реклама

реклама

У найбільшому будівельному гіпермаркеті Черкас із полиць прибрали піротехніку та пневматичну зброю – усе, що може зашкодити жителям під час протестів, йдеться в сюжеті «ВІККА-новин».

Такою є політика керівництва магазину. Останній місяць тут революційний ажіотаж на інші товари. Один поперед одного черкащани розкуповують будівельні каски. У попиті і мішки для піску, якими донедавна барикадували мерію та Будинок рад.

– Ми обмежили продаж товарів, які використовують із агресивною метою. Це – вибухонебезпечні речовини і зброя. Ми забезпечуємо наявність лише тих товарів, які будуть використовуватися з мирною метою або з метою захисту, – говорить директор будівельного гіпермаркету Армен Акопян.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-3 #9 Оксана Колісник 10.02.2014 22:06
Та закрити той гіпермаркет та і все рішення! Все одно йому бойкот оголошений, а ці інфоприводи - просто намагання привернути до себе увагу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 сава 10.02.2014 17:32
Цитую Шо:
Еще снять с продажи: Вила, топоры, черенки от лопат и прочий садовый инвентарь, бензопилы, растворитель, олифу, краски, аэрозоли, клея, кирпичи, компрессора и пневмоинструмен т, паяльные лампы, бензогенераторы , крысиный яд и т.д. и т.п.
Выходит торговать они могут только обоями.

+ 1000
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Шо 10.02.2014 17:22
Еще снять с продажи: Вила, топоры, черенки от лопат и прочий садовый инвентарь, бензопилы, растворитель, олифу, краски, аэрозоли, клея, кирпичи, компрессора и пневмоинструмен т, паяльные лампы, бензогенераторы , крысиный яд и т.д. и т.п.
Выходит торговать они могут только обоями.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 юрій 10.02.2014 16:26
а я б взагалі закрив той маркет.....разом із герегою!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Loki 10.02.2014 16:13
Кельму там эти "подмастерья" ещё не убрали с эмблемы? Или ещё не собираются пока выходить из подполья в открытую заменив её на "циркуль и наугольник"? )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Шпак 10.02.2014 16:11
Итак ясно было, что покупать в Эпицентре Гереги - кормить кровавый беркут... Г-н Акопян всё делает согласно линии партии. Бойкот!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 незнайка 10.02.2014 16:11
Следующий шаг пани Жу перестанет селитру производить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Каркар 10.02.2014 15:58
Зброя в _будівельному_ гіпермаркеті?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Дід Трохим 10.02.2014 15:55
Шо значить "може зашкодити"? По-мойому якраз наоборот.