Сергія Одарича покинула одна з найвідданіших членів команди Тамара Вороніна

Сергія Одарича покинула одна з найвідданіших членів команди Тамара Вороніна

Заяву про вихід з депутатської групи Вільні демократи семи її членів оголосив під сьогоднішньої сесії Черкаської міської ради заступник голови цієї депгрупи Василь Маринкевич.

Нагадаємо, що депутатську групу вільні демократи, контрольовану екс-мером Черкас Сергієм Одаричем покинули такі депутати: Баймурза Бакашев, Андрій Більда, Євгеній Ван, Тамара Вороніна, Ігор Кіта, Микола Мирза та Сергій Гладких.

– Побажаємо їм плідної праці на благо кожної людини і громади в цілому, – сказав Василь Маринкевич.

Пізніше голова депутатської групи «Черкащани» Артур Савін повідомив, що двоє з семи названих депутатів перейшли в цю групу – це Тамара Вороніна та Сергій Гладких.

Відтепер група налічує 13 осіб.

реклама

Коментарі  

 
-1 #10 Оксана Колісник 08.11.2013 02:59
Цитую Остап:
Вороніна і Кіта - зрадники !!! Тільки про гроші думають... Пора про Вороніну сказати правду .
Кіту не займайте! Він на справді завжди хотів щось корисне робити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Оксана Колісник 08.11.2013 02:58
Цитую Обоз:
Цитую Я:
Все роблять гроші.

Це ви про 4,5 мільйони, які Одарич-Ліходькін щорічно підіймали тільки з МІРЦу???

А безробітна Вороніна платила їм щомісяця членські внески.. :lol: :-* :P
Ще з самого заснування того МІРЦ, коли у "Мажара" відібрали справу розрахунків, "тема" оцінювалася у більші суми...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Обоз 07.11.2013 23:33
Цитую Я:
Все роблять гроші.

Це ви про 4,5 мільйони, які Одарич-Ліходькін щорічно підіймали тільки з МІРЦу???

А безробітна Вороніна платила їм щомісяця членські внески.. :lol: :-* :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 губерман 07.11.2013 18:34
Цитую Остап:
Вороніна і Кіта - зрадники !!! Тільки про гроші думають... Пора про Вороніну сказати правду .

Аня! якщо ти цілодобово "тролиш" безкоштовно- знімаю шляпу.Чи же ти тоді на життя заробляєш???????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Остап 07.11.2013 17:39
Вороніна і Кіта - зрадники !!! Тільки про гроші думають... Пора про Вороніну сказати правду .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Я 07.11.2013 14:42
Все роблять гроші.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Очерет 07.11.2013 12:56
Вороніній пообіцяли "цяцянки", але її використають і викинуть як непотрібну ганчірку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 ЧМР 07.11.2013 12:49
Вороніна і Кіта зрадники. Якщо Гладких і Головін пристосуванці, то Вороніна і Кіта - іуди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 незнайка 07.11.2013 12:37
Бывшие потихоньку расходятся-горожане с Ямой за Драмтеатром остаются Некому навести порядок? Совсем одряхлели?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #1 Слон 07.11.2013 12:35
Вороніна - зрадниця. Продалася за 30 серебряніків.