Наразі триває прес-конференція голови обласної організації ВО «Свобода». Через те, що згідно з рішенням суду він має бути 60 днів під домашнім арештом, спілкується з представниками ЗМІ по Скайпу, через інтернет.


Він зазначив, що такого терору, як на сьогодні на Черкащині, не було в Україні з 20х років.

Юрій Ботнар звинуватив голову Черкаської ОДА Сергія Тулуба в залякуванні не лише опозиції, а й жителів Черкащини.

Також він вважає, що за розгромом ОДА стоїть сам губернатор.

— Попри те, що сьогодні я — під домашнім арештом, решта свободівців на волі, тож нас не зламати, — сказав Юрій Ботнар.

реклама

Коментарі  

 
0 #16 Черкасець 10.02.2014 08:42
Помню, як ця .............. з своїми посіпаками нападала на палатку Компартії, на власні очі бачив, як ці, "морально чисті" парубки лупцювали немічну стару жінку. Правильно - за гратами їм всім сидіти, або в схронах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Ничего нового 08.02.2014 23:27
Ранний Барселонович, все стены в патретах ......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 Анатолій К. 08.02.2014 22:16
Ботнар останній час, сховавшись під домашній арешт, тролив сім'ю відомих опозиційних (по справжньому) політиків. За це той сьогодні його видалив його з друзів :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Чукча 07.02.2014 13:44
Цитую voleyland:
Я продолжаю утверждать, что всё, что происходит в Украине последние 2 с лишним месяца это сценарий не столько в пользу России, сколько в пользу действующей власти. Два месяца назад страна была по сути банкротом. Обвинить в этом "попередников" было уже невозможно, так как регионалы уже несколько лет при власти, причём с такими полномочиями, которых не имела ни одна предыдущая власть. Далее было спровоцировано противостояние, которое очень грамотно перевели сначала в плоскость "наши против б...деровцев", а сегодня переводят в плоскость "порядок против хаоса". Параллельно при этом ещё и поимели Россию на 15 миллиардов $.

Согласен на все 100%
А населению страны уже сегодня под этот же шумок долляр подкинули, по 9 грн.
Хочешь отвлечь внимание народа от обострившихся проблем в стране, развяжи войну.
Вот и имеем, опозиция с депутатскими зарплатами и льготами успешно воюют с властью за ее жэе деньги
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #12 Мефодій 06.02.2014 17:18
Цитую Братушка:
Братушки... а уявіть собі років так через 20 - Президент України Юрій Ботнар!!!

Та не-дай БОГ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 monika 06.02.2014 16:15
Cesspool :-x Пора видаляти з закладок :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Братушка 06.02.2014 15:53
Братушки... а уявіть собі років так через 20 - Президент України Юрій Ботнар!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 Максим Залiзняк 06.02.2014 14:57
Гнати в шию !!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Сергей .... 06.02.2014 14:32
Та він тільки радий,що завдяки домашньому арешту йому тепер не потрібно на морозі в рупор кричати, бо з'явилася реальна відмазка перед сиротюком. Тіпа, Юрій Миколайович, мені ж ніззя...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 біда від них 06.02.2014 14:13
Де взагалі взялися ці ...б...дери. Отак, ще й знайшлися люди, які голосували за них. Вони ще зуби покажуть, злюки.