реклама
Sucurity Police

реклама

У колишнього почесного президента ПАТ «Азот» Валентини Жуковської, коли читає аналітику та персональні блоги щодо курсу гривні, складається враження, що всі фінансові аналітики кожного вечора перечитують неперевершену історію Керола «Аліса в країні чудес».

«При цьому чомусь найбільше цінують діалог про дива, – робить висновок Валентина Борисівна у своєму дописі в соціальній мережі «Фейсбук», наводячи уривок із тексту:

– А что это за звуки, вот там? – спросила Алиса, кивнув на весьма укромные заросли какой-то симпатичной растительности на краю сада.

– А это чудеса, – равнодушно пояснил Чеширский Кот.

– И… И что же они там делают? – поинтересовалась девочка, неминуемо краснея.

– Как и положено, – Кот зевнул. – Случаются…

Може, Вам, панове, нагадати, що на Сході – повноцінна війна, немає експорту ключових галузей у Росію. Окремі псевдопатріоти діють у банківській сфері по принципу «чим гірше, тим краще, – переконана Валентина Жуковська. – Але я точно знаю: у НБУ сили є. Регулятор, може, і повинен сказати своє слово на ринку і захистити гривню. Так хочеться сказати: «Лєра (Валерія Гонтарева, голова Нацбанку України, – ред.), зберись! Прояви політичну волю – закрий нарешті всі ці небанківські валютні пункти обміну (адже це – канал для спекулянтів)! Відклич ліцензії у тих псевдопатріотів, хто вважає себе профі у валютних операціях і за додаткову копійку заробітку країну продасть. Дай ринку передишку і не бійся радикальних кроків – підпиши постанову про мораторій на зняття депозитів більше 100 тисяч доларів. Зніми обмеження для експортерів! Зроби ще багато різних необхідних кроків. Головна вимога – зроби це швидко, щоб сплелось мереживо надії, що все у нас буде добре. P.S. Не запрошуй на чай керівників банків – не допомагає. «Сльозами бій не виграєш» (це також з «Аліси в країні чудес»)».


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #48 R 13.11.2014 08:33
Вчора дізнався, що "О.ЧУПРИНА" - це не нік, а справжнє ім"я якогось знаменитого серед пенсіонерів Дахнівки дачника, політичного дядька напіврайонного масштабу. Я плакалЬ...
Це ж яким самозакоханим треба буть і як не поважать увесь світ, щоб цілодобово з дня у день нести ахінею, та ще й підписуватися власним ім"ям під =лизоблюдствами перед Мирзою, Старіковою і Жуковською і погрозами (включно з обіцянками фізичної розправи) усім іншим, хто живе в Черкасах!
"Прочерк", коли ви вже хоч трохи будете фільтрувать подібний базар? Я просто впевнений, що ви знову поправите слово "лизоблюдство" у моєму пості, а всі погрози всім і вся від чуприни залишаться в оригіналі і без правок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #47 О.ЧУПРИНА 12.11.2014 20:31
Всім дякую.Можна відпочити,але не розслабляйтесь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #46 Сурен Ока 12.11.2014 17:10
Цитую ЧупроНеТак:
Це просто аллєс капут, а не Чуприна! До чого не торкнеться своїми коментами - все перетворюється на с..ач! Спочатку л.....нувся, обізвавши усіх на "Прочерку" нАвігласами, потім спробував збрехать, що він домовився з Академією наук, щоб правопис цього слова змінили. Паралельно встиг пригрозити кільком форумчанам фізичною розправою, а наприкінці отримав роздвоєння і розтроєння своєї "лічності" і заявив, що всю чуш від його імені писали замовлені провокатори-античуприністи. Це вже повний неадекват, який відбиває охоту в коментарі на "Прочерку" заходить! :-x

Этат О.ЧУПРИНА очинь абученый всяким манипуляциям чиловек.Он очинь тонко забрасывает наживку,а ни очень граматные читатели яе заглатувают и пишут ч..рт знает что.Каротче делает д...ками которые на него хотят напасть.Хател бы с им пазнакомица через електронное письмо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #45 ЧупроНеТак 12.11.2014 14:33
Це просто аллєс капут, а не Чуприна! До чого не торкнеться своїми коментами - все перетворюється на с..ач! Спочатку л.....нувся, обізвавши усіх на "Прочерку" нАвігласами, потім спробував збрехать, що він домовився з Академією наук, щоб правопис цього слова змінили. Паралельно встиг пригрозити кільком форумчанам фізичною розправою, а наприкінці отримав роздвоєння і розтроєння своєї "лічності" і заявив, що всю чуш від його імені писали замовлені провокатори-античуприністи. Це вже повний неадекват, який відбиває охоту в коментарі на "Прочерку" заходить! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #44 Фаркоп 12.11.2014 14:19
Цитую Елена:
Цитую Надоело,выхожу на свет:
Не знаю Чуприну и никогда его не видел.Мне предложили писать за деньги под разными никами и я писал не скажу под какими,вы и сами угадаете.Узнал кто стоит за этим заказом и прекращаю.Совесть дороже чем 20 грн за коментарий и г-н Чуприна намного моральнее моих заказчиков.

А когда писал и минусовал совесть не мучила?

нащо ви так,людину хвалити за це треба.Молодець,іще напиши хто був заказчиком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #43 Елена 12.11.2014 14:12
Цитую Надоело,выхожу на свет:
Не знаю Чуприну и никогда его не видел.Мне предложили писать за деньги под разными никами и я писал не скажу под какими,вы и сами угадаете.Узнал кто стоит за этим заказом и прекращаю.Совесть дороже чем 20 грн за коментарий и г-н Чуприна намного моральнее моих заказчиков.

А когда писал и минусовал совесть не мучила?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #42 Петро Сиволап 12.11.2014 13:33
Вже 36 коментів накрапали.Я так думаю,що Жуковська мало кого цікавить,якби її не прокоментував Чуприна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #41 Ярослав 12.11.2014 13:30
Цитую Рус.филолог:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую ТаНуНа:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Звертаюсь до В.Жуковської.Валентино Борисівно,Ваші пропозиції не для друку ЧЕРКАСЬКІЙ ПУБЛІЦІ,читаючі й ПРОЧЕРК.Навігласи вони і в Черкасах навігласи.

Очуприна, перш ніж обпльовувать усіх читачів "Прочерку", для початку вивчи, що нЕвігласи пишеться через "Е". а не "А". Це ж треба - так чітко прогальмувать саме у цьому специфічному слівці, причому двічі - щоб не можна було списати на механічну "очєпятку". Як казав Матроскін: "Поздравляю, Шарік, ти бал...єс!" ;-)

Відповідально заявляю,що ви і є НАВІГЛАС та ще й войовничий.Читати потрібно більше,а не тільки прямий переклад з російської,вірн о ПИСАТИ так:"НАВІГЛАС".
Врешь как Геббельс, ОЧУПРЫНА - и не краснеешь. В русском языке - "невежда", в украинском "нЕвіглас" (взято с чешского) - и это все о таких, как ты :-x

Вы такой же Русский как и филолог.Говорит вам человек,наберит е это слово в гугле.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #40 Надоело,выхожу на свет 12.11.2014 13:26
Цитую Чу*ПР:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Черкащанин:
Втратив до вас рештки поваги. Щезніть, будь ласка, з "Прочерку"

Ну здивував,Черкащ анин і такий переляканий.Щодо "щезніть" подумайте,чи маєте ви моральне право на таке.

Вважаю, що має. Подивіться, таваріщ есдек, на своє регулярне хамство на форумі, на кількість мінусів біля своїх "промов" - і зрозумієте, що на "Прочерку" маєте авторитет ще менший, аніж на окрузі, де у двох заходах здобуто по одному відсотку голосів. Так що моральне право рекомендувати відпочити тому, хто окрім обіцянки побитися не має що запропонувати - Є!!! у кожного на цьому форумі. Можете хіба що "підтримати" самого себе ніками-клонами. ;-)

Не знаю Чуприну и никогда его не видел.Мне предложили писать за деньги под разными никами и я писал не скажу под какими,вы и сами угадаете.Узнал кто стоит за этим заказом и прекращаю.Совесть дороже чем 20 грн за коментарий и г-н Чуприна намного моральнее моих заказчиков.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #39 Index 12.11.2014 13:25
Цитую Білобаю-ТаНуНа:
Я пишу під ніком "Вячеслав" і мене до навігласів ніхто не відносив.

Саме час припинити чіпать Чуприну - і він саме себе затролить. Он вже стверджує, що він пише під ніком "Вячеслав" :lol: :lol: :lol: