Під час учорашнього засідання Черкаської міської ради опозиції так і не вдалося досягнути вимоги розблокування входу до черкаської мерії.


Нагадаємо, що звільнити приміщення від тітушок і працівників правоохоронних органів вимагали депутати з фракції «Батьківщина», депутатської групи «Партія вільних демократів», а також частина депутатів з групи «Черкащани».


Крім того, народні обранці вимагали, щоб зі входу до приміщення прибрали мішки з піском, а також меблі, які заважають вільному доступу до приміщення.


Таку ж вимогу в. о. міського голови Віктору Білоусову озвучувала і переговорна група Народної ради Черкас, яка була створена тиждень тому.


Наразі в мерії знову запрацювали турнікети.


На першому поверсі майже на кожному кутку стоять вогнегасники.


«Прочерк» пропонує переглянути кілька фото, зроблених нашим кореспондентом учора в приміщенні виконавчого комітету міської ради за адресою вул. Байди Вишневецького, 36.





реклама

Коментарі  

 
0 #15 Олександр Р 03.02.2014 11:10
Це показує, як міцно тримаються за свої крісла Білоус, Савін, Беззубенко.
Позор!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Костя 03.02.2014 11:09
Боже, Боже. До чого котиться світ?
А ми цих людей обирали, ми за них голосували?
Білоусов спортився. Він впав в моїх очах.
І ця людина починає розповідати про якусь соціальну справедливість?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Арсеній 03.02.2014 00:38
Білоусова раніше вважав нормальною, врівноваженою, розумною людиною
А тепер в моєму розумінні - це страус. Безхребетний страус, який боїться всього.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #12 Правда 02.02.2014 23:20
Вікторе Федоровичу, правильно робите і не звертайте увагу на цих майданутих. Вже вони набридли
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Loki 02.02.2014 17:05
Да просто и.о, бюрґермайстера ...., песок. шо с него сыпется вывозить з будівлі не успевают, в связи с неожиданно наступившей олимпийской зимой. А вогнегасники, то на случай если пісок самовозгорится в кагатах от замыкания кабельной продукции. Техосмотр то и.о. тоже не помнит когда уже и проходил. Так шо фсё чики-пуки! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 терарій 02.02.2014 13:52
Цитую Котя:
Якщо кореспондент там вільно лазив і фоткав, то в чім проблема? Кого куди не пускають? Не нагнітайте істерію.


В.Ф..., лазиш ти тому, що безхребетний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Переляканий 02.02.2014 12:52
Люди, навіть близько не підходьте до цієї будівлі. Ви подивіться, як воно і з чого складено. Все наче чекає "мітингувальникі в" із "коктейлями".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 NikolayK 02.02.2014 12:11
Я в шоці від цих хом"ячків (довго думав як назвати :)). Хто вас вибирав? Народ! Від кого ви захищаєтесь? Від народу! Не здається що тут якась д.рня і маразм? Та спустіться ви вниз зі свого олімпу і спитайте людей чого вони хотять. Будьте чоловіками і тим ким повинні бути: виконавцями волі народу! Не опозиції, не влади а саме НАРОДУ! А то поховалися по кабінетах і трусяться за свою шкуру і крісло... Хоч один із представників влади вийшов до людей??? НІ! То яке право ви маєте тепер щось говорити чи вирішувати, коли ви не хочете спілкуватися з тим кому служите?! Саме так: не ми вам служимо а ви нам! Пора це зрозуміти кожному!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Котя 02.02.2014 11:35
Якщо кореспондент там вільно лазив і фоткав, то в чім проблема? Кого куди не пускають? Не нагнітайте істерію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Классика советского кино 02.02.2014 11:29
Трус, Балбес и Бывалый пошли на дело.