реклама

реклама

Перший заступник голови Черкаської ОДА Анатолій Івашкевич закликав черкащан «всією громадою підтримати президента». Про це він повідомив зі сцени в обласній філармонії на урочистостях з нагоди Дня Соборності.

– Слід уникнути громадського протистояння насилля та агресії. Будь-які антидержавні дії руйнують могутність нашої країни, підривають її авторитет. Тож давайте усім миром всією громадою підтримаємо главу нашої держави, президента України Віктора Федоровича Януковича у його прагненні до діалогу, компромісу, спокою на нашій рідній землі, і в його непохитній вірі в народ України, мудрість наших людей, – сказав Івашкевич.

При цьому присутні чиновники та депутати почали аплодувати.

– Давайте разом служити українській державі вірою і правдою! – завершив перший заступник Сергія Тулуба.

Нагадаємо, що сам губернатор нині перебуває у відпустці.

Детальніше дивіться ВІДЕО.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 Сергей Сичкар 27.01.2014 15:39
[quote name="Факт"]Типичный холуй.[/qа ты типичный ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Справедливый 23.01.2014 14:46
Цитую Справедливый:
Мы "служили верой и правдой" долгих 4 года, только ОН этим слишком стал злоупотреблять. С таким размахом, с такой роскошью, с такой уверенностью в стойкости и непоколебимости своей диктатуры не правил ни один президент! В такой ситуации, которая сложилась сейчас, в любой другой цивилизованной стране президент бы подал в отставку. Наш народ никогда так бедно, так убого и так плохо не жил, как эти 40 года. А ОНИ - ПРОЦВЕТАЮТ, у НИХ - ЯВНОЕ ПОКРАЩЕННЯ! Так сколько же нам ещё "служить верой и правдой", не получая элементарного взамен?

Прошу прощения, ошибка:"...не жил, как эти 4 (четыре) года".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 ДЖЕКО 23.01.2014 14:08
Цитую Оксана Колісник:
Я спілкувалася з паном Анатолієм двічи. Один раз телефоном, ще з головою Корсунь-Шевченківської РДА. Видався сухим чинушею. Другий раз в ОДА - здався небезнадійним. А виходить, таки, що звичайна сірість...

Ви, пані Оксано, спочатку досягніть в житті чого-небудь, зробіть реальну користь людям, покажіть себе у потрібних людям справах, а потім, якщо дасть Бог, щось почнете розуміти у житті, будете називати "сірістю" інших людей. Суддя Ви наша.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 ЛЮБИБОЖЕПРАВДУ 23.01.2014 13:47
МАЙБУТНІЙ МЕР ЧЕРКАС. (недайБОГ канєшно, але якщо р*говську б*нду не скинемо, то так і буде)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 разоблачитель 23.01.2014 12:38
всi так його дослухаються та пiдтримують особливо на Черкащинi
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Справедливый 23.01.2014 12:10
Мы "служили верой и правдой" долгих 4 года, только ОН этим слишком стал злоупотреблять. С таким размахом, с такой роскошью, с такой уверенностью в стойкости и непоколебимости своей диктатуры не правил ни один президент! В такой ситуации, которая сложилась сейчас, в любой другой цивилизованной стране президент бы подал в отставку. Наш народ никогда так бедно, так убого и так плохо не жил, как эти 40 года. А ОНИ - ПРОЦВЕТАЮТ, у НИХ - ЯВНОЕ ПОКРАЩЕННЯ! Так сколько же нам ещё "служить верой и правдой", не получая элементарного взамен?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Пан Анатолій. 23.01.2014 00:59
Цитую Оксана Колісник:
Я спілкувалася з паном Анатолієм двічи. Один раз телефоном, ще з головою Корсунь-Шевченківської РДА. Видався сухим чинушею. Другий раз в ОДА - здався небезнадійним. А виходить, таки, що звичайна сірість...

Оксана Колісник, також, звичайна сірість, тільки активна, лізе в рот як муха.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Зви Сало 22.01.2014 20:23
А от у Луцьку маніфестанти зірвали таку ж цинічну відбувайлівку.
http://www.volynnews.com/news/authority/klimchuk-bud-cholovikom-vyydy-na-stsenu/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 Зброяр 22.01.2014 19:36
І ці люди на Великдень підуть в церкву, істимуть освячені паски та яйця... Лицеміри. Нічого святого