Правоохоронним органам поки достеменно не відомо, хто кинув вазона у Ольгу Галушко під час штурму ОДА 23 січня. Як повідомив щойно на прес-конференції прокурор Черкаської області Геннадій Дем’яненко, за цим фактом зареєстроване кримінальне провадження, однак підозра ще нікому не оголошена.

– Ви знаєте, що їй стало набагато краще і її здоров’ю нічого не загрожує. Це кримінальне провадження розслідується. Ніяким особам в цьому провадження підозру не оголошувалося, – сказав прокурор області.

реклама

Коментарі  

 
0 #15 Сергій Слинько 11.02.2014 16:15
Наразі перебіг одужання і реабілітації Олі не беруться прогнозувати навіть лікарі! Зато прокурор великий знаток виявився у нейрохірургії!! !!! Олю сьогодні перевели в обласну лікарню! Якби її здоровю "нічого не загрожувало", то виписали б додому!!! А так щей нікого не пускають до неї крім мами у визначений час!!! Я не вважаю, що маю право розголошувати подробиці її стану здоровя, однак, повірте, впереді ще тривале лікування і реабілітація!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 Ковпак 11.02.2014 09:13
Цитую Оксана Колісник:
Ну Вам логіка і....тів не загрожує, бо Ви керуєтеся логікою ......

Я керуюся логікою, на відміну від Вас ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Ковпак 11.02.2014 09:12
Цитую yazon din alt:
Лет 12 назад в Харькове ..... вроде Вас, руководствуясь Вашей лохикой, открыл огонь из автомата из окна дачи по пацанам, посмевшим под его окнами купаться.

в армии Вы, я так понимаю, не служили :-* . Иначе бы не задавали таких глупых вопросов. В случае нападения на охраняемый пост (а госадминистраци я - это охраняемый пост), постовые имеют полное право применять оружие на поражение. И закон на их стороне. Закон будет также и на вашей стороне, если вы раните б....та, вломившегося в вашу собственную квартиру. Или вы будете б....та целовать в десна? ;-) так что прекращайте вешать народу лапшу на уши
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Оксана Колісник 11.02.2014 09:07
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Ковпак:
Цитую yazon din alt:
Лохика холуя: виноват не преступник ,чуть не убивший человека ,а сама пострадавшая ,что посмела к ОГА подойти!

Логіка і...та:
-- коли він засунув пальці у розетку, і його шандарахнуло струмом, то винен струм, а не і...т;
-- коли він поперся через дорогу на червоне світло світлофора, і його збила машина, то винна машина, а не і...т;
-- коли він поліз на об'єкт, який охороняється законом, і його підстрелив вартовий, то винен вартовий, а не і...т.
Ну Вам логіка і....тів не загрожує, бо Ви керуєтеся логікою ......
Ну хоч би кілька букАв залишили в останньому слові. Наприклад : "па...к". Я ж не вихджу за літературну норму...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 yazon din alt 11.02.2014 00:33
Цитую Ковпак:
-- коли він поліз на об'єкт, який охороняється законом, і його підстрелив вартовий, то винен вартовий, а не і...т.

Лет 12 назад в Харькове ..... вроде Вас, руководствуясь Вашей лохикой, открыл огонь из автомата из окна дачи по пацанам, посмевшим под его окнами купаться. А потом прокурвор продажный ,руководствуясь той же лохикой, не нашёл состава преступления - сами мол, пацаны виноваты, путь радуются .что только двоих ранило ,и то легко. А через две недели этого "хозяина жизни" нашли утопленным у его дачи. И не на кого жаловаться - по Вашей же лохике -сам напросился.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Я черкащанин 10.02.2014 23:54
Дивує одне: чому в міліції дивуються, що їх не люблять?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Оксана Колісник 10.02.2014 23:08
Цитую Ковпак:
Цитую yazon din alt:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #8 Ковпак 10.02.2014 15:21
Цитую yazon din alt:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 yazon din alt 10.02.2014 14:20
Цитую Ковпак:
тим часом підозрювані у скоєні цього зл...ну усім відомі - це гореопозиція, яка підбюрювала народ до штурму

Лохика холуя: виноват не преступник ,чуть не убивший человека ,а сама пострадавшая ,что посмела к ОГА подойти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 yazon din alt 10.02.2014 14:06
А слабО жуналистам выстроится с утра под ОГА и снимать лица всех входящих чиновников для идентификации ПРеступника, который вазон швырнул?