Представники черкаського комітету Центрального штабу національного спротиву, порадившись, вирішили поки не формувати нову автоколону для поїздки в столицю.

Про це сьогодні ввечері небайдужим черкащанам, які зібралися неподалік Соборної площі, повідомив депутат Черкаської міськради від «Батьківщини» Микола Булатецький.


Всього на заклик Булатецького, який він озвучив вдень на мітингу на Театральній площі щодо формування колони автомобілів з прапорами ЄС для виїзду на Київ, відгукнулося декілька десятків черкащан.

Вони зібралися неподалік Соборної площі і обговорили ситуацію, що склалася. Принагідно, Миколі Булатецькому зателефонував з Києва координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко, який повідомив ситуацію у столиці, зауваживши, що поки і на місцях повинен хтось бути.

Тож черкащани вирішили поки нікуди не вирушати, але підтримали пропозицію присутнього на зборах депутата міськради від «Батьківщини» Романа Дісканта збиратися щовечора на Театральному майдані о 18-й годині.

Присутні погодилися, що необхідно щодня збиратися для обговорення ситуації, інформування одне одного про події в Києві та для попередження можливих провокацій.

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 будячок 03.12.2013 12:09
Цитую Чукча:
...езжай в Киев отстаивать политических лузеров, прожевавших почти 6 лет с 2004 по 2010 сопли и не решивших вопрос вступления Украины в ЕЕС. Что им тогда мешало сделать это тогда? Вот не дай бог прийдут к власти, вся страна перейдет на "горячие обеды" от Булатецкого в виде пирожка с ливером и стакана чая в пластиковом стаканчике

Наша АПАЗ..ИЦІЯ, як той ТРОЄнський кінь: на штурм перші легіонери-студенти, ЗМІ, а після ПАБЄДИ - спокіно вийдуть з-середини - чістенькі і на всьйо готовеньке... НУ НЕ РОЗУМІЮ Я ЇХ, ДУША НЕ СПРИЙМАЄ - БРЕХУН НА БРЕХУНОВІ!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Иван Дулин 03.12.2013 11:41
Да, мы готовы поехать хоть сегодня, но пока Микола Иванович на бензин не дал финансирования.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Чукча 02.12.2013 13:09
Всього на заклик Булатецького, який він озвучив вдень на мітингу на Театральній площі щодо формування колони автомобілів з прапорами ЄС для виїзду на Київ, відгукнулося декілька десятків черкащан.
***
Как за одну ночь проп*ть в ночном клубе 50 тысяч деньги находятся. А на то чтобы бесплатно повезти молодежь автобусом...денег нет. Давай народ на своей машине, за свои кровные на бензин езжай в Киев отстаивать политических лузеров, прожеваших почти 6 лет с 2004 по 2010 сопли и не решивших вопрос вступления Украины в ЕЕС. Что им тогда мешало сделать это тогда? Вот не дай бог прийдут к власти, вся страна перейдет на "горячие обеды" от Булатецкого в виде пирожка с ливером и стакана чая в пластиковом стаканчике
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 черкащанин 02.12.2013 01:37
http://www.ustream.tv/channel/aronets
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 О.ЧУПРИНА 02.12.2013 00:01
Постійно працюю в Києві,50 % часу провожу на майданах.До столиці регулярно прибувають наші земляки,виконую чи конкретні функції.Сьогодні на майдані зустрів Петра Чернявського,Ва силя Юрченка,Андрія Кондратенка,Віт алія Іляшенка,Олекса ндра Радуцького та інших відомих на Черкащині людей.Не розумію такого грубого піару "Прочерком" пана Романа Дісканта,"пропозиція" якого "збиратися щовечера на Театральній площі о 18-й годині" була озвучена.Зовсім молода дівчина Т.Плахута робить це не оголошуючи про свою виключну ініціативу.При всіх плюсах та мінусах Миколи Булатецького він на сьогодні є безперечний лідер Черкаської опозиції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Микола 01.12.2013 23:05
Що за місцеві комітетчики? Сьогодні Київ вирішує український напрям,а не декілька "демократів"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #7 Нестор Іванович 01.12.2013 22:23
Якби Булатецький очолив київські акції, за кілька днів ця банда виродків уже цуциками скавчали б у москві у пукіна чоботи лилали б.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 незнайка 01.12.2013 21:46
Пожадничали гривнюки на бензин из собственных карманов? Или убогие такие?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Черкасець 01.12.2013 21:38
Там приблудних мітингарів вистачає. Щоб акції мали ефект - потрібна організація заходів. І сьогодні не важливо, хто саме організує. Амбіції були учора.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 що за...???? 01.12.2013 21:28
«збиратися щовечора на Театральному майдані о 18-й годині» - наша опозиція що – на іншій планеті десь живе? Сьогодні у Києві сказали, що із завтрашнього дня в країні – всеукраїнський страйк!!! Треба людей піднімати!!! Сьогодні Черкаси осоромилися на всю країну. Всюди були велелюдні мітинги, всюди приймалися конкретні рішення щодо дій стосовно місцевої влади. У Донецьку (!!!) було понад 3-тисячі людей, Сімферополь зібрав понад 2 тисячі! А Черкаси, які завжди були по опозиційним містом, лише 500 осіб… Ось і вся оцінка діяльності нашої опозиції! Ось стільки людей справді готові за ними піти! Та схаменіться врешті решт – припиніть піаритися на майбутні вибори, робіть конкретні вчинки, кажіть нам – що реально треба робити, щоб змінити ситуацію. Бо щовечора зустрічатися о 18.00 на вечірній променад, щоб послухати, як тре набити морду Олійнику – вибачайте, Микола Іванович, при всій повазі, - оце справді «ганьба» з огляду на те, що сьогодні робиться в інших містах!!!