Керівник фракції ВО «Батьківщина» в Черкаській обласній раді раді Володимир Гресь стверджує, що кандидат до Верховної Ради України Павло Філіпенко, який зареєструвався по 197 ОВК, виключений з фракції і партії ВО «Батьківщина» ще у 2012 році.

Про це Володимир Гресь повідомив у коментарі «Прочерку». Отже, опубліковану на офіційному сайті Черкаської обласної ради інформацію про причетність Павла Філіпенка до фракції «Батьківщина» слід вважати застарілою.

Скрін-шот з сайту Черкаської обласної ради

Скрін-шот з сайту Черкаської обласної ради


– Бюро обласної партійної організації виключило Павла Сергійовича через те, що він почав співпрацювати з іншою політсилою і балотувався на парламентських виборах 2012 року від партії «Удар», – наголосив Володимир Гресь.

реклама

Коментарі  

 
-1 #28 Оксана Колісник 09.11.2013 14:30
Цитую Татьяна:
Цитую отаман:
Цитирую: Інга:ОТАМАН, угомонися. Скільки тобі за це платять?
Инга, а тебе шо, не то зеркало дали? Вы родину прозвиздали, бо " ...РУКИ нічого не крали". Вот те руки мне и платят. А вы думали кто?

А ЩО МОЖУТЬ ЗРОБИТИ ОПОЗИЦІЙНІ ЛІДЕРИ, ЯКЩО МИ Є СТАДОМ БАРАНІВ ТА ОВЕЦЬ!!! ВОНИ НАС ЗАКЛИКАЮТЬ ПІДНЯТИСЯ З КОЛІН, А МИ НЕ ПІДНІМАЄМОСЬ... НЕ ПОТРІБНО КОГОСЬ ЗВИНУВАЧУВАТИ!! ! ПОТРІБНО ПОЧИНАТИ КОЖНОМУ ІЗ СЕБЕ!!!
Поміняйте займенний "ми" на "я" і прочитайте те, що написали. І не варто узагальнювати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #27 Татьяна 09.11.2013 13:51
Цитую отаман:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #26 За себя 07.11.2013 12:39
Цитую Лєночка:
Цитую БАНДАренко:
да всем уже давно известно, что Толян БАНДАренко на побегушках

ТА НЕ БРЕШІТЬ, ЗА РАДИ БОГА!!! МЕНІ В ЮЛІНУ КРИЗУ БУЛО ЗНАЧНО ЖИТИ,
Видимо за деньги в списки верстала.А отвечать ...? А теперь в кинотеатре ЗАРПЛАТА НЕ ТА?
Все эти олигархи в первую очередь защищают свои интересы, а на народ им насрать, мы давно все проданы...С пани Ю уже достали, под нее законы пропихивают. Да и лечить надо ее на Украине в тюремном лазарете... Если наши медики не справляются - гнать надо Минздравовское руководство.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #25 Лєночка 07.11.2013 05:42
Цитую БАНДАренко:
да всем уже давно известно, что Толян БАНДАренко у Тулуба на побегушках

ТА НЕ БРЕШІТЬ, ЗА РАДИ БОГА!!! МЕНІ В ЮЛІНУ КРИЗУ БУЛО ЗНАЧНО ЖИТИ, НІЖ СЬОГОДНІ У ПЕРІОД ПЕРЕПОКРАЩЕННЯ ВЧОРАШНЬОГО ПОКРАЩЕННЯ ВАШИХ ПРДЮКІВ!!! !! ПРОСТО НАМ ПОТРІБНО БУЛО ПРИ ПОМАРАНЧОВИХ ВИХОДИТИ НА МАСОВІ МІТИНГИ І ВИМАГАТИ ВІД НИХ ВИКОНАННЯ ОБІЦЯНОК!!! А МИ ЦЬОГО НЕ РОБИЛИ, В ТОМУ НАША ПРОВИНА!!! А ПРИ ВАШИХ БАНДИТАХ, ЩО ВИХОДЬ, ЩО НЕ ВИХОДЬ, ВОНИ НЕ ЗВАЖАЮТЬ... БІЛЬШЕ ТОГО, КИДАЮТЬ У ВЯЗНИЦЮ ТИХ, ХТО ПРОТЕСТУЄ... АБО ЗАБИВАЮТЬ ЧИ ЗАТОПТУЮТЬ НА МІСЦІ "НЕ ОТХОДЯ ОТ КАССЫ" ЯК ЗАТОВКЛИ ЧОРНОБИЛЬЦЯ В ДОНЕЦЬКУ... ЯК ПОБИЛИ І КИНУЛИ ЗА ГРАТИ МАТЕРІВ З ПОРТРЕТАМИ УБИТИХ, ЗГВАЛТОВАНИХ ТА ЗАКАТОВАНИХ ДІТЕЙ!!! І ЦЕ ЗАВДЯКИ ВАМ, БО ВИ ЗА НИХ СРАКУ РВАЛИ НА ВИБОРАХ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #24 Лєночка 07.11.2013 05:37
Цитую ГРЕСЬМАН:
ЯКИЙ ГРЕСЬ ТАКА ЙОГО Й МОЛИТВА...

Я так зрозуміла, що хам при владі вас цілком влаштовує... ВІТАЮ!!! Я ЗА ВАС РАДА!!! ГОЛОСУЙТЕ І ДАЛІ ЗА НЬОГО...ВАС ЩЕ ГОРЕ НЕ ПОБИЛО...ВСЕ ЩЕ ПОПЕРЕДУ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 Українка 07.11.2013 05:25
Цитую ГРЕСЬМАН:
ЯКИЙ ГРЕСЬ ТАКА ЙОГО Й МОЛИТВА...

ЧОГО ТАК РОЗХВИЛЮВАЛАСЯ, ПАНІ!!! ВАШІ Ж В УКРАЇНІ ПРИ ВЛАДІ!!! ДАЛИ ВАМ ЯЗИК!!! СТВОРИЛИ ВАМ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ УМОВИ ДЛЯ ЖИТТЯ... ПОЧУЛИ КОЖНОГО ІЗ ВАС!!! ПЕРЕПОЕРАЩИЛИ ВЧОРАШНЄ ПОКРАЩЕННЯ - З ЧИМ Я ВАС І ВІТАЮ!!!Цитую отаман:
Цитирую: Інга:ОТАМАН, угомонися. Скільки тобі за це платять?
Инга, а тебе шо, не то зеркало дали? Вы родину прозвиздали, бо " ...РУКИ нічого не крали". Вот те руки мне и платят. А вы думали кто?

ЧОГО ТАК РОЗХВИЛЮВАЛ
ИСЯ, ПАНе!!! ВАШІ Ж В УКРАЇНІ ПРИ ВЛАДІ!!! ДАЛИ ВАМ ЯЗИК!!! СТВОРИЛИ ВАМ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ УМОВИ ДЛЯ ЖИТТЯ... ПОЧУЛИ КОЖНОГО ІЗ ВАС!!! ПЕРЕПОЕРАЩИЛИ ВЧОРАШНЄ ПОКРАЩЕННЯ - З ЧИМ Я ВАС І ВІТАЮ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 діма 07.11.2013 00:31
Павло був заступником БАНДАренка в 2010
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 БАНДАренко 06.11.2013 21:50
да всем уже давно известно, что Толян БАНДАренко у Тулуба на побегушках
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 лилия 06.11.2013 20:36
Цитую отаман:
Цитирую: Інга:ОТАМАН, угомонися. Скільки тобі за це платять?
Инга, а тебе шо, не то зеркало дали? Вы родину прозвиздали, бо " ...РУКИ нічого не крали". Вот те руки мне и платят. А вы думали кто?

а тебе региональная тварь сколько бабла отвалили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 ГРЕСЬМАН 06.11.2013 19:39
ЯКИЙ ГРЕСЬ ТАКА ЙОГО Й МОЛИТВА...