Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко готовий сьогодні на площі ім. Богдана Хмельницького особисто захищати черкащан від «тітушок». Про це він повідомив у коментарі «Прочерку».

– До тих пір, поки я буду на площі, я готовий особисто захищати людей. Там будуть представники «УДАРу». Сподіваюся, що провокацій не буде, – сказав Віталій Володимирович.

Також він додав, що українцям вдасться перемогти «загони тітушок», тільки об’єднавшись проти них.

Натомість заступник голови міської організації «УДАР» Олена Петрова повідомила нашому виданню, що партійці готуються до провокацій. Зокрема, за її інформацією, на зустрічі будуть поширювати листівки, що дискредитують Кличка.

Зустріч з Віталієм Кличком у Черкасах розпочнеться о 17.00 на площі ім. Б. Хмельницького (біля ПК «Дружба народів»).

Нагадаємо, що сьогодні читачі «Прочерку» інформували про приїзд двох автобусів невідомих молодиків у Черкаси. Згодом з’ясувалося, що це «група підтримки» партії «УДАР».

реклама

Коментарі  

 
+3 #13 ОЛ 15.02.2014 15:17
Цитую Знаю:
Интересно однако получается!!! Раз не за оппозицию - значит загоны т...тушек, а если за оппозицию - группа поддержки. Логика однако!!!

Это выборочная демократия называется, а для логического мышления оппозиция ум нужен, а откуда он в ровных извилинах Кличка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 ОЛ 15.02.2014 15:14
Цитую yszon din alt:
Цитую Козак:
А Клічко (при всій повазі)не хоче сказати,коли,хт о і як,відповість за побитих,покаліч ених,засуджиних і побувавших в сізо(доречи справи не закриті,над людьми тюрма висить)110 черкащанами...Доки буде безпрєдєл.???Люди,нас так скоро з квартир за ноги повитягають..

Не Кличко присылал в Черкассы карателей из луганского Беркута во главе с международным преступником Сергеем Васильевым, который сбежал из России в Украину,когда там открыли против него дело за расстрел с вертолётов мирных жителей Хасав-Юрта. Кличко как раз выступает за расследование преступлений против человечества ,совершённых в ходе противостояния граждан и власти. И за передачу виновных в Международный суд в Гааге. Но САМ этого Кличко не добьётся. Этого добиться можем только МЫ, все ВМЕСТЕ. Народ Украины. Потому что для наказания пр...ступников - надо поменятьпр..ступную власть.

Ну и детектив вы написали, сами хоть поняли что?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Кузьма 14.02.2014 20:48
Цитую Козак:
А Клічко (при всій повазі)не хоче сказати,коли,хт о і як,відповість за побитих,покаліч ених,засуджиних і побувавших в сізо(доречи справи не закриті,над людьми тюрма висить)110 черкащанами...Доки буде безпрєдєл.???Люди,нас так скоро з квартир за ноги повитягають..

Так псевдоопозиціон ери перші, хто повинен відповідати за вбитих, побитих, покалічених, засуджених, бо виводячи людей на Майдан, вони повинні були подумати про наслідки, а не про користь та гроші Западу та Штатів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Черкащанка 14.02.2014 20:45
Цитую Мені не байдуже:
Кличко сам т...тушкою зробився, коли фріцам продався!

А небайдуже саме у раби записалося..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 Козак 14.02.2014 19:58
Цитую Олена К.:
Цитую Козак:
А Клічко (при всій повазі)не хоче сказати,коли,хт о і як,відповість за побитих,покаліч ених,засуджиних і побувавших в сізо(доречи справи не закриті,над людьми тюрма висить)110 черкащанами...Доки буде безпрєдєл.???Люди,нас так скоро з квартир за ноги повитягають..

Гарний коментар, але не за адресою. Таке питання доречніше було б до тих, хто бив. Адже до цих пір жодного прізвища, крім амністованих Попова і когось там ще.

Ви пропонуєте тих кто бив спитати,як і коли вони самопокараються ???Клічко взявся очолити протест,балакат и добре,коли дії будуть...???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 voleyland 14.02.2014 19:45
Цитую Мені не байдуже:
Кличко сам т...тушкою зробився, коли фріцам продався!


Вы уже там у себя как-то определитесь кому он продался - а то одни кричат американцам, другие немцам. Согласованнее надо работать! :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Шановні громадяни 14.02.2014 19:07
А сколько интересно соберет по "принуждению" людей гауляйтер Черкасской области тулупчик.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 yszon din alt 14.02.2014 19:04
Цитую Знаю:
Интересно однако получается!!! Раз не за оппозицию - значит загоны т...тушек, а если за оппозицию - группа поддержки. Логика однако!!!

Одно дело - группа поддержки, которая следит за порядком на митинге, другое - банда уголовников ,которые под крышей милиции безнаказанно избивают и калечат людей, устраивают погромы, грабят прохожих. Как развлекались под крышей луганского беркута черкасские спортрэкетиры и привозная бандота из Харьковского Оплота.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 yszon din alt 14.02.2014 18:59
Цитую Козак:
А Клічко (при всій повазі)не хоче сказати,коли,хт о і як,відповість за побитих,покаліч ених,засуджиних і побувавших в сізо(доречи справи не закриті,над людьми тюрма висить)110 черкащанами...Доки буде безпрєдєл.???Люди,нас так скоро з квартир за ноги повитягають..

Не Кличко присылал в Черкассы карателей из луганского Беркута во главе с международным преступником Сергеем Васильевым, который сбежал из России в Украину,когда там открыли против него дело за расстрел с вертолётов мирных жителей Хасав-Юрта. Кличко как раз выступает за расследование преступлений против человечества ,совершённых в ходе противостояния граждан и власти. И за передачу виновных в Международный суд в Гааге. Но САМ этого Кличко не добьётся. Этого добиться можем только МЫ, все ВМЕСТЕ. Народ Украины. Потому что для наказания пр...ступников - надо поменятьпр..ступную власть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #4 Мені не байдуже 14.02.2014 18:29
Кличко сам т...тушкою зробився, коли фріцам продався!