реклама Делікат

Президент України Віктор Янукович підписав доручення Генеральному прокурору Віктору Пшонці щодо перевірки обставин демонтажу «хати чумака» в селі Моринці на Черкащині, йдеться на сайті глави держави.


«Пропоную здійснити перевірку обставин демонтажу «хати чумака» в селі Моринці Звенигородського району Черкаської області та за результатами такої перевірки надати правову оцінку зазначеним обставинам, вжити в установленому порядку відповідних заходів реагування і забезпечити інформування громадськості», – йдеться в документі.

Згідно з дорученням, Генеральний прокурор має доповісти про результати перевірки до 11 листопада 2013 року.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 Нестор Іванович 28.10.2013 08:57
Ну не розібрався президент, а насправді то чудодійне "покращення" для окремо взятої хати від хероя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Дід Трохим 28.10.2013 08:00
Пшонка должон рассмотреть такий варіант: Тулуба - на 10 років поселення в нову хату Чумака в качествє сторожа без права віддалятися від неї більш чим на 3 км. Спічки і сіль завозити раз в місяць, хліб раз в тиждень.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Loki 27.10.2013 22:03
У "хаты чувака", как я начинаю посмотреть, "крыша" явно не из винтажной соломы!!. Думаю удасца отмазаца, ну не кизяками, но.., влетить в копійчину!))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 блазень 27.10.2013 18:14
Я давно казав - в Україні проблема з свободой слова народних депутатів! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #8 Я 27.10.2013 00:42
Невдячні, вам краще хочуть зробити, а ви і тут знайшли як обпаскудити... та це вам всеодно не вдасться!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 федор принципиальный 26.10.2013 18:55
Не пройдет 15.12.член ПР,Тулубу вспомнят все ,что было и даже чего не было.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Mazarini 26.10.2013 10:21
Хоча це нічим на закінчиться,але проблемка в Тулуба є.І велика.І все через хату.Довго він її згадуватиме.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 ТВК 26.10.2013 09:49
Самый раз перед выборами ударить прокурорской проверкой по кандидату в депутаты ВР. Если, конечно,губер будет этим кандидатом. Как то с трудом вериться. С его пиар-шараш-монтажем глупо рисковать идти на выборы. Опыт, когда его подставили и сделали мальчиком для битья во время кампании по отставке Одарича, чему нибудь научил, интересно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Верный Азировец-геолог 26.10.2013 07:55
Ну тепер не тільки хату, але і дуб з корінням вирвуть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Алена 26.10.2013 07:53
"После драки кулаками не машут"! Если хату разрушили, проверяй-не проверяй, хата не восстановится. Вопрос в другом: почему это было единоличным решением губернатора? Почему не обговорил вопрос сноса с историками, этнографами и всеми, кому эта хата дороже, чем ему?
Напоминает события вокруг Андреевского узвоза, когда памятники старины и истории снесли, а когда народ возмутился, известная личность пообещада их "восстановить" в первозданном виде... Смешно и...плакать хочется. В наше время никому не нужно то, что веками сохраняли наши предки, в уме только доход, да побольше, и сегодня, сейчас, сиюминуту...