реклама

реклама

На сьогоднішній мітинг під Черкаську міськраду прийшло більше людей, ніж учора. Зараз тут більше 300 осіб, передає кореспондент «Прочерку».

Спершу відбулася молитва за Україну, яку провів єпископ Черкаський і Чигиринський УПЦ КП Іоан.

Опісля розпочався мітинг, де усі присутні мали можливість виступити. Зокрема, виступив заступник міського голови Черкас Павло Карась, який повідомив, що по факту підняття черкаською громадою прапора ЄС порушено кримінальну справу.

Нагадаємо, що сьогодні в Черкасах на флагштоці перед міськрадою встановили прапор ЄС, проте він провисів там близько години і був знятий невідомими.

Виступив також координатор Ради опозиційних сил Леонід Даценко, який зауважив наступне:

– Якщо міліція така законослухняна і змушує громадян виконувати рішення судів щодо заборони мирних зібрань, то чому міліція, наприклад, не контролює Кабмін, який не виконує закону? Адже є рішення щодо виплати коштів чорнобильцям, дітям війни та іншим незахищеним категоріям, проте це рішення не виконується… – зауважив Леонід Даценко.

Виступив також черкаський підприємець Петро Чернявський, який закликав громадян завтра привезти з собою на мітинг своїх друзів і всім разом піти до голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба, щоб запитати, навіщо влада вчиняє провокації…

реклама

Коментарі  

 
0 #16 Леніна в Європу а не Нас! 12.12.2013 13:07
[quote name="ЧИГИРИН"]Незважаючи на публічно проголошений Президентом та Урядом України курс на євроінтеграцію, голова Чигиринської райдержадмініст рації Олександр Цисаренко організовує пропагандистськ у кампанію проти підписання угоди про асоціацію з ЄС.

На апаратній нараді, яка відбувалася в райдержадмініст рації 9 грудня, О.Цисаренко дав редактору районної газети «Чигиринські вісті» специфічне доручення.
Все вірно Цисаренко робить!
якщо підпишемо цю угоду - буде така розруха, шо вам і не снилась!
роботи взагалі не буде... а молодь, в першу чергу, неші дівчата, самі гарні дівчата в цілому світі, будуть працювати у буржуїв прислугою за копійки, повністю задовільняючи іх потреби! велика занепокоєність і смуток лягають на душу, як думаю про це!
дуже шкода, шо люди такі сліпі! :sad:
ми не геї - козаки, і дівчата наші не прислуга!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 ЧИГИРИН 12.12.2013 11:34
Незважаючи на публічно проголошений Президентом та Урядом України курс на євроінтеграцію, голова Чигиринської райдержадмініст рації Олександр Цисаренко організовує пропагандистськ у кампанію проти підписання угоди про асоціацію з ЄС.

На апаратній нараді, яка відбувалася в райдержадмініст рації 9 грудня, О.Цисаренко дав редактору районної газети «Чигиринські вісті» специфічне доручення.
Керівник району наказав керівникові районки знайти серед «еліти» Чигиринщини 3-4 бажаючих дати інтерв’ю на «задану тему» - розповісти про негативні наслідки від підписання угоди з Євросоюзом і висловити надію, що вона підписана не буде.
Олександр Цисаренко навіть порадив, до кого в першу чергу треба звернутися журналістам, – це керівники швейних підприємств Чигирина і сільські голови.
Виникає питання: голова РДА виявив зайву запопадливість, вгадуючи приховані бажання президента, чи це вказівка згори? Вже найближчим часом усе стане зрозуміло…
Читати більше на www.remarka.net.ua
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 ЛЮБИ БОЖЕ ПРАВДУ 12.12.2013 11:07
[quote name="Черкасець"]Навіть важко уявити мотиви для порушення справи :-* . Якщо за спротив міліції, то вони мали б надати законні підстави для заборони вивісити прапор. Без таких підстав, дії самих правоохоронців сміливо можна розглядати як такі, що суперечать кримінальному кодексу(перевищ ення). За підняття прапору ЄС відповідальност і ще не придумали...
Нехай УМВС публічно поділиться своїми доробками в теорії сучасного кримінального права.

На сьогодні влада так знахабніла, придумають, якусь косвену підставу і когось із учасників акції будуть за це переслідувати.
Такий цинізм був за радянських часів і приуряді яника і азірова повторюється.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 Фотограф 12.12.2013 11:01
Цитую Любов Майборода:
станьте на захист європейських цінностей,

Любезнаяяя! Все эти майданы митинги прапоры НУЖНО было проводить поднимать ЗА НЕДЕЛЮ (а то и раньше) до саммита в Вильнюсе. Когда опозиция тормозила принятие законов а сейчас поезд ушел Поздно вас прорвало или дошло до вас Или может ЕЕС сейчас в Киеве с пакетом документов для подписания угоды? Будьте честными Вы снова рветесь к власти снова возьмете кредит в МВФ невыгодный с поднятием на 40% комунальных услуг Как подписали убийственный и единственный в своем роде газовый договор. Вы за него сначала ответьте горлопаны. Как подняли курс доллара на 100% гречку по 25грн капусту по 12 грн Почему с 2004 по 2010 не построена муфельная печь? Почему унитаз в детполиклинике по Вербовецкого в тот период не поменяли? Почему ВЫ не довели уровень лечения в гемодиализе областной больницы до уровня немецкого Фрезениуса? Почему депутатам не отменили льготы? Ответьте только внятно :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 OtecGjrio 12.12.2013 10:08
Порушили справу проти прапора евросоюзу - ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Фугас 12.12.2013 09:16
"Паранеойя - вид расстройства мышления... страдающие п. отличаются нездоровой подозрительност ью, склонностью видеть в любых событиях происки врагов, выстраивают сложные теории заговоров против себя. В классических случаях п. перерастает в бред преследования или бред величия..."
Тулуб-Белоусов, а шо я? Я ниче. Просто цитата. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Леніна в Європу а не Нас! 12.12.2013 02:17
Цитую Любов Майборода:
Звертаюсь до депутатів міської ради:представни ків фракції "Батьківщина", "Екологія та соціальний захист", груп "Черкащани" та "Вільні демократи", - станьте на захист європейських цінностей, на захист черкащан. Вас в міській раді - більшість, пробачте одне одному дрібниці - ОБ`ЄДНАЙТЕСЬ. Не дайте криміналітету контролювати життєдіяльність міста. Відправте ганебний виконком у відставку і сформуйте виконавчий комітет, здатний захистити людську гідність. Ми в вас віримо, ви - найкращі. Хай Господь нам допоможе. Любов Майборода, депутат обласної ради

Пані Майбородо, а ви часом не з сексуальних меншин?
Чи може любіюєте їх інтереси?
Не будемо ми, справжні козаки, захищати оту мерзоту в вигляді ГЛТБ, яка повзе, як та чума на нашу неньку!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Черкасець 11.12.2013 23:19
Навіть важко уявити мотиви для порушення справи :-* . Якщо за спротив міліції, то вони мали б надати законні підстави для заборони вивісити прапор. Без таких підстав, дії самих правоохоронців сміливо можна розглядати як такі, що суперечать кримінальному кодексу(перевищ ення). За підняття прапору ЄС відповідальност і ще не придумали...
Нехай УМВС публічно поділиться своїми доробками в теорії сучасного кримінального права.

Поки ситуацію не прояснили, не вивішуйте на балконах білизну, бо якщо вона комусь нагадає якийсь прапор, можуть порушити справу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Петро 11.12.2013 21:35
Цитую Любов Майборода:
Звертаюсь до депутатів міської ради:представни ків фракції "Батьківщина", "Екологія та соціальний захист", груп "Черкащани" та "Вільні демократи", - станьте на захист європейських цінностей, на захист черкащан. Вас в міській раді - більшість, пробачте одне одному дрібниці - ОБ`ЄДНАЙТЕСЬ. Не дайте криміналітету контролювати життєдіяльність міста. Відправте ганебний виконком у відставку і сформуйте виконавчий комітет, здатний захистити людську гідність. Ми в вас віримо, ви - найкращі. Хай Господь нам допоможе. Любов Майборода, депутат обласної ради

Любонька, ти шо вже у виконком мітиш, чи шо? Не сміши людей, ти вже там була при Одаричу! Досить нам таких керівників
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Любов Майборода 11.12.2013 21:28
Кремлівська окупаційна влада знесла наші прапори на Театральній площі: прапор України, який ми піднімали 23 роки тому та прапор Євросоюзу, який ми підняли 24 листопада. Звертаюсь до губернатора Сергія Тулуба: Ви можете нищити наші прапори, але Ви не знищіте наші душі.