реклама

реклама

index Сьогодні о 12.00 позачергове засідання сесії Черкаської міської ради розгляне питання дострокового припинення повноважень секретаря міської ради Віктора Білоусова.

Про це інформує прес-служба мерії.

Скликання позачергової сесії саме з питання відставки тимчасового мера Черкас відбувається на вимогу депутатів міської ради, йдеться у повідомленні.

Засідання проходитиме в залі засідань міськвиконкому (к. 206).

реклама

Коментарі  

 
-2 #12 Ал. 21.02.2014 14:46
удивляюсь!
Сколько раз горожане "кидали" этого Билоусова на выборах мэра!Пролез!
На пенсию его с вручение лопаты,пусть копошится на даче, вдали от городских инфекций.
Неужели нельзя найти достойного , незамаравшего себя членством ни в одной партии, молодого энергичного коренного черкащанина с отсутствием хватательных рефлексом?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 yazon din alt 21.02.2014 14:38
А=По большому счёту - обгадился ВЕСЬ горсовет. И правильно было бы его срочно переизбрать вместе с выборами городского головы. Из тех .кто там сейчас - руку единицам подать можно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Фотограф 21.02.2014 14:02
А как же товарищь в красных кавалерийских джинсах? Цитую Makar:
Тим самом автоматично повернеться Одарич.
Цього хочемо?

А Вы кого хотите? Мамалыгу? Воротника? Радуцкого?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Ковпак 21.02.2014 12:57
а європауки у банці вже визначилися із своєю кандидатурою? :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Петрович 21.02.2014 12:42
А многие тут распинались после отставки Одарыча, какой честный и неподкупный этот человек, Белоусов. А он гнилой насквозь, ибо взял его Тулуб за самые помидоры.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 За Білоусова 21.02.2014 11:46
Реваншисти рвуться до влади? Не здамо черкасця Білоусова
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 voleyland 21.02.2014 11:30
В добрый путь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Loki 21.02.2014 11:29
Sic transit gloria mundi! )) "А помнит как всё начиналось?" © )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 Дід Трохим 21.02.2014 11:27
Це буде не просто відставка "в. о. мера". Це буде відставка товаріща з місцевої політики навсігда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 CB 21.02.2014 11:27
У нас особливо "принципові" вільні демократи і деякі з опозиції. Мета одна - безмежне прагнення взяти реванш, скориставшись моментом і інертністю опонентів.