Депутат Черкаської міської ради Ігор Кіта приєднався до депутатської групи «Черкащани». Про це під час сесії щойно повідомив голова групи Артур Савін.

За словами Савіна, Кіта вступив за власною заявою.

Як відомо, раніше Ігор Кіта був членом депгрупи екс-мера Черкас Одарича «Партія вільних демократів».

Після оголошення Кіти «черкащанином» кілька депутатів у залі пожартували: «А де квіти? Музика?»

реклама

Коментарі  

 
-17 #10 Микола 18.02.2014 16:46
Просто ... він. Хай л..же собі ... регіоналам. Прийде час -спитають за все. Треба ж було такий момент підібрати, коли в Києві знову людей почали стріляти а десятки людей в Черкасах можуть знову повернутися за грати. ..... рідкісна!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 василь саввович 18.02.2014 15:42
Цитую Правий сектор:
Ти в Києві маєш бути, з народом, а ти в більшість з Партією регіонів поліз.
Звідки цей депутат? Де він живе? Хто його дружина?

Живе .......... на Корольова.... Дружина працює директоркою однієї зі шкіл
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #8 Зубр 18.02.2014 15:25
.... порядочний.Ще в Соснівській райраді показав себе ..... А ЯК ЖЕ РАНІШЕ ВИТАНЦЬОВУВАВ ПІД ДУДКУ ОДАРИЧА. А ТЕПЕР ДО ЧЕРИКІВ КИНУВСЯ АБИ З РОБОТИ НЕ ВИГНАЛИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #7 Makar 18.02.2014 14:59
Це його перше і останнє депутатство,то ж не варто напружувати пам"ять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #6 Козак 18.02.2014 13:57
наступні вибори,тільки відкриті списки,з підноготною до четвертого коліна усіх претендентів!!! !!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Правий сектор 18.02.2014 13:41
Група Черкащани і Партія регіонів - це одна більшість в Черкаській міській раді. Фактично Черкащани - це тіж регіонали. І їх жаліти не треба. Вони мають нести таку ж відповідальніст ь, як регіони!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #4 Козак 18.02.2014 13:27
АВТАМАТОМ В СПИСОК ЛЮСТРАЦІЇ,АВТОМ АТОМ!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #3 Правий сектор 18.02.2014 12:31
Ти в Києві маєш бути, з народом, а ти в більшість з Партією регіонів поліз.
Звідки цей депутат? Де він живе? Хто його дружина?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 voleyland 18.02.2014 12:11
В Киеве в эти минуты людей мочат, а наши депутаты прикалываются...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #1 незнайка 18.02.2014 12:01
С чего это вдруг глаза цвет поменяли?