реклама

реклама

В. о. міського голови Черкас Віктор Білоусов розробляє проект рішення, згідно з яким усі видатки сумою більше 50 тисяч гривень фінансуватимуться лише через конкурси та тендери. Про це він заявив кореспонденту «Прочерку», коментуючи заяву екс-мера Черкас Сергія Одарича про те, що в бюджеті розвитку п’ять разів трапляється «дивна магія цифр – 990 тис».

– За Сергія Олеговича я мовчав 9 місяців, а тепер буду говорити. Завжди, на жаль, а при Сергію Олеговичу дуже розквітла ця ситуація, і продовжують цим займатися… Дійсно, коли немає підкріплення казначейства, коли ми не знаємо, які будуть субвенції державного бюджету, ми закладаємо кошти для здійснення проектних робіт на ті чи ті роботи. Ми могли б назвати 700 тисяч… Але не хвилюйтеся, так, як при Сергію Олеговичу, не буде вже ніколи, тому що ми розробляємо проект рішення (я його підпишу), щоби всі роботи від 50 тисяч гривень – всі на конкурс і на тендер, – плутано сказав Віктор Білоусов.

Довідково:

Статті видатків Програми соціально-економічного розвитку, де фігурують суми 990 тис. грн.

– Реконструкція об’єкту благоустрою на розі вул. Хрещатик та Кірова (Площа Слави) – 990 тис. грн.

– Реконструкція вул. Кірова від бул. Шевченка до вул. Хрещатик (Алея Слави) – 990 тис. грн.

– Реконструкція частини приміщень по вул. Благовісній, 170 під міський архів – 990 тис. грн.

– Реконструкція вул. Слави (з ПКД) – 990 тис.

– Реконструкція вхідної групи  парку «50-річчя Жовтня» з боку вул. Пальохи – 990 тис.

реклама

Коментарі  

 
-3 #20 незнайка 19.02.2014 17:26
Где снижение тарифов ЖКХ? Почему не топилось в детских учреждениях осенью во время похолодания?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 логично 19.02.2014 14:10
Кто бы не писал плохое про Белоусова - многие уверены, что Виктор Федорович в тысячу раз порядочнее и честнее за Одарича! И не надо выискивать какие то недостатки, они есть у каждого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Спостерігач 19.02.2014 11:45
Прес-служба МВК навчилася лайкати і писати коменти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #17 Олена 19.02.2014 11:35
Білоусов один адекватний в міській раді залишився. Якщо він піде у відставку не буде кому його замінити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Віктор 19.02.2014 11:34
Цитую Зви Сало:
Цитую Петро Н.:
Треба віддіти належне, Білоусов дійсно весь цей час на від міну від Одурича, не говорив про нього нічого поганого


9 місяців виношував ;-) (сам признався)


А що він скаже? Приклад Герасименка. Спробував наїхати на Одарича, мовяв, я працював удвічі більше папірців прийняв, ніж при Одаричу. А Одарич взяв і грамонтно відповів: не в кількості папірців вимірюється робота чиновника, а в часі, скільки він витратить на його обробку. Герасименко так нічого путнього відповісти не зміг!
Тому, якщо Білоусов щось мяукне, то Одарич відповість у притаманому йому стилі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Васо 19.02.2014 10:47
Белоусов, как и вся КПУ в целом, продажные ш....стерки той власти, которая сейчас убивает людей в Киеве.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Зви Сало 19.02.2014 10:31
Цитую Петро Н.:
Треба віддіти належне, Білоусов дійсно весь цей час на від міну від Одурича, не говорив про нього нічого поганого


9 місяців виношував ;-) (сам признався)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Артур 19.02.2014 10:15
Минулого року Білоусов нічого не зробив в Черкасах.
Цього року запланував повний дерибан бюджету.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Бюджетник 19.02.2014 10:06
Білоусов не управляє процесом. Всім заправляє Савін і Беззубенко. Це вони на вимогу деяких депутатів прописують в Програмі 990 тис. грн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Правий сектор 19.02.2014 10:03
Цитую Томас:
Білоусов на відміну від Одарича справді порядна людина


ЦЯ ПОРЯДНА ЛЮДИНА ПОДАЄ В СУД, ЩОБ ЗАБОРОНИТИ ЛЮДЯМ МІТНГУВАТИ, ЦЯ ПОРЯДНА ЛЮДИНА НАСТІЛЬКИ БОЇТЬСЯ НАРОД, ЩО БАРИКАДУЄТЬСЯ В МЕРІЇ, ЦЯ ПОРЯДНА ЛЮДИНА ЗА ТРИ МІСЯЦЯ - САМЕ СТІЛЬКИ ВБИВАЮТЬ ЛЮДЕЙ НА МАЙДАНІ І В УКРАЇНІ - НАВІТЬ НЕ СКАЗАЛА СВОГО СЛОВА ПРО ПОДІЇ В УКРАЇНІ!