реклама

реклама

Рік тому в Черкасах прокотилася хвиля протестів і кривавих розправ над активістами. Десятки побитих, поранених, скалічених. За кількістю затриманих Черкаси стали другими після Києва. Через рік оголошено про підозру кільком слідчим і прокурору за незаконне затримання громадян та колишньому начальнику обласного УМВС. Активісти і постраждалі хочуть знати конкретні прізвища своїх кривдників і вимагають для них покарання, йдеться в сюжеті «ICTV».

htyuj6yei7rx

Постраждалий журналіст Станіслав Кухарчук каже, що результатів від розгляду його справи немає.

– У березні мене три рази викликали на допит. Просили надати відеоматеріали. Надали. Але жодного прізвища я не почув, – каже Станіслав.

Представника черкаського автомайдану Олександра Шульгу схопили, коли опівночі він виходив із ресторану. У проколі написали, що о 18.30 він прийшов на площу, розгромив будівлю ОДА та побив 5-х беркутівців. Чоловіка звільнено за амністією, але не реабілітовано.

– Слідчий працює в Золотоноші й досі. Прокурора звільнили, перевели в Полтаву. Але чи він там працює зараз, мені невідомо. Термін роботи судді закінчився, вона не працює, – каже Олександр.

реклама

Коментарі  

 
+4 #13 украина 28.01.2015 11:49
Цитую А-320:
А было так весело скакать и кричать"ЧЕМОДАН ВОКЗАЛ РОССИЯ",а сейчас опа пришла повестка о мобилизации,и ты уже реально на вокзале берешь билет до Брянска.


Это точно :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 А-320 28.01.2015 10:27
А было так весело скакать и кричать"ЧЕМОДАН ВОКЗАЛ РОССИЯ",а сейчас опа пришла повестка о мобилизации,и ты уже реально на вокзале берешь билет до Брянска.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 адекватний 28.01.2015 08:57
Цікаво проаналізувати голосування за той чи інший коментар. З цього теж вимальовується підверженість телезомбуванню нашого народу. Люди вже навіть не читаєчи коментар мінусують бо записали той чи інший нік до ворогів або великих патрійотів. Ось Обама з Путіним і скористались нашим стадним розумом який не здатний мислити і аналізувати. Дуже сумно за майбутнє країни де люди вже не здатні оцінювати факти а тільки волають гасла які їм так легко вдовблюють. :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Фугас 27.01.2015 09:14
Цитую шаман:
К стати ! А где пан Тягнибок и пани Фарион--что то среди вояк их не видно да и не слышно?

Эти господа уже выполнили свою "историческую миссию" и для Москвы интереса не представляют. Даром кормить их никто не собирается. Проще говоря - "пшли на..."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 шаман 26.01.2015 23:36
А Оленька то дело говорит.Господа-комбаты первыми смекнули---дрыскать от туда надо,пока не пристрелили да и хлебные места не разобрали,иначе и презик не поможет.А о ментах можно говорить всё,что угодно но...но они выполняли ПРИКАЗ.Сей час если мент не хочет ехать в АТО---с вещами на выход.Что? другой подход!Да там и бандерлогов хватит,что нормальных людей вымазывать в кровь.К стати ! А где пан Тягнибок и пани Фарион--что то среди вояк их не видно да и не слышно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 микола 26.01.2015 20:08
Цитую Оля:
Порошенко тоже обещал что бизнес продаст !!! Вас использовали и используют не че скоро поймут те которые в АТО !!!! А а Эвропу забыли ??? Есть вещь такая как презик одел и выкинул думайте что делаете вас зомбируют !!!!!


краще б твій папаша прєзік надів, щоб такі як ти не плодились
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 адекватний 26.01.2015 18:37
Не активістів а волоцюг результатом безчинств стала руйнація країни, втрата територіальної цілосності і злидарі. Доречі ці патрійоти штопані й донині не працюють а тільки вештаються по вулицям. Моя думка що пора цими активістами революції гИдності запвняти вакантні міста в тюрмах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 адекватний 26.01.2015 18:34
Цитую Дід Трохим:
Цитую Оля:
Порошенко тоже обещал что бизнес продаст !!! Вас использовали и используют не че скоро поймут те которые в АТО !!!! А а Эвропу забыли ??? Есть вещь такая как презик одел и выкинул думайте что делаете вас зомбируют !!!!!

Я як щас бачу: ходить Порох по цехам і контролірує якість продукції, а потом надіває нарукавнічки і сідає за рахівницю. Хто там знає, хто веде його бізнес? А для Путлєра твого Україна - послєдній бастіон, вчепився зубами бо вже в агонії. Раша про...ла все: економіку, космос, технології, товари... Лєс, пєнька, пушніна, водка, балалайка! Даже тігр путлєровський Устін в Китай втік :lol:

Недолуге пізнання в понятті навності бізнесу. Ви попутали обовязки директора і власника підприємтсва. Ісь чому народ і розвели на кавові гущі про перспективу европи, бо він взагалі далекий від життя
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Чип 26.01.2015 17:32
А дозвольте запитати у цій статті у назві нашого міста помилочка....?Чи це навмисно. якщо навмисно то ще питаннячко -хто це нашкрябав і хто це пропустив у публікацію
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Дід Трохим 26.01.2015 17:09
Цитую Оля:
Порошенко тоже обещал что бизнес продаст !!! Вас использовали и используют не че скоро поймут те которые в АТО !!!! А а Эвропу забыли ??? Есть вещь такая как презик одел и выкинул думайте что делаете вас зомбируют !!!!!

Я як щас бачу: ходить Порох по цехам і контролірує якість продукції, а потом надіває нарукавнічки і сідає за рахівницю. Хто там знає, хто веде його бізнес? А для Путлєра твого Україна - послєдній бастіон, вчепився зубами бо вже в агонії. Раша про...ла все: економіку, космос, технології, товари... Лєс, пєнька, пушніна, водка, балалайка! Даже тігр путлєровський Устін в Китай втік :lol: