реклама

реклама

Кілька хвилин тому в Черкасах на площі імені Богдана Хмельницького розпочалася зустріч лідера партії «УДАР» Віталія Кличка із місцевими жителями, передає кореспондент «Прочерку».


На зустріч із політиком прийшло близько двох тисяч осіб.


Лідер «УДАРу» вийшов на сцену разом із народним депутатом Іриною Геращенко. Вона зазначила, що їхній лідер сьогодні приїхав у Черкаси, тому що «тут живуть найпрекрасніші люблячі чоловіки та жінки».

Кличко закликав черкащан не бути байдужими та виходити на мирні протести. Також він зазначив, що сьогодні Україна вимагає перезавантаження влади.

Після 15-хвилинного виступу він попрощався із черкащанами і сказав, що йому вже потрібно їхати в іншу область.

Зараз на сцену вийшов голова обласної організації партії «УДАР» Віталій Іляшенко і люди разом із ним скандують «Кличко». Також Іляшенко запросив черкащан на завтрашнє віче, що відбудеться на Соборній площі о 12:00.

На цьому зустріч «УДАРівців» з черкащанами завершилася. Люди поволі розходяться.

реклама

Коментарі  

 
-1 #25 Фотограф 17.02.2014 10:25
Кличку для зустрічі із черкащанами вистачило 15 хвилин
***
О был бы рад и больше поговорить, да вот весь словарный запас закончился. А тренировочную боксерскую грушу не подвезли. На этом выступление и закончилось :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #24 Н2о 17.02.2014 09:53
сам Ты троль.
Цитую Дрон:
Объективность и модераторство "Прочерка" да-авно внушает сомнения., фотограф,ковпак ,Н2О - .... троль! Продолжайте все, в том-же русле, и будете сами себя читать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 voleyland 16.02.2014 00:08
Цитую H2о:
Жуйте курассан молча ,почитывая украинских поэтов Антона Чехова и Анну Ахметову
не умничай! иди в спортзал,и колоти грушу! может мозгов ,как и у вождя поубавится.


А чего он такого сказал. Просто процитировал Президента :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 voleyland 15.02.2014 23:44
Цитую Без обіди:
Скажу свою думку. Клічко поніс значні політичні втрати об"єднавшись з Тягнибоком та Яцинюком, а не заявивши свою політичну силу, як незалежну у прийнятті рішень. Його втягнули в гру на чужому полі. І це зробили "заслані козачки" з яких фактично складається вся його фракція. Я маю на увазі збанкротілих політиків помаранчевого періоду. Клічка свідомо позбавили можливості використати свій шанс і вибудувати третю центриську силу, яку підсвідомо всі чекають і яку підтримали б по всій Україні. Але з ким поведешся - того і наберешся. Для мене Клічко асоціювався як політик нового типу, а як з"ясовується він стає пересічним недалеким політиком загадьного пошиву. Віталій - соррі.....


В принципе с вами согласен. Но я всё-таки не считаю этот Майдан (в отличие от 2004 года) исключительно политическим событием. Майдан поднялся за такие ценности, которые выше политики. И поэтому нужно было объединиться невзирая на рейтинги и личные конъюнктурные выгоды.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #21 H2о 15.02.2014 22:33
Цитую yszon din alt:
[quote name="H2о"]на дольше не хватило словарного запаса...

Жуйте курассан молча ,почитывая украинских поэтов Антона Чехова и Анну Ахметову
не умничай! иди в спортзал,и колоти грушу! может мозгов ,как и у вождя поубавится.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #20 Антон 15.02.2014 17:39
Цитую voleyland:
Цитую Атом:
:-* 8) самое страшное когда на Украине придут к власти парт-групировки то нашей стране и нашим гражданам будет нанесен удар-свободе-батькившине ,перевожу на украинский язык удар свободе всем гражданам на нашей родине Украине ! : :P

Самое страшное уже у власти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #19 Черкасець 15.02.2014 16:40
Клячко оюіцяє особисто захищать черкащан від "т...тушок"? тоєсть, я так розумію, що він тепер поселиться у Черкасах навсігда? Чи просто не зміг стримати словєсний п...с? чи точніше -словєсний з...ор :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 Дрон 15.02.2014 15:59
Объективность и модераторство "Прочерка" да-авно внушает сомнения., фотограф,ковпак ,Н2О - .... троль! Продолжайте все, в том-же русле, и будете сами себя читать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Без обіди 15.02.2014 15:30
Скажу свою думку. Клічко поніс значні політичні втрати об"єднавшись з Тягнибоком та Яцинюком, а не заявивши свою політичну силу, як незалежну у прийнятті рішень. Його втягнули в гру на чужому полі. І це зробили "заслані козачки" з яких фактично складається вся його фракція. Я маю на увазі збанкротілих політиків помаранчевого періоду. Клічка свідомо позбавили можливості використати свій шанс і вибудувати третю центриську силу, яку підсвідомо всі чекають і яку підтримали б по всій Україні. Але з ким поведешся - того і наберешся. Для мене Клічко асоціювався як політик нового типу, а як з"ясовується він стає пересічним недалеким політиком загадьного пошиву. Віталій - соррі.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #16 voleyland 15.02.2014 15:05
Цитую Атом:
собственно кого представляет щоумен дона кинга - известного азартного игрока маккейна кличко ,думаю это всем понятно .с уровнем интелекта... :-* 8) самое страшное когда на Украине придут к власти парт-групировки то нашей стране и нашим гражданам будет нанесен удар-свободе-батькившине ,перевожу на украинский язык удар свободе всем гражданам на нашей родине Украине ! :o это троица засланцев продаст все что можно предать и продать ,нет ничего хуже продажных обижеников :zzz прячтесь граждане во власть идут партии с низким уровнем интеллекта но с чувством вечной обиды .Теперь остается понять кто будет в Оппозиции этим трем одноклеточным партиям !? уверен в Опозицию против них встанет весь народ Украины ... :P


Хотел прочитать, что вы написали. Два раза перечитывал, ничего не понял. Может попросите кого-то более грамотного сформулировать ваши мысли или хотя бы расставить знаки препинания в вашем потоке сознания.