ВО «Автомайдан» незадоволений тим, що вже більш як півроку після того як начальника обласного управління поліції Владислава Пустовара звинуватили в хабарництві, не призначається, керівник цієї структури.

4e82f56c552e154afbfa71068b24a371

Про це на прес-конференції в Черкасах сказав член правління ВО «Автомайдан» Сергій Хаджинов.

– Ми знаємо, що обговорювалася кандидатура нового патрульного, який міг би стати, по-суті, першим в Україні начальником Головного управління Нацполіції в області. Він не зі старої системи. Але знаємо, що цьому дуже противляться старі міліціонери. Проти цього також виступає заступник глави Нацполіції Троян. І найближчим часом ми, мабуть, плануватимемо якусь акцію в цьому напрямку. Це буде пікетування МВС в Києві абощо, – зазначив Хаджинов.

Нагадаємо, про можливість для Вадима Лісничука, який наразі очолює патрульних поліцейських, очолити управління національної поліції в Черкаській області, уже писали в ЗМІ.

А громадськість вже направляла Міністрові внутрішніх справ України Арсену Авакову та Голові Національної поліції України Хатії Деканоідзе відповідний лист. Та за словами голови ГО «Автомайдан Черкаси» Сергія Яковенка, є супротив з боку Міністерства внутрішніх справ щодо такого призначення, бо Лісничук – людина незалежна від якоїсь політсили, фінансових потоків чи криміналу.

– Система бореться з такими людьми і не пускає їх до влади, тож докладатимемо зусилля й далі, – зазначив Яковенко.

Нагадаємо, що нині було озвучено про об’єднання ГО «Автомайдан Черкаси» з ГО «Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан».


реклама

Коментарі  

 
+4 #17 Верник 13.10.2016 09:46
Бізнеспроект "Автомайдан" затухає... треба про себе нагадувати))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 camel 12.10.2016 23:38
Пан Лісничук справляє враження порядної людини. Але вибачте, професійний рівень його підлеглих не тяне на високий щабель професіоналів. А рибка, щось робить з голови. Вадиму потрібні такі вчителі, як Бойко Л.Л. Вчитися ніколи не пізно, головне мати бажання. А його рівень, нажаль, на трієчку з мінусом. Якщо він має до нас повагу, залишиться на своїй посаді. А так...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 бульба 12.10.2016 17:15
Цитую Знающий:
Только Автомайдановцы забыли добавить, что патрульная полиция Черкасс не справляется с наплывом преступности. Изнасилования выросли в 9 раз, грабежи и разбои в 3,5 раза, квартирные кражи в 3 раза, не говоря о других преступлениях. Черкасская область и Черкассы в первых местах по рейтингу увеличения преступности. На 80 процентов увеличилось общее количество умышленных убийств, как по области, так и по городу.

І тут нажаль ситуацію Лисинчуком не виправити. Пройшли всими цими бедламами майданами і інтеграціями точку неповернення. Далі гірше й страшніше. На дворі 1992 рік тільки з війною і спаклюженою роками незалежності мораллю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 бульба 12.10.2016 17:12
Цитую цырк:
Ці паскуди, псевдо активісти задовбали!!!!!! Яким же треба бути дебіл...м щоб молоти таку херню!!! Лісничука не можуть в "апріорі" поставити та таку посаду, так як, перше, його теперішня посада та звання не дозволяють займати більш високу посаду, а так як він отримав майора у березні місяці то ще довго не зможе стати на вищу посаду, а подруг як людина без юридичної освіти, а з освітою кулінара може бути на посаді головного поліціянта Черкаської області!!!! Коли ви вже гниди повиздихаєте!!! !

До речі майор не так вже й замало. В "прогниваючому" совку без вищої освіти - прапорщик, без профільної але з вищою максимум молодший лейтенант перед пенсією. Але ж ми у гейропу поспішаємо :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 бульба 12.10.2016 17:10
Цитую Богун:
А те, що у "шерифа" профільна освіта відсутня, то це як, може кухарку тьотю Катю на пост керівника ГУ запропонуємо, бо вона бутерброди на майдані готувала? Агов, пробачте, я ж забув, що у всіх цих просящих автохаламидникі в взагалі освіти немає та по 2 судимості мінімум! :-x Власть рабочих и крестьян твою ма....ь!

Не треба так дрібненько. Погляньте яка освіта в головного правника країни і Ви зрозумієте чи євзагалі на цій території держава.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Той-того 12.10.2016 14:00
А Черкаси мабуть найбільше не влаштовує автомайдан. Ось незадача.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Влад 12.10.2016 09:53
Цитую цырк:
Ці паскуди, псевдо активісти задовбали!!!!!! Яким же треба бути дебіл...м щоб молоти таку херню!!! Лісничука не можуть в "апріорі" поставити та таку посаду, так як, перше, його теперішня посада та звання не дозволяють займати більш високу посаду, а так як він отримав майора у березні місяці то ще довго не зможе стати на вищу посаду, а подруг як людина без юридичної освіти, а з освітою кулінара може бути на посаді головного поліціянта Черкаської області!!!! Коли ви вже гниди повиздихаєте!!! !

А без юридического образования быть ген.прокурором можно? А с последней фразой "милок" будь осторожней,я думаю про бумеранг ты,что-то слышал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 федор принципиальный 12.10.2016 09:10
Авакова по кличке"Муся" вначале надо не только убрать,но и засадить на нары,уже год в открытую говорять о б этом бандите,а он продолжает керувать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #9 Знающий 12.10.2016 00:13
Только Автомайдановцы забыли добавить, что патрульная полиция Черкасс не справляется с наплывом преступности. Изнасилования выросли в 9 раз, грабежи и разбои в 3,5 раза, квартирные кражи в 3 раза, не говоря о других преступлениях. Черкасская область и Черкассы в первых местах по рейтингу увеличения преступности. На 80 процентов увеличилось общее количество умышленных убийств, как по области, так и по городу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Простий громадянин 11.10.2016 23:08
З цього приводу потрібно згадати коментарі дописувачів у Прочерку, коли обговорювався так званий лист громадськості щодо призначення Лисинчука на посаду начальника ГУНП в Черкаській області. На жаль вони були не на його користь.