реклама

реклама

Сьогодні в Черкаській обласній філармонії, де саме влада розпочинала урочистості з нагоди Дня Соборності, депутат обласної ради Любов Майборода закликала присутніх вшанувати загиблих у Києві мітингувальників хвилиною мовчання.


Коли в залі зібралися чиновники й інші запрошені, зайшло обласне керівництво. Усі одразу встали, вітаючи владну верхівку. Коли люди всілися, на сцену вийшли ведучі святкових урочистостей.

Перед ними вибігла депутат Любов Майборода, і почала інформувати присутніх про загиблих у Києві.

– Сьогодні в Києві загинуло двоє людей. Вони загинули, бо їх розстріляли. Ці люди хотіли жити в соборній Україні. Вони вірили президенту, який казав, що він їх чує. Вшануймо пам'ять хвилиною мовчання! – вигукувала Любов Майборода.

При цьому Майбороді намагалися викрутити руки і вивести із залу. Все це відбувалося на очах у голови обласної ради Валерія Черняка, його першого заступника Володимира Вовченка, першого заступника голови обласної державної адміністрації Анатолія Івашкевича та інших.

Раптом увімкнули гімн України.

– Гімн грає! Поважайте гімн! – сказав Валерій Черняк.

Майборода поклала руку на серце і стала співати. Опісля вона знову стала пропонувати присутнім вшанувати пам'ять вбитих хвилиною мовчання

При цьому невідомі молодики, які стояли і при вході у філармонію, і в фойє філармонії, і в залі, постійно намагалися вивести її з зали. Присутні регіонали та інші – аплодували….

Насамкінець Любов Майборода пішла на своє місце, а перший заступник губернатора Анатолій Івашкевич вийшов на сцену з промовою. Опісля він також запропонував усім вшанувати пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Детальніше дивіться ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
-7 #32 Семьон 23.01.2014 16:19
Цитую Оксана Мацюцька:
Любов Майборода - єдина людина у залі, яку можна поважати.

Не скромничайте: пишыть вже не "у залі" а "у світі" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #31 розмазали 23.01.2014 14:05
Цитую Чукча:
Опрос в "Одноклассниках"

Поддерживаете ли Вы радикальне действия на майдане?
Всего участников: 22 081
Поддерживаю 2238
Поддерживаю только мирный протест 1369
Не поддерживаю Майдан вообще 18329
Мне всеравно 145


АГА. СПИТАЛИСЯ. ОДНОКЛАСНИКІВ ВСЄЯ РОСІЇ. Вони і в школу одну ходили. Путінка називаіцо :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #30 Оксана Мацюцька 23.01.2014 13:21
Любов Майборода - єдина людина у залі, яку можна поважати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #29 Справедливый 23.01.2014 11:50
Цитую Чукча:
Опрос в "Одноклассниках"

Поддерживаете ли Вы радикальне действия на майдане?
Всего участников: 22 081
Поддерживаю 2238
Поддерживаю только мирный протест 1369
Не поддерживаю Майдан вообще 18329
Мне всеравно 145

А вы задайте в "Одноклассниках" вопро этим 1369-ти:" КАК ВЫ СЕБЕ ПРЕДСТАВЛЯЕТЕ "МИРНЫЙ ПРОТЕСТ?" Думаю, ответы будут неадекватными.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #28 Чукча 23.01.2014 11:33
Опрос в "Одноклассниках"

Поддерживаете ли Вы радикальне действия на майдане?
Всего участников: 22 081
Поддерживаю 2238
Поддерживаю только мирный протест 1369
Не поддерживаю Майдан вообще 18329
Мне всеравно 145
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #27 ОК 23.01.2014 11:16
А що вони святкують??? Те що влада об....лась? то таки да, таке можна відсвяткувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #26 Makar 23.01.2014 11:01
Ніколи не був сторонником Майбороди.Але тепер голосуватиму на всіх виборах тільки за неї.Бо - справжній боєць.при всіх її тарганах,несе правду-матку при всіх посадах і всім підряд.А це багато значить.Більшість лягли б на дно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #25 Вася 23.01.2014 10:41
Цитую федор принципиальный:
И это власть-циничная,наглая ,сытая,люди гибнут,а эти пи*ары устроили себе праздник-ни совести,ни чести.

Ты то вообще кто такой, пи***добол кухонный? Кроме как лить грязь на всех абсолютно без разбора, не можешь ничего. Может похвастаешь своими "достижениями" на поприще борьбы за демократию, клоун. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #24 Віктор 23.01.2014 10:38
Дожилися, кругом брита шпана людям роти затикає!На Майдані людей вже стріляють. Далі що...?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #23 Семьон 23.01.2014 09:55
Ну, она не кричала что она женщина, она кричала, что она "дипутат". Правда молодец, все по регламенту сделала, ровно три минуты.
И все так чинно и благородно.
И день соборности отметили, и показали, что в Черкассах как у всех нормальных людей есть протестующие.