Почесний президент ПАТ «Азот» і голова правління «Надра Банку» Валентина Жуковська не виключає, що вже влітку може переїхати на постійне місце проживання до Черкас. Про це вона повідомила сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на запитання «Прочерку».

Щоправда, пані Валентина пояснила це необхідністю брати безпосередню участь у розвитку черкаського хімічного гіганту.

– Ми плануємо додатково інвестувати у підприємство, щоб збільшувати виробництво. Тож мій переїзд дійсно можливий, – зазначила пані Валентина, повідомивши, що нещодавно у пресі власник «Азоту» Дмитро Фірташ детально розповідав про розвиток підприємства.

Разом з тим, раніше Валентина Жуковська не заперечувала, що може балотуватися на майбутніх парламентських виборах по одному з округів у місті Черкаси.

Нагадаємо, що і черкаський хімічний гігант «Азот», і банк «Надра» входять до імперії Дмитра Фірташа.

реклама

Коментарі  

 
+2 #14 О.ЧУПРИНА 23.05.2012 23:00
"За щойно натуралізованих черкащан не голосуємо". Кандидатський стаж повинен бути не менше 5 років.Все що заплановано зробити для міста за цей термін разом допоможемо здійснити. Якщо плани будуть здійснюватися,т о для прискорення досягнення завітної мрії можливо генератора ідей та талановитого організатора їх виконання обрати міським головою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 О.ЧУПРИНА 23.05.2012 22:47
Цитую Тонкий намек:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Ми не "лохи","лохи"не ми.

Уважаемый товарищ Чуприна, довожу до вашего сведения, что "хороший человек", "местный" и "не лох" - это еще не профессия. 8)

Приятно иметь дело с умными людьми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 коментар 22.05.2012 12:29
Цитую Валентина:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Ми не "лохи","лохи"не ми.

Не лохи не скандируют постоянно эти лозунги, они просто не лохи.



пришли SMS на номер 123 со словами "не лох", чем больше SMS, тем больше ты не лох )))))))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Валентина 22.05.2012 09:32
Цитую О.ЧУПРИНА:
Ми не "лохи","лохи"не ми.

Не лохи не скандируют постоянно эти лозунги, они просто не лохи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Тонкий намек 22.05.2012 09:23
Цитую О.ЧУПРИНА:
Ми не "лохи","лохи"не ми.

Уважаемый товарищ Чуприна, довожу до вашего сведения, что "хороший человек", "местный" и "не лох" - это еще не профессия. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Оксана Колісник 21.05.2012 21:36
Цитую Овен:
Шановні, а вам не все одно де вона житиме? Краще поцікавилися б, як саме вона планує "здійснювати розвиток черкаського хімічного гіганту".
..
Думаю - ніяк. "Гігантом" займаються інші - фахівці. А це все передвиборчі справи. Та й нічого дорікати журналыстам - вони пишуть те, що загал читає. Ви - "не загал" ? Читайте книжки. Наприклад (за темою Вашого поста), "Візит дами" (видавалася в українському перекладі ще як "Візит скляної дами") Леона Фейхтвангера.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 О.ЧУПРИНА 21.05.2012 19:51
Ми не "лохи","лохи"не ми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Клінтон 21.05.2012 18:23
Цитую Моніка:
І мене візьміть, я буду в синьому платті з гламурною цятечкою ;=)

Oh, Monica, and you're here? I am very happy!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Моніка 21.05.2012 16:47
Цитую Клінтон:
Жуковська, go home!

І мене візьміть, я буду в синьому платті з гламурною цятечкою ;=)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Гудвин 21.05.2012 16:27
Валя,только если ключи от квартиры тебе вручит губернатор- не ведись! Это здешний прикол такой :lol: