реклама Делікат

Чигиринський мер та його заступник, яких днями затримала міліція, взяли хабар не грошима, а забравши частку в бізнесі. Таку інформацію вчора на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук» оприлюднив екс-мер Черкас Сергій Одарич.

На переконання Сергія Олеговича, арешт чигиринського мера і його заступника – не така банальна справа, як видається на перший погляд.

«Не здивуюсь, якщо через кілька тижнів всі звинувачення будуть зняті і міліціянти вибачаться. По-перше, чигиринський голова – протеже Тулуба. Саме Тулуб зробив його мером у 2010 році. По-друге, зробити те, що зробили в Чигирині, може або повний ід*от, або людина, що має потужну «кришу» на рівні не нижче голови облдержадміністрації», – зазначає Сергій Одарич.

«Мер із замом не взяли хабар грошима. За моєю інформацією, вони забрали ЧАСТКУ В БІЗНЕСІ. Та ще й зафіксували/задокументували це в державного реєстратора! І не на будь-кого підставного, а на дружину! Погодьтесь, без високих гарантій безкарності такого б ніхто не зробив. Поки що в наших правоохоронців «кишка тонка» займатись Сергієм Борисовичем. Але все тече, все змінюється...» – додав екс-мер Черкас.

реклама

Коментарі  

 
+4 #8 Галка 02.11.2013 17:35
От завзятий перець!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Цой 01.11.2013 19:49
Расскажи Сережа какой ты честный и пушистый , вроде ты никогда , ничего не брал ! Молчал бы уже !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 N0N 01.11.2013 17:32
А Одарыч никак не успокоится, любым способом пытается попиариться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Руїни подолано!!! 01.11.2013 15:50
Знову наклеп! Хто призначав, тьфу обирав? Правильно, з дозволу Віктора Федоровича! А хіба НАШ ПРЕЗИДЕНТ може помилятись? Тому безпідставні звинувачення щодо одного з самих видатних діячів Партії Регіоналів, Тулупа, справжноьго Героя України! Я, особисто, вважаю що потрібно поставити бюст Тулупу на площі, перед ОДА, як самому геніальному керівнику нашої області.А потім розглянути питання про перейменування площі, наприклад: Площа імені Героя України антифашиста Тулупа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #4 стабилизец 01.11.2013 15:28
Всеобщие приступы правдолюбия. В то, что сам Олегич дважды шел в мэры, чтобы "жить на одну зарплату", чей та верится с трудом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Микола 01.11.2013 15:03
Сьогодні о 15.00. Сергій Тулуб буде зареєстрований ЦВК кандидатом в народні депутати України по 197 виборчому округу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 верный ленинец 01.11.2013 14:51
Да тулубчик жестко рулит, но гарят идет в депутаті, а жаль