Фото Людмили Коваленко

Фото Людмили Коваленко

Сьогодні на сесію Черкаської міської ради прибула відома журналістка, активістка Майдану Тетяна Чорновол. Як відомо, нещодавно на Тетяну було вчинено напад. ЇЇ по-звірячому побили, пише «Про головне».

Оскільки сесія не відбулася через відсутність кворуму (регіонали проігнорували засідання), черкаська громада підстримала створення Черкаської міської народної ради. До громади звернулася Тетяна Чорновол та розповіла, що її близькі постраждали під час розгону Автомайдану учора в Черкасах.

Тетяна повідомила ще кілька важливих деталей про керівника Черкаської ОДА та головного регіонала Сергія Тулуба. Зокрема те, як він заробляв свої мільйони ціною життя шахтарів та про те, що зять губернатора відбував покарання за згвалтування і живе за підробним паспортом.

Детальніше дивіться ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
-2 #13 ПРАВДА 28.01.2014 10:11
Цитую toten:
Неделю назад не могла телевизор смотреть, ходила с поддержкой. А тут 3-х часовой переез и на трибуну.

Так- таки- так. Хороша шоуменка. Бідненька Танюша Чорновол і ночами працює. А нещодавно з лікарні не хотіла йти, здоров`я у неї не було......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 toten 28.01.2014 07:19
Неделю назад не могла телевизор смотреть, ходила с поддержкой. А тут 3-х часовой переез и на трибуну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Нестор Іванович 27.01.2014 20:58
*ерой в разі небезпеки втіче в Іспанію і на сонечку грітеметься, а всім його посіпакам, халуям і лизоб...дам доведеться вічі у вічі подивитися всім тим, з кого вони так визискуючи знущалися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #10 ВиталийМ 27.01.2014 19:05
Ребята, смотрите в корень, народ не хочет жить под криминальной властью. А вы что, защищаете золотой унитаз? Сметем эту власть, а там посмотрим как жить дальше
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 123 27.01.2014 17:53
По коментам такое впечатление создается, что Тулуб у вас просто агнец Божий!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #8 18 27.01.2014 17:32
Цитую ОЛ:
мабуть жорстоко недобили, прибігла чергову плітку рознести, тетяно ви не кодируєтесь в Черкасах їдьте на майдан там усі такі як ви, Черкащани не д...рні вашим провокаціям не піддадуться
Сьогодні в обід проїзжав мимо РОВД Соснівського, йшла товпа .... малолітніх з .... очима, чоловік 100 в напрямку РОВД з криками

ПРАВИЛЬНО ПИШЕТЕ. МОЛОДЕЦЬ. Зайдіть в яндекс і наберіть фото дома Тетяни Чорновол, і подивіться, як проста чесна журналістка живе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #7 123 27.01.2014 17:27
Шо за коменты? Идите, троли, и пашите дальше на пакращеня для ваших депутатов, мэра, губернатора, и т.д. О вас эти в...ры и б...ты никогда не подумают!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-45 #6 ОЛ 27.01.2014 15:37
мабуть жорстоко недобили, прибігла чергову плітку рознести, тетяно ви не кодируєтесь в Черкасах їдьте на майдан там усі такі як ви, Черкащани не д...рні вашим провокаціям не піддадуться
Сьогодні в обід проїзжав мимо РОВД Соснівського, йшла товпа .... малолітніх з .... очима, чоловік 100 в напрямку РОВД з криками
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #5 телепуз 27.01.2014 15:24
Цитую незнайка:
Где картинка зятя и его пидробленого паспорта?

а ты пошли оператора, пусть снимет картинку, заодно и ваш телеканал забарикадирован ный от собственного народа, эклюзив получит :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #4 Ну воше! 27.01.2014 15:17
Нормально. А давайте ми її виберемо нашим мером. Якщо в нашому місті ми дозволили зайдам зробити такий безлад, то ми заслуговуємо саме такого мера. Все логічно.