Чергова судова заборона проведення мітингів на центральних площах Черкас укотре дискредитувала в. о. мера Черкас Віктора Білоусова як політика та виявила його асоціальність, закритість від народу. Про це заявляють черкаські «ударівці».

Партія «УДАР» подавала апеляцію на рішення суду щодо першої заборони проведення мітингів у Черкасах, яка тривала до 30 січня. Натомість Апеляційний суд м. Києва навіть за відсутності доказів у відповідача щодо загрози життю громадян на які посилався комуніст, ухвалила рішення перенести розгляд апеляції на 6 лютого.

«І тут ми дізнаємось про нову судову заборону, одна з причин якої – загроза поширення вірусних інфекцій. Та він би краще навів лад зі стихійними ринками та МАФами, які з’явились у місті саме в період його «господарювання» та породили тотальну корупцію і відтік коштів із бюджету міста в кишені депутатів-корупціонерів», – йдеться в заяві голови Черкаської обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Іляшенка.

«Пане Вікторе! Нагадую, що незабаром весна, а значить і потепління, із приходом якого на «улюблених» Вами стихійних ринках варто очікувати загрозу поширення вірусних інфекцій та, як наслідок, численних отруєнь черкащан. Подумайте врешті про людей!

Тулуб зробив з комуніста Білоусова «політичну ганчірку». Звертаюся до свідомих депутатів! Якщо такі ще залишились у місті, прошу вас на черговій сесії міськради 18 лютого 2014 року або в найближчий місяць відправити нарешті комуніста Білоусова та ручний провладний виконком у відставку!!! І я переконаний, що черкащани ніколи не пробачать цього Білоусову та рано чи пізно «зметуть» його з політичної орбіти Черкащини назавжди!» – заявляє Віталій Іляшенко.

реклама

Коментарі  

 
+1 #36 yazon din alt 10.02.2014 14:00
Цитую Юрій:
Негативна риса є в деяких людей. Самому нічого не зробивши, давати поради і критикувати людей, які щось зробили і роблять. А раз роблять, значить бувають і помилки, це ж природно. На жаль, не знаю Іляшенка, але впевнений, що не йому повчати Білоусова.

Холуйская привычка некоторых людей запрещать населению в принципе критику власти на том основании, что сами граждане к власти непричастны - за гранью здарвого смысла. Я что, не имею права критиковать сантехника, который плохо трубы сварил, и мне хату залил, потому что я сам - не сантехник?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #35 стабилизец 10.02.2014 13:46
Цитую незнайка:
Кто поназначал на должности распорядителей бюджетных средств 23-летних директоров и перспективный план развития города разрабатывать Кому поручил?

Как назначил, так и уволил. При Одаре и ему подобных Карась продолжал бы чем нибудь якобы "руководить", а челуаш уже принадлежал приближенным.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #34 Той, хто світить в очі 10.02.2014 13:26
Характеризуєтьс я як боязкий, хитрий, брехливий і жадібний товаріщ. Улюблене заняття - читати коменти про себе на Прочерку. Має штатних дописчиків і кнопкодавів, які постійно його "причісують".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #33 Юрій 10.02.2014 13:10
Негативна риса є в деяких людей. Самому нічого не зробивши, давати поради і критикувати людей, які щось зробили і роблять. А раз роблять, значить бувають і помилки, це ж природно. На жаль, не знаю Іляшенка, але впевнений, що не йому повчати Білоусова.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #32 yazon din alt 10.02.2014 12:49
Цитую Кузя:
КАК Белоусов занимается проьблемами города - горожане на своей шкуре ощущают.

Ощущают все жители Украины. Но в Черкассах лучше уж пусть Белоусов, чем команда жуликов, которые 7 лет кровь пили из Черкас
А других вариантов нет - только в*ров на в*ровских холуев менять и обратно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #31 незнайка 10.02.2014 12:45
Кто поназначал на должности распорядителей бюджетных средств 23-летних директоров и перспективный план развития города разрабатывать Кому поручил?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #30 Кузя 10.02.2014 12:33
Цитую yazon din alt:
Цитую Козак:
Цитую Знаючий:
Усім оцим коментаторам до Білоусова далеко. Бо всі тільки патякають, а відповідальніст ь на себе ніхто брати не хоче. Оцього Ілляшенка хоч день містом покерувати, то завал би зразу був.

Да, кому-кому, а Ільяшенку краще б мовчати. Білоусов займається щоденними проблемами міста, а ви політикою

КАК Белоусов занимается проьблемами города - горожане на своей шкуре ощущают.

Ощущают все жители Украины. Но в Черкассах лучше уж пусть Белоусов, чем команда жуликов, которые 7 лет кровь пили из Черкас
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #29 yazon din alt 10.02.2014 12:28
Цитую Черкасець:

1.Холуи только и могут, что плеваться. В основном - фекалиями.
2. На самом деле в белоусовском бюджете нет денег даже на зарплаты бюджетникам, 53 миллиарда не хватает, недофиннсирован ие образования и медицины угрожает гуманитарной катастрофой в городе. ТУпо и без обсуждения ПРоголосовали Проет спущенный из Минфина, дже не задумавшись, насколько реальна доходная часть и насколько логичны приоритеты расходной части...
3. ВАШ голубой рай черкащане адом называют.
И в заключение. Недомэрка не оскорбляли ,а классифицировал и.
Таковы ФАКТЫ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #28 yazon din alt 10.02.2014 12:12
Цитую Козак:
Цитую Знаючий:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #27 Козак 10.02.2014 12:00
Цитую Знаючий:
Усім оцим коментаторам до Білоусова далеко. Бо всі тільки патякають, а відповідальніст ь на себе ніхто брати не хоче. Оцього Ілляшенка хоч день містом покерувати, то завал би зразу був.

Да, кому-кому, а Ільяшенку краще б мовчати. Білоусов займається щоденними проблемами міста, а ви політикою