересня, а на два дні пізніше.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Ф 27.10.2013 15:16
Цитата:
Як пояснили «Прочерку» в бухгалтерії ВНЗ, затримки з виплатою стипендії пов’язані з роботою Державного казначейства.

А у казначейства спитати не пробували? Я думаю, що казначейство тут теж у цікавій позі опинилося - з одного боку грошей у бюджеті немає, оплачувати рахунки нічим, а з другого боку - про це прямо говорити заборонили. От і викручуються, як вужі на сковорідці.
Іншого пояснення я не бачу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Руїни подолано!!! 26.10.2013 21:04
Цитую голодний студент:
а стипендії досі нема
у скарбниці там що геть совість втратили?!?!?!?!

Як можна втратити те чого і не було?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 голодний студент 26.10.2013 12:20
а стипендії досі нема
у скарбниці там що геть совість втратили?!?!?!?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 уточнення 26.10.2013 07:41
а як причетний кузя до роботи казначейства? Не гоніть))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Loki 25.10.2013 22:23
Вагоны по ночам пусть идут разгружать, если такие остались ещё канешно!! "Хорошая прибавка к пенсии! ©" междупрочим!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 молодь 25.10.2013 17:57
Кузьмінський здатен виховати таких, як автов...цю Березу і йому подібних комсольців
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Верный Азировец-геолог 25.10.2013 17:33
Що ви таке пишите? Згадайте зустріч прем'єра Азірова на одному з підприємств: -Менє дирєктор казал что вас зарплата 3000 грівень,правда? -Ні у нас зарплата 1500 гривень... -Нєправда у вас зарплата 3000 грівєнь,да?
Так і тут:
-Хто не отримав стипендії?
-Ось бачите це все неправда!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 виталий 25.10.2013 17:08
Кузьмінський розвалив освіту на Черкащині, а педінститут перетворив на ПТУ. Геть Кузьмінського!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 випускник чНУ 25.10.2013 16:57
геть Кузьмінського! Скільки можна його терпіти