Сьогодні начальник «Оперативної служби» Андрій Мельников покинув роботу в Черкаському міськвиконкомі. Про це під час наради в мерії повідомив в. о. міського голови Віктор Білоусов.

– Так сталося, що Андрій Андрійович залишив роботу в органах місцевого самоврядування. Я не був свідком створення служби, але ті, хто знають, кажуть, що її створив саме Андрій Мельников. Я думаю, що це тимчасовий ваш хід, а далі буде видно. Дякую вам, – звернувся до Мельникова Віктор Білоусов та вручив подяку.

Нагадаємо, під час однієї з нарад Віктор Білоусов висловлював незадоволення роботою Мельникова. Він радив у «гарячі» дні начальнику «Оперативної служби» особисто сідати за стіл з працівниками і теж приймати дзвінки.

Хто замінить на посаді Андрія Мельникова, поки невідомо. Втім екс-мер Черкас Сергій Одарич прогнозував, що посаду обійме депутат міської ради від «Батьківщини» Святослав Вовкодав. Сам же депутат у коментарі «Прочерку» підтвердив, що проходить спеціальну перевірку та запевнив, що не проти, якщо його запросять працювати в мерію на якусь посаду.

реклама

Коментарі  

 
+12 #15 Олег О. 07.11.2013 00:33
Знаю Святослава Володимировича особисто тому можу сказати, що більш патріотично налаштаваних особистостей не так вже і багато, а в Міськраді їх майже нема.Тому, звинивачувати Вовкодава, в зрадництві, вважаю зухвалою брехнею. Як людина порядна та послідовна немає жодних сумнівів, що на новій посаді Святослав Володимирович, зробить "Оператину службу" ще більш дієвою і ближчою до потреб мешканців нашого міста. А щодо професіоналізму його попередника, то не можу нічого стверджувати особисто проти пана Мельникова, але хочу зауважити, що проффесіанали керують країною з 2010 і, як говориться, кінцю "покращенню" немає. Так що прошу, дуже,обережно застосовувати деякі терміни та стверження.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #14 Микола 06.11.2013 09:40
М*я, та хай іде засЛанець Вовкодав працює, відробляє кинуту йому кістку з барського столу ПР і комуністів. Артурчик йому ще й грошиків підкине щоб в Батьківщині йому комфортно жилось. Тільки не називайте цього г**...к офіцером, він ним ніколи не був. Не ганьбіть честі справжніх офіцерів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #13 Анатолий 06.11.2013 00:17
Та що тут обговорювати. 100% є два факти
- працевлаштовуют ь депутата, який голосував за імпічмент
- депутат з опозиції, а працює у владі разом з партією регіонів.

Висновок: продався.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Колега и сослуживец 05.11.2013 23:00
Знаю Владимировича очень давно, он настоящий армейский офицер,каторому нечужди слова честь, долг, присяга и порядочность. Человек с такими качествами несомненно бил "белой вороной" проходя службу в должности психолога в ИТК-62. Сам строга придерживался законности и порядка и требовал от администрации следовать закону и гуманности в работе из заключонними. Ни один нормальний офицер, тем более зек плохого слова о ньом не скажит. Даже после увольнения в запас, будучи депутатом горсовета, в обеме нових полномочий продолжает помогать в правових вопросах как заключоним так и сотрудникам. Смею заметьть,не зная человека, сидя у монитора гадости писать, большого ума ненадо, если Владимирович беротся за какоето дело, можно бить уверенним, там будет порядок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #11 Житель 05.11.2013 18:35
Цитую черкащанин:
Цитую Житель:
Професіонала поміняли на зеківського охоронця. Вовкодав раніше на зоні працював.

Т....., ти хоча б спершу дізнався ким він там був, а потім видавав будь-яку інформацію на цій сторінці, але можу сказати, що в колонії він охоронцем ніколи не був. Там він був у штаті соціально-психологічної служби.


А чи не один хр*н. Зеків пас...? Зеки не розбирають, хто вертухай, а хто у кума робить. Тому вертухай він і в Африці вертухай.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 стабилизец 05.11.2013 18:07
Эдакому борову землю бы пахать, а не на телефоне висеть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 черкащанин 05.11.2013 17:49
Цитую Житель:
Професіонала поміняли на зеківського охоронця. Вовкодав раніше на зоні працював.

Т....., ти хоча б спершу дізнався ким він там був, а потім видавав будь-яку інформацію на цій сторінці, але можу сказати, що в колонії він охоронцем ніколи не був. Там він був у штаті соціально-психологічної служби.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Знаючий 05.11.2013 15:36
Цитую Сергій з Кривалівки:
Сам не "звизди", Помнім!.... Святослав Вовкодав - справжній патрівот України, а твій Мєльніков є таким?!....Дуже сумніваюсь, мабуть він із тих відставників, які Служили в Україні, та залишились тут, сподіваючись ситно їсти та заможно жити.......


Вовкодав 0патріот. Продався регіоналам, Тулубу і комуністам. Ось ціна його патріотизму!
А ще звуться опозиціонерами!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Сергій з Кривалівки 05.11.2013 15:09
Сам не "звизди", Помнім!.... Святослав Вовкодав - справжній патрівот України, а твій Мєльніков є таким?!....Дуже сумніваюсь, мабуть він із тих відставників, які Служили в Україні, та залишились тут, сподіваючись ситно їсти та заможно жити.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 Оксана Колісник 05.11.2013 14:50
Ну не знаю... Тривалий час служба 1505 працювала як довідкова телефонів комунальних служб міста. Зникло світло, телефонуєш на 1505, а звідти : "А Ви до диспетчерської електромереж не телефонували?" Чи "Зателефонуйте до СУБу. Ми не в курсі." Ну і т.п.