В офіційній групі черкаського осередку «Правого сектору» соцмережі «Вконтакті» депутата міської ради Миколу Булатецького назвали «зрадником революції».

«Микола Булатецький – зрадник революції №1. Він запросив «автомайданівців» у Черкаси, сам повів їх на ОДА, а потім утік. Через два дні відзвітувався, що всю ніч просидів на есбеушному смітнику. А в цей час затримали і засудили 19 осіб, побили купу машин. Миколо! А твоя «Тойота» також потрапила під роздачу? Ти маєш за це відповісти. Зрадник Революції!!!» – йдеться у повідомленні групи.


Натомість сам Микола Булатецький такими заявами «Правого сектору» здивований. Він запевняє: з самого початку подій на вулиці Грушевського в Києві перебував там.


«Постійно спілкувався з активістами. До речі, вплив «Правого сектору» на події на Грушевського дещо перебільшений. Сергій Нігоян, Михайло Жіздневський, які загинули, та мої помічники Павло Романенко, Анатолій Курятник та інші... не є активістами «Правого сектору», – зазначає на своїй сторінці у «Фесбуці» Микола Іванович.


Також під час прес-конференції опозиціонер припустив, що за заявою «Правого сектору» стоїть депутат міської ради Валерій Воротник.

– Те, що Булатецького оголосив «Правий сектор» ворогом народу №1, – це Воротник придумав. Не один, але це він. Ми з’ясували всі ці речі, – зазначив Микола Булатецький.

Свою присутність під час революції на вулиці Грушевського Микола Булатецький також підтверджує фотознімками з місця подій у себе у «Фейсбуці».



реклама

Коментарі  

 
-1 #21 О.ЧУПРИНА 17.02.2015 22:31
Цитую Василь:
Микола Булатецький безумовно середнас Майданівець №1.Його бус стояв на Європейській площі і Іванович не задумувався,що може його втратити.Провокацію в Черкасах організували тимошенківці і тепер валять з хворої голови на здорову. Тому так звані праві секторівці повинні вибачитися.

І вибачитися повинні обов'язково.В іншому випадку ці хлопці дуже підведуть Дмитра Яроша.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 Василь 17.02.2015 14:22
Микола Булатецький безумовно середнас Майданівець №1.Його бус стояв на Європейській площі і Іванович не задумувався,що може його втратити.Провокацію в Черкасах організували тимошенківці і тепер валять з хворої голови на здорову. Тому так звані праві секторівці повинні вибачитися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 Козак 04.02.2014 21:35
Воротнік звісно ... ще те...

Але і на Миколу Івановича вже жалко дивитися. ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Фотограф 03.02.2014 14:34
«Микола Булатецький – зрадник революції №1. Він запросив «автомайданівці в» у Черкаси, сам повів їх на ОДА, а потім утік.
***
Микола Ивановия не втик. ОН побежал за своим черкасским полком, который сформировал 17.12.2013 на майдане в Киеве :lol: :lol:

17.12.2013
«Нам потрібна перемога України, а не особиста перемога Булатецького, – сказав опозиціонер «Газеті по-українськи». – Завтра я їду на Майдан і там формую черкаський полк. Сьогодні туди вже поїхав моя довірена особа Максим Поляков».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 субъективно 03.02.2014 11:42
если его родственники не могут справиться с .... булатецким-старшим, пора им обратиться за помощью к специализирован ному лечебному заведению, чтобы оградить общество от этого ...... про....ал прошлые выборы, слил довыборы, хотел попиариться на майдане, но не получилось, - а теперь ищет, на кого бы стрелки перевести.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Ильф и Петров 02.02.2014 20:15
Цитую Ильф и Петров:
Талантливый ..... ...

Талантливый .......щий .....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Лана 02.02.2014 20:01
ему говорят про ОДА, а он - про Грушевского. Думаю, Булатецкий - не "враг№1", а просто ....: непредусмотрите льный, алогичный, позёр(всюду засветился - маладца!). Позвать людей может, а защиту обеспечить - интеллекта не хватает.
А Правый сектор не положенными жизнями, а своими действиями революции помогли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 черкащанка 02.02.2014 17:41
Багато людей можуть засвідчити сей факт: дана людина може довго розповідати щось одне, а через 3 хв. тут же все це заперечити. І такі люди не новинка, історії відомі такі "герої" як-то Гамалія та Завірюха (29 вересня 1922 р.), котрі не просто були учасника подій, а "керували" ними...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Loki 02.02.2014 17:08
А он тот воротник крохмалыв, шоб той стояв? ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 Ильф и Петров 02.02.2014 14:39
Талантливый ..... ...