реклама Делікат

Кількасот осіб вийшли вчора ввечері на майдан перед обласним краєзнавчим музеєм, щоб підтримати курс Президента України на обдуману євроінтеграцію.


Мітингувальники наголошували, що інтеграція у європейські структури потрібна, але до неї потрібно спочатку підготувати економіку України. Втім, більшість промовців не приховувала свого задоволення від того, що в євроінтеграційному курсі оголошено паузу. У виступах на мітингу також звучала критика на адресу опозиціонерів, які замість того, щоб працювати, проводять час у мітингах на майданах.

Звучали й зовсім екзотичні тези. Наприклад, депутат міськради Віктор Горкун висловив переконання, що в разі підписання асоціації з ЄС українські селяни більше не зможуть вирощувати худобу й курей, щоб якось підтримати сім’ю й дітей, які навчаються у вишах.

Одна з промовиць висловила занепокоєння тим, що «кожного дня на майдан приїздять представники американські...». На її думку, «сьогодні приїхали представники Америки – завтра приїдуть їхні бомбардувальники».


Втім, виступи уважно слухали тільки передні ряди мітингувальників, які тримали прапори. Решта учасників заходу, молоді люди, спілкувалися між собою, веселим сміхом реагували на найбільш яскраві тези промовців, а приблизно з середини мітингу почали поволі розходитися. Коли мітинг закінчився, у лавах студентів звучали гасла: «Слава Україні! Героям слава!»

Запис із черкаського мітингу на підтримку курсу Президента України 17 грудня

{audio}miting.mp3{/audio}


реклама

Коментарі  

 
+1 #19 Язвига 18.12.2013 18:59
Сколько бреда наши уши поражает,
Тупость рыгов разъедает словно моль.
"Вот войдем в ЕС, и все подорожает (абсолютно!):
И цыплята, и штаны, и алкоголь"
Ходят слухи тут и там
По майданам, по сетям,
А проплаченные рыги
Их на митинг носют к нам.
// Володя, прости!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Cам дурак 18.12.2013 17:51
Цитую Черкащанин:
Вот что интересно если где то, кто то крикнет героям слава так сразу же объявляют , что вся Черкасская область поддержала бенднровцев , тягнывбоковцев и других ностальгирующим по временам дивизии "СС Галичина" псевдопатриотов .
А соберется 10 промлаченых и 10 партийных людей это уже массовый митинг
Не ужели журналисты насколько не уважают своих читателей , что думают , что никто не видит этих перекручиваний и преувеличений и явной заангажированно сти?
Уж очень белыми нитками все шьете.Не красиво и не приятно.

Всё таки Слава Украине лучше чем Ю-Щ-Е-Н-К-О !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Остап1 18.12.2013 17:46
Цитую Зарина:
Цитую Скептик:
Еще раз показывает дурь в головах представителей ПР

А в часности Горкуна противно слышать который ничего не понимая настраивает людей против ЕС. Вот это бывший заместитель нашего славутного мера ОДАРЫЧА.

так Одаричу Горкуна Партия Рыгов поставила...... их больше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Cам дурак 18.12.2013 17:44
Почему возле музея ? Собираются фонтан отремонтировать что-ли ? Коммуникации в музее отремонтировать ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 СЕЛЯНИН 18.12.2013 17:13
.... на фотокарточке узнаваемые-ПОЛИТИЧЕСКИЕ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Дід Трохим 18.12.2013 15:17
Шо, вже і слово "скотина" нецензурне? У нас в селі так всю жисть називають корів, телят і бичків. Я тіко хотів сказать, шо ск.. то єсть худоба не заслужила, шоб так називали тих, хто на фотокарточці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Дід Трохим 18.12.2013 14:49
Цитую Микола:
Цитую Фугас:
Горкун, эксперт б... по экономике, засунул бы ты свой язык..... Та у нас и без Евросоюза не осталось худобы, курей выращивают агрохолдинги, и покажи мне того студента, которого содержат родители исключительно за молоко и яйца - по тем ценам, что при вас селянам платят при закупке, они себе на похорон годами собирают. Подыми статистику, скота в стране в 3,2 раза меньше, чем при фашистах. Рупор хр....в.

Чого ж це у нас худоби не залишилось? Ось подивіться на фото і побачите те поголів"я під білосиніми прапорами.

Не зобижай понапрасну ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 федор принципиальный 18.12.2013 14:07
Как член ПР,так и ....,не скрытый,а явный,даже не стесняются в этом признаться-ЖАХ !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 Зарина 18.12.2013 14:05
Цитую Скептик:
Еще раз показывает дурь в головах представителей ПР

А в часности Горкуна противно слышать который ничего не понимая настраивает людей против ЕС. Вот это бывший заместитель нашего славутного мера ОДАРЫЧА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Остап1 18.12.2013 13:56
Цитую Фугас:
Горкун, эксперт б... по экономике, засунул бы ты свой язык..... Та у нас и без Евросоюза не осталось худобы, курей выращивают агрохолдинги, и покажи мне того студента, которого содержат родители исключительно за молоко и яйца - по тем ценам, что при вас селянам платят при закупке, они себе на похорон годами собирают. Подыми статистику, скота в стране в 3,2 раза меньше, чем при фашистах. Рупор хр....в.

+10000 Горкун економист ...... двох слів докупи звязати не може......