реклама

реклама

Політтехнолог Тарас Березовець вважає, що зараз голови усіх облдержадміністрацій країни – «під прицілом». Свою думку він обґрунтував виданню «Газета по-українськи».

– Чув, що є проблеми в харківського губернатора Михайла Добкіна. Написав заяву про відпустку без дати повернення. Зараз усі під прицілом. Особливо ті, де проходитимуть вибори по п'яти проблемних округах. Якщо, наприклад, Тулуб (Сергій Тулуб – голова Черкаської облдержадміністрації, – ред.) на Черкащині не забезпечить перемогу владним кандидатам, піде у відставку, – зауважив пан Березовець.

Віктор Янукович звільнив голів двох облдержадміністрацій. На Одещині замість Едуарда Матвійчука працюватиме Микола Скорик. На Івано-Франківщині Михайла Вишиванюка замінив Василь Чуднов. Відповідні укази президент підписав 8 листопада.

За останній тиждень це третє звільнення губернаторів. Напередодні на Львівщині призначили Олега Сала.


реклама

Коментарі  

 
+4 #10 Політтехнолог 13.11.2013 10:39
А про що власне стаття з такою гучною назвою? І що за сумнівний політтехнолог?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Читатель 13.11.2013 10:22
Скажите зачем делать такие статьи? :-x
Название: политтехнолог ЗНАЕТ! А по сути ни слова... Так, как он все знают.
Да, прочерк уже не тот...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 КС 13.11.2013 09:07
Думки мої думки, кавова гуща. Він чув - є проблеми, а ми їх маємо.Політологи відірвані від буття.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 Loki 12.11.2013 17:39
Номенклатура сама не "уходят". Таких всегда только посылают!)).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #6 choe 12.11.2013 16:18
пенсійний вік тим і небезпечний - наказ "бери шинель...." може надійти щохвилини
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #5 Вілман 12.11.2013 16:13
Нічого, у нього ж дві вілли у Іспанії 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Семьон 12.11.2013 16:11
– Чув, що є проблеми
***
политтехнолог блин :lol: :lol: :lol:
Помню когда в часы премьерства не из Регионо а из помаранчевого ж окружения Безсмертный еженедельно давал прогнозы "завтра дефолт Украины", "на следующий месяц Украина не расчитается за газ"...Но это был чиновник Администрации бывшего президента а тут...чув.
Интересно, этот политтехнолог хоть на метров на 200 приближается к общественному туалету администрации Президента, чтобы потом утверждать, что он что-то где-то чув :cry: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 Дід Трохим 12.11.2013 16:04
Думаю, що такі самі політтехнологи - усі, хто заходить на Прочерк, а може й процентів 90 тих, хто вобше знає хто такий Тулуб. Умний мальчік :lol: