реклама

реклама

Відсторонений міський голова Черкас вважає, що події останніх днів перекреслили можливість переговорів і домовленостей. Про це він зазначив на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

«Янукович має понести персональну відповідальність за кожну смерть. Ніяких не може бути гарантій. Тільки публічний процес і пожиттєве ув'язнення. На совість Чикатила було менше людських життів, ніж на совісті Януковича», – переконаний Сергій Олегович. – «Конституція 2004 року була прийнятним варіантом ще тиждень тому. Сьогодні цього замало. Можливо, варто в принципі ліквідувати посаду Президента. Ми часто посилаємось на приклади європейських демократій... Монархії й тиранії закінчувалися лише після публічної страти тирана».


реклама

Коментарі  

 
0 #14 Фугас 21.02.2014 13:26
Цитую Обмишулился чуток:
Оба-на !
А до недавна хвалил гаранта, хаял только Тулуба...

Так донедавна гарант был вменяемый
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Спостерігач 21.02.2014 12:19
Давно пора!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
 
 
+2 #11 федор принципиальный 21.02.2014 10:46
Казнить всех тех,кто принимал участие в расстреле мирного украинского народа,янека и всю его шушеру на дыбу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Владимир 21.02.2014 10:42
Жалко что люди погибли,а бандюки сеня кролик,тягныбок ,крячко,пастер, янык выйдут с воды сухими,пулю в лоб так пулю в лоб ,только в других людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 voleyland 21.02.2014 10:32
Когда-то один писатель, чудом выживших в гитлеровских концлагерях, сказал очень мудрые слова: "Настоящие маньяки существуют, но их слишком мало, чтобы они представляли реальную опасность. Намного страшнее обычные, нормальные люди." Три месяца назад я ещё не понимал всей глубины смысла этой фразы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Денис 21.02.2014 10:25
Тулуба немедленно под арест, немедленно, областное УВД только так можете попытаться реабилитировать ся, либо скажите в слух, что не влияете на ситуацию, снимите погоны и помогите людям самим организоваться, либо всех Вас ждет арест и Гаагский трибунал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Клоун 21.02.2014 10:18
Одарич 2 месяца назад на Украинской правде говорил, что сейчас нужно поддержать Януковича! А что, Сергей Олегович, в Калиновке власть меняется?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Максим 21.02.2014 10:10
Повісити на майдані, його і всіх хто розказує про терористів, бойовиків, пацифістський "Беркут", коли все шито білими нитка, але ніхто не кається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 стабилизец 21.02.2014 09:53
Этоточно. Наф*га маленькой нищей Украине декоративный бюджетоотсос. Ни одного порядочного не было и явно уже не будет.