Незважаючи на короткий термін проведення виборчої кампанії на перевиборах у «проблемних» округах, кандидат в нардепи по округу №194, самовисуванець, президент корпорації «Богдан» Олег Свинарчук вважає, що часу йому вистачить. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції черкаським журналістам.


– Те що ми зробили за майже 20 років роботи, то це і є моя присутність в економічному житті Черкас. Ми вклали в Черкаси таку кількість грошей, яку ніхто не вклав. Тому дорожчої кампанії, ніж в корпорації «Богдан», мабуть, немає і не буде за роки незалежності, – заявив Олег Свинарчук, додавши, що за час роботи в Черкасах корпорація інвестувала сюди більше 400 мільйонів доларів.

Свинарчук також зауважив, що він не радився щодо свого балотування з соратником Петром Порошенком.

Читайте також: Одарич розповів, як можливе депутатство Свинарчука допоможе Порошенку

– У 2009 році я був змушений через кризу віддати Петру Порошенку акції. Нині ми залишаємося бути друзями, але пан Порошенко дізнався про моє самовисування зі ЗМІ, – запевнив Олег Свинарчук.

Характеризуючи нинішній стан справ в Черкасах, бізнесмен зазначив, що тут відбувається «безладдя і беззаконня», бо фактично немає мера і немає представника в парламенті.

Що ж до прогнозів по виборам, то Свинарчук припустив, що боротьба буде не дуже культурною і інтелігентною.

При цьому він запевнив, що сам «за» чесну боротьбу.

Присутній прес-секретар Олега Свинарчука додав, що в рамках виборчої кампанії кандидат не встановлюватиме дитячі майданчики абощо, вважаючи це непрямим підкупом виборців.

– Треба зосередитись на розвитку виробництва, – сказав Олег Свинарчук.

Бізнесмен також повідомив, що журналісти можуть називати його як завгодно, але не «парашутистом»

– Бо «парашутист» – це людина, яку викинули кудись, вона щось зробила і потім кудись побігла. Але ми працювали в Черкасах і будемо тут працювати. Слово «парашутист» образливе і до мене його прошу не застосовувати! – наголосив Олег Свинарчук.

Пізніше в коментарі «Прочерку» він повідомив, що нині проживає в Києві і через вибори змінювати свою прописку не збирається.

– Незважаючи де я житиму, я знаходитимуть в Черкасах через ту кількість клопоту, що маю. Проте зараз я зареєстрований в столиці, – повідомив Олег Свинарчук.

Нагадаємо, що торік кандидат в нардепи по округу Валентина Жуковська вирішила переїхати зі столиці на постійне місце проживання в Черкаси, мотивуючи це тим, що їй треба брати безпосередню участь в розвитку черкаського «Азот».

реклама

Коментарі  

 
+1 #29 Димка 14.11.2013 18:27
Мене зачепив один момент передвиборчоъ кампанії, коли говорилося щось про створення технопарків і залучення навчальних закладів до виробництва...
Так от, чомусь студентів з занюханого ЧДТУ запримітив Фольцваген і провів екскурсію аж у Німеччинні, а ці товариші згадали лише перед виборами, і то мабуть ненадовго.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #28 serg 31.10.2013 10:05
Цитую Леонид:
Однозначно надо голосовать за Свинарчука.Хватит просто балаболов и почетных.

У каждого из жителей Черкасс имеются свои проблемные вопросы. Большую роль в их возникновении и их последующем решении играет социальный статус человека. Почему Вы решили, что именно Свинарчуку будут ближе и понятнее проблемы жителей района "Д" или Химпоселка? И он всю свою энергию и знания будет использовать для того, чтобы их было меньше. Он, скорее всего, будет руководствовать ся своими знаниями и положением для решения соих же проблем. Проблемы индейцев Шерифа не волнуют...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #27 serg 31.10.2013 09:59
СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 30.10.2013 16:28
Не знаю на чем Вы ирина,а большинство горожан ездят на "Богданах",это и автобусы и легковушки.
Для достоверности информации следует заметить, что Автобусный завод, выпускающий Богданы, принадлежит российской стороне. Теперь спасибо за их выпуск нужно будет передавать не корпорации Богдан, а совсем другой структуре.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #26 ирина 31.10.2013 09:53
тебе вже з Сміли відпустили,хамл о...?... :lol: :lol: :lol: Цитую Сергій з Кривалівки:
Ирино, ти як г*морой давнішній не даєш забути про себе... Дуже обізнана у вітчизняному автопромі... Краще скажи, коли гроші моїм сусідам за Жуковську дадуть, а то тільки записали та наобіцяли, чи вже тоді як зареєструється у ЦВК твоя шефиня?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #25 Пересмешник 31.10.2013 00:15
Цитую пророк:
Свинарчук йде лобіювати інтереси укравтопрому,як ий не хоче конкуренції ,......,а потім впарюють українцям втридорога.

Зря вы перевели дискуссию в эту плоскость и с такими, скажем так, натянутыми аргументами. Газ откуда берется для промышленности? Ээнергия из чего - ТВЭЛы (Россия), газ (Россия), уголь (Украина, Польша), нефть (Россия) и чуть-чуть Гидростанции. Опс. Все мало-мальски грамотные люди знают, что основные деньги подымаются на продукции с высокой степенью переработки. И в приличных странах как раз стремятся размещать или оставлять у себя такие вот производства. А добывающую и прочую с низкой добавочной стоимостью радостно передают тем, кто любит много и бесплатно работать. Но роль Азота как градообразующег о предприятия, все черкащане прекрасно понимают. И искренне желают ему развития и процветания. Лично я сожалею, что создается ненужная конкуренция между представителями этих двух уважаемых предприятий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #24 Сергій з Кривалівки 30.10.2013 22:54
Ирино, ти як г*морой давнішній не даєш забути про себе... Дуже обізнана у вітчизняному автопромі... Краще скажи, коли гроші моїм сусідам за Жуковську дадуть, а то тільки записали та наобіцяли, чи вже тоді як зареєструється у ЦВК твоя шефиня?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #23 ирина 30.10.2013 20:59
так укр.граждане вынуждены их покупать!!! жигули или ланос за 10 тыс.??за что?это доступно? а может просто не хотят пускать на рынок...инсеторов,котор ый дадут и качество и зар.плату...Цитую Пересмешник:
Цитую ирина:
я ответила Вам по пунктах(а Вы пишите,чем на работу черкащане едут).Свинарчук(да И Жу,и Бу..Й) идет в ВР чтоб кровно(как Вы пишите)защищать народ?он хочет туда попасть,чтобы защитить свои бизнесс интерессы!И замеТТе,качеств о авто-низкое(это не ауди,wv,bmw-это китайцы и ваз),богданов-низкое.А о законодательной базе-помолчим.

Глубокоуважаема я Ирина, как Вы наверное успели заметить, все в этом мире стоит денег. Китайские и русские авто созданы вот такими, чтобы малоимущие (почти все украинские граждане) имели возможность их приобрести. Может надо зайти с другой стороны - почему украинские граждане не могут себе позволить купить ауди, БМВ и ВВаген ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #22 ирина 30.10.2013 20:54
тут не спорю.Вы тоже правы.Но надо тоже быть адекватными,и не предлагать авто за 10-15тыс.дол.,которые в Европе стоят почти вдвое дороже!!Цитую Пересмешник:
Цитую ирина:
я ответила Вам по пунктах(а Вы пишите,чем на работу черкащане едут).Свинарчук(да И Жу,и Бу..Й) идет в ВР чтоб кровно(как Вы пишите)защищать народ?он хочет туда попасть,чтобы бизнесс интерессы!И замеТТе,качеств о авто-низкое(это не ауди,wv,bmw-это китайцы и ваз),богданов-низкое.А о законодательной базе-помолчим.

Глубокоуважаема я Ирина, как Вы наверное успели заметить, все в этом мире стоит денег. Китайские и русские авто созданы вот такими, чтобы малоимущие (почти все украинские граждане) имели возможность их приобрести. Может надо зайти с другой стороны - почему украинские граждане не могут себе позволить купить ауди, БМВ и ВВаген ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 пророк 30.10.2013 20:33
Свинарчук йде лобіювати інтереси укравтопрому,як ий не хоче конкуренції ,а хоче за рахунок високих митних зборів на авто заставляти українців їздити на китайських,росі йських ТАЗах. "Азот" реалізує свою продукцію на зовнішні ринки.Обсяг реалізації - близько 800 млн.дол,для цоьго в "Нафтогазу" закуповує природний газ,в "Черкасиобленерг о" електроенергію (газ,ел.енергія - близько 80% собівартості - більше 600млн.дол),а ще металопрокат, будматеріали, метизи, обладнання і т.д. - все це робочі місця українців. "Богдан" закуповує китайські,росій ські, корейські(чиї це робочі місця) комплекти для крупновузлової зборки,а потім впарюють українцям втридорога.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 Пересмешник 30.10.2013 19:00
Цитую ирина:
я ответила Вам по пунктах(а Вы пишите,чем на работу черкащане едут).Свинарчук(да И Жу,и Бу..Й) идет в ВР чтоб кровно(как Вы пишите)защищать народ?он хочет туда попасть,чтобы защитить свои бизнесс интерессы!И замеТТе,качеств о авто-низкое(это не ауди,wv,bmw-это китайцы и ваз),богданов-низкое.А о законодательной базе-помолчим.

Глубокоуважаема я Ирина, как Вы наверное успели заметить, все в этом мире стоит денег. Китайские и русские авто созданы вот такими, чтобы малоимущие (почти все украинские граждане) имели возможность их приобрести. Может надо зайти с другой стороны - почему украинские граждане не могут себе позволить купить ауди, БМВ и ВВаген ?