реклама

реклама

В. о. міського голови Черкас Віктор Білоусов шукає шляхи щодо скасування рішення суду про заборону мирних зібрань. Про це він повідомив на засіданні сесії міської ради, передає кореспондент «Прочерку».

– Ми займаємося цим питанням. Сьогодні буде ухвалено рішення, – запевнив він.

Перед цим виступала «батьківщинівка» Наталія Коваленко, яка просила в апеляційному суді скасувати рішення.

Крім того, на засідання прийшли кілька десятків активних черкащан, які біля входу в зал засідань чекали скасування заборони.

Нагадаємо: щойно сплинув термін двомісячної заборони, зініційованої в.о. міського голови Черкас Віктором Білоусовим, виконком за підписом того ж таки Білоусова знову зініціював судову заборону на проведення масових зібрань з 6 лютого по 15 березня 2014 року.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Диагноз 18.02.2014 16:07
Это старческий маразм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Взгляд 18.02.2014 16:04
Дедушке уже страшно, а где сейчас находится гауляйтер Черкасской области.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Loki 18.02.2014 13:42
Маршрут консультативног о пробега с неизменной тетрадкой удлинился, а комми то старенький, вот потому и медленно фсё так! Пусть выглянет в форточку в направлении киева та убедится , шо нет дыма без покрышек!, может это придаст ему положительное ускорение.))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 майбутній мер Беззубенко 18.02.2014 13:14
Цитую Комуняка:
По-ленінські : крок вперед, два - назад!

Обуржуился ......., на все дела у шабан... памперсов не выстачит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 знаю, що буде читати 18.02.2014 13:03
Тов. трус-білоус..., вже на часі перелистувати кку і думати про відповідальніст ь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 УЖАСТЬ 18.02.2014 12:54
Цитую Оксана Колісник:
Чи ліхтарик Віктору Федоровичу подарувати? Щоб видніше було у "пошуках"...

А что слабо подарить..? только в детский дом города. Ждем факта реализации трепа
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Дід Трохим 18.02.2014 12:52
Віктор Фьодорович, бистрєй думайте або не думайте вобше, бо всьо по новій началось і поки ви придумаєте, всьо буде неактуально. Вобше я думаю, для реактівності вашей мислі собитія розгортаються дуже мєдлєнно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 незнайка 18.02.2014 12:48
Задним умом все умны Были б мозги-было бы сотрясение Интересно в каком поколении коммунист? Наверное у него наследственное Остальные-открестились
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Оксана Колісник 18.02.2014 12:31
Чи ліхтарик Віктору Федоровичу подарувати? Щоб видніше було у "пошуках"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Комуняка 18.02.2014 12:29
По-ленінські : крок вперед, два - назад!