реклама

реклама

Щойно у Черкасах під час переговорів представників Народної Ради з представниками влади, депутат міської ради від «Батьківщини» Микола Булатецький звинуватив заступника губернатора Едуарда Івакіна в тому, що він безпосередньо керував ті тушками того вечора, коли відбувався штурм ОДА.

Він почав допитуватися, де був Івакін у ніч захоплення ОДА. Чиновник відповів, що був у відпустці.


Опісля Булатецький роздратовано вийшов з кімнати, покинувши переговори.

Натомість Івакін зазначив, що вважає незрозумілими такі заяви Булатецького. За його словами, є відео, на якому чітко зафіксовано, як заступник мера Павло Карась з депутатом Максимом Булатецьким закликають іти на штурм ОДА. І додав, що відео вже віддали правоохоронцям і прокуратурі.

Що стосується засуджених за штурм ОДА, то на думку Івакіна, опозиція не може висувати претензії до чиновників ОДА, оскільки суди не підпорядковуються обласній владі.

«Прочерк» має в розпорядженні відео виступів Булатецького і Карася перед штурмом ОДА.

Як чути з виступів, ні Максим Булатецький, ні Павло Карась не закликали штурмувати ОДА. Детальніше дивіться ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
0 #16 Фотограф 28.01.2014 10:29
Хай строит ресторан горячих обедов: пирожок-тошнотик с бумажным стаканом дешевого чая
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Фугас 28.01.2014 09:08
Молодец мужик! Ему, наверное, очень нравится сам процесс ...... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 хм... 27.01.2014 00:56
Це якийсь ...!!! шо вони мелють...карась зовсім зїхав з котушок....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 за 26.01.2014 23:43
Булатецький роздратований все своє життя. Може хтось згадає коли він був спокійний, виважений та щось розумне сказав? Надоїв уже як гірка редька.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #12 Марія М. 26.01.2014 23:30
Цитую Гонта - 2:
Куди зник батьківщинівець Толя Бондарчук?

А ти, Влад-Мойша, зі своїм єврейським прізвищем, яке відношення маєш до Гонти? Не паплюж історію, візьми адекватний псевдонім - Ізя чи Рабінович якраз підійде!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #11 Vesna 26.01.2014 23:24
Цитую Гонта - 2:
Куди зник батьківщинівець Толя Бондарчук?

А Бондарчук в той час був разом з простими людьми і не піарився на камеру, високих фраз для журналістів не проголошував...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Анна 26.01.2014 19:49
ну да він же рішив шо він тепер буде
дулю їм всім
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Наталя 26.01.2014 19:47
ЛЮДИ! Хіба це лідер??!! Приг-скок якийсь...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #8 Московськiй 26.01.2014 18:53
выйшов зайшов приiхав заiхав встав впав
зараз летить космiчний корабель до МК там
якраз одне мiсто видiлено
ХАЙ ВIН ЛЕТИТЬ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 yazon din alt 26.01.2014 18:51
Цитую Гонта - 2:
Куди зник батьківщинівець Толя Бондарчук?

Так он только за медалями -первый. А хде звездюлями пахнет... *** поймаешь!