реклама

реклама

Біля входу до приміщення, де за кілька хвилин розпочнеться прес-конференція лідера партії «УДАР» Віталія Кличка, зібралося близько десяти людей, які представилися «черкащанами».

Як передає кореспондент «Прочерку», вони розповіли, що хочуть закликати Кличка не підтримувати екстремістів. Такими вони вважають людей, які громили обласну державну адміністрацію.


У самому ж приміщенні наразі виникають проблеми із доступом журналістів до прес-конференції. Зокрема, не впускають на прес-захід журналіста «Кропиви» Олександра Безпрозваного та видання «Точка опори» Сергія Варича.

– Я показав їм журналістське посвідчення і паспорт, але вони все одно мене не впускають, – сказав «Прочерку» Сергій Варич.


Серед тих, хто відмовлявся впускати Варича і Безпрозваного до зали, – голова Черкаської міської організації партії «УДАРу» Андрій Кондратенко.

реклама

Коментарі  

 
+1 #15 Гость 14.02.2014 23:57
Провокаторы пытались "повонять" на сегодняшнем митинге с Кличко, но их быстро "успокоили":

http://www.youtube.com/watch?v=Wbi_LjkubkM
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Makar 14.02.2014 16:52
Вперше хочеться щоб він їх по кумполу бахнув!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Козак 14.02.2014 16:11
Цитую Мені не байдуже:
нажаль, Кличко вже давно не з народом, а з Меркель...
і екстримісти це один з інструментів опозиції у здійсненні державного перевороту та інтервенції НАТО! хіба ви не чули, як він пошипки коментував, шо захоплення адмінбудівель сплановано?!

Досить вже лякалок про НАТО і "бандерівців-ф...тів",ми бачили "Беркут" і ПР..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Чукча 14.02.2014 16:11
Цитую незнайка:
Если не пускают журналиста-значит есть что скрывать не все там чисто

відмовлявся впускати Варича і Безпрозваного до зали,
Версии только две:
- или не заплатили
- или УДАРовцы боятся, что они Кличко побьют
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 voleyland 14.02.2014 15:57
Цитую Варка:
Цитую Микола:
По вул. Смілянській 127 навпроти АЗС Лукойл привезли два автобуси "ТІТУШОК".
Один стоїть на території АТП 17127, а другий на заправці Авіас. Інформація з перевірених джерел. Мабуть це дуже повязано з приїздом Кличка. Думаю будуть провокації :sad: :sad: :sad:

Это Кличко своих подтянул


А это кстати неплохая идея! Для тренировок в качестве боксёрских груш вполне сгодились бы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 voleyland 14.02.2014 15:47
Цитую Мені не байдуже:
нажаль, Кличко вже давно не з народом, а з Меркель...
і екстримісти це один з інструментів опозиції у здійсненні державного перевороту та інтервенції НАТО! хіба ви не чули, як він пошипки коментував, шо захоплення адмінбудівель сплановано?!


Да ну! Прям вот так "пошипки"? Это вам на ухо что ли? ..................................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 Варка 14.02.2014 15:38
Цитую Микола:
По вул. Смілянській 127 навпроти АЗС Лукойл привезли два автобуси "ТІТУШОК".
Один стоїть на території АТП 17127, а другий на заправці Авіас. Інформація з перевірених джерел. Мабуть це дуже повязано з приїздом Кличка. Думаю будуть провокації :sad: :sad: :sad:

Это Кличко своих подтянул
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Шпак 14.02.2014 15:24
Пару тьотушек з плакатами впізнали - то учілки. Цікаво, вони за гроші, чи це адміністративни й ресурс?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Козак 14.02.2014 15:07
Позорник приїхав до позорників....Опозиція довела,як політики(принай мні зараз)вони безпорадні,то може Віталій допоможе Україні як громадянин,стан е поряд інших чоловіків і жінок на Грушевського...???Він не самий слабкий представник народу..чи то йому "не комільфо" ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 voleyland 14.02.2014 15:04
Прикольно! Митингующие от Партии регионов призывают Кличко не поддерживать Партию регионов! :-)