geras Протиріччя із  секретарем Черкаської міської ради Віктором Білоусовим з приводу останніх подій в Черкасах є причиною відставки керуючого справами міськвиконкому Валерія Герасименка. Про це в ексклюзивному коментарі «Прочерку» заявив Валерій Якович.

- Під час наради 27 січня, мною було висловлено категоричне несприйняття щодо намірів діючої міської влади спровокувати громадянські протистояння в приміщенні мерії. Однак Віктор Федорович Білоусов, очевидно, звернувшись до власних принципів світобачення, обрав шлях штучного створення серйозної соціальної напруги як серед населення міста, так і серед працівників мерії, - говорить уже колишній високопосадовець.

Валерій Герасименко підкреслює, що є прихильником мирного суспільного діалогу та визнає, що його поведінку «не зможуть зрозуміти ті посадовці, які «вросли» у крісло чиновника та тримаються за нього будь-якою ціною».

Повний текст коментаря колишнього керуючого справами мерії читайте незабаром у рубриці «Пряма мова».

реклама

Коментарі  

 
-4 #17 Факт 06.02.2014 14:45
Цитую Факт:
По поводу дедушки комуниста, ясно что он далекий от управления городом, как бедный от багатого. Кроме того он не принимает самостоятельных решений. Такой себе ...., про таких хорошо писал Салтыков-Щедрин.

Краще вже дід комуніст, ніж онучек о*д*рич
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Факт 06.02.2014 13:57
По поводу дедушки комуниста, ясно что он далекий от управления городом, как бедный от багатого. Кроме того он не принимает самостоятельных решений. Такой себе ...., про таких хорошо писал Салтыков-Щедрин.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Гонта 06.02.2014 13:41
Цитую Олександрович:
І що цікаво: тільки звільняється якийсь чиновник, відразу - керівництво погане, не вміє працювати, а я дуже хороший, професійний, але не оцінили. Із цього бувшого міліціянта, держслужбовець - ніякий. Це ж не міліція. Тут працювати треба, і в основному головою. Не Ваше це, пане Герасименко.

Ніби для когось секрет, наскільки влада є узурпованою й ким, в тому числі й у Черкасах. З таким керівництвом, звісно, професіанізм твій нікому не потрібний (хіба у тінь та відмивку), тому РЕСПЕКТ Валерію Яковичу, що пішов звідти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 Олександрович 06.02.2014 12:02
І що цікаво: тільки звільняється якийсь чиновник, відразу - керівництво погане, не вміє працювати, а я дуже хороший, професійний, але не оцінили. Із цього бувшого міліціянта, держслужбовець - ніякий. Це ж не міліція. Тут працювати треба, і в основному головою. Не Ваше це, пане Герасименко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Черркащани 06.02.2014 12:01
Молодина !
Але на жаль такі не приживаються при одіозному керівництві.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 стабилизец 06.02.2014 11:25
"социально напрягаться" за каких то 6000 грн. зарплаты ему, очевидно, влом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 глядач 06.02.2014 11:20
а коли він став високопосадомце м керуючий справами та він хоть зна свої обовязки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 Василь Миколенко 06.02.2014 11:17
Тулуб почав "злив" Білоусова "мирним" шляхом...
Хоч шлях і "мирний", але підлий!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Козак 06.02.2014 11:02