реклама

реклама

Сьогодні підтримати під час судового засідання щодо зміни запобіжного заходу одного з лідерів Автомайдану Сергія Хаджинова прилетів навіть його закордонний керівник, віце-президент компанії «Human resources» Френк Едвінсон.

Українською мовою пан Едвінсон не володіє, тож говорив з черкаськими журналістами англійською.

Генерального директора українського філіалу компанії Сергія Хаджинова він охарактеризував як «компетентного, відповідального менеджера та дуже чесну та порядну людину».

– Він – співробітник нашої компанії, тож ми будемо стояти за нього, де б він не був, – сказав про Сергія Хаджинова Френк Едвінсон.

За словами дружини Хаджинова Вероніки, Френк Едвінсон був дуже обурений, що дізнався про ситуацію з Сергієм лише через тиждень після затримання.

– Сказав, що якби дізнався б раніше, то відразу б прилетів. Ми не знали, як він відреагує, тому спочатку нічого не казали. Потім він дізнався про це від співробітників. Уже на наступний день Френк прибув до Києва, вчора ми зустрілися, я показала йому фотографії нашого спаленого авто, він сказав, що за Сергія він готовий на все, їхати до Черкаси і захищати його, – розповіла Вероніка Хаджинова.

Нагадаємо, що апеляційний суд Черкаської області призначив одному із активістів Автомайдану Сергію Хаджинову цілодобовий домашній арешт на два місяці.

реклама

Коментарі  

 
-3 #10 Яков Николаевич 07.02.2014 10:49
Цитую 1-1-1:
Этот закордонный ханжа прилетел, потому что забеспокоился за свое бабло. Подумал, что отберут у Хаджинова. А вы версии строите...защищать? Как? Повторяю вопрос: и чем он помог?

Он Вам сам сказал? Или из пальца Вашего такие перлы высосали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 Яков Николаевич 07.02.2014 10:36
Цитую С Миколаєнко:
-организации имеющие в название слово "Human" ни какого отношения к промышленности и сельскому хозяйству не имеют это обычный вербовочный центр-грантоед

Консалтинговая компания Capital Human Resources (CHR) предоставляет услуги в области подбора персонала на позиции управленцев высшего и среднего звена, специалистов и линейных менеджеров, а также ключевых сотрудников и редких специалистов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 С Миколаєнко 07.02.2014 05:47
"Если бы некоторые директора консультатнтов из таких фирм нанимали вовремя - не сдали бы в металлолом черкасские заводы и фабрики."
хотел бы поспорить-организации имеющие в название слово "Human" ни какого отношения к промышленности и сельскому хозяйству не имеют это обычный вербовочный центр-грантоед Приходишь заполняешь анкету-анкета поступает а аналитический центр спецы работают с ней выясняют что может соискатель сделать и на что годится или бесплатно за идею или за вознаграждение вот и появляются данилюки и спiльна справа хаджиновы и автомайдан и тд и тп только руководителе при первом же скачке валят в лондон или на лечение а простые исполнителе получают дубинкой по голове и садятся под домашний арест на 60 суток вот такая она правда жизни
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 1-1-1 06.02.2014 12:42
Этот закордонный ханжа прилетел, потому что забеспокоился за свое бабло. Подумал, что отберут у Хаджинова. А вы версии строите...защищать? Как? Повторяю вопрос: и чем он помог?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 yazon din alt 06.02.2014 09:29
Цитую С Миколаєнко:
його захищали чи 4 чи 5 адвокатiв а того хлопця i...лiда хтось захищав?
чи тiки й....на канделакi
прилетiв хозяiн бо плакали долари якби ciв
хаджинов хiба це українське призвище?
Human Resource, -подбор персонала, региональный рекрутмент в УрФО, организация обучения персонала, проведение открытых семинаров
ця фiрма щось робить чи сiє чи паше?

Если бы некоторые директора консультатнтов из таких фирм нанимали вовремя - не сдали бы в металлолом черкасские заводы и фабрики.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 С Миколаєнко 06.02.2014 06:23
його захищали чи 4 чи 5 адвокатiв а того хлопця i...лiда хтось захищав?
чи тiки й....на канделакi
прилетiв хозяiн бо плакали долари якби ciв
хаджинов хiба це українське призвище?
Human Resource, -подбор персонала, региональный рекрутмент в УрФО, организация обучения персонала, проведение открытых семинаров
ця фiрма щось робить чи сiє чи паше?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Оксана Колісник 06.02.2014 00:49
Цитую Ковпак:
скоріше, це закордонний хазяїн євроекстреміста :-*

Мабуть довго думалО, щоб видати такий комент ;)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Ковпак 05.02.2014 21:32
скоріше, це закордонний хазяїн євроекстреміста :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Черкащанин 05.02.2014 19:28
Цитую 1-1-1:
Вот оказывается где "собака зарыта" - заграница нам поможет...Интересно, и чем он помог?



В тебе і в голові лише одні мінуси...
Співчуваю...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #1 1-1-1 05.02.2014 17:14
Вот оказывается где "собака зарыта" - заграница нам поможет...Интересно, и чем он помог?