реклама Делікат

Сьогодні, 23 лютого, голова Чигиринської райдержадміністрації Олександр Цисаренко написав заяву про звільнення із займаної посади, а голова Чигиринської районної ради Ганна Совгира пообіцяла зробити це у вівторок, повідомляє «Ремарка».



Відбулося це на таємничій зустрічі фракції Партії регіонів Чигиринської районної ради в службовому приміщенні стадіону «Колос», про яку стало відомо активістам місцевого Майдану. Там, крім депутатів-регіоналів, на зборах було присутнє керівництво райдержадміністрації на чолі з її головою Олександром Цисаренком та міським головою Сергієм Тимченком.

Так, на збори регіоналів активісти прийшли разом із депутатами райради від опозиції, а також головою президії Народної ради Черкаської області, керівником обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолієм Бондаренком і членом президії Народної ради Черкаської області, керівником обласної організації ВО «Свобода» Юрієм Ботнаром.

Напружена розмова завершилася написанням Олександром Цисаренком заяви на звільнення з посади. Юрій Ботнар пообіцяв сьогодні ж доправити заяву голови райдержадміністрації в.о. Президента України Олександру Турчинову.

Ганна Совгира дала обіцянку скласти свої повноваження на позачерговій сесії Чигиринської районної ради, яку вона збирається скликати у вівторок, 25 лютого.

Дивіться таклж ВІДЕО.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+8 #18 Сеня 24.02.2014 11:22
Ошибаешся братишка - эта по трупах шла !!!
Тоді треба називать конкретно хто став трупами, по яким вона йшла. Не треба слухать недолугих критиканів, від опозиції, які постійно кричали - закриваються школи. Аналізуйте народжуваність в селах до 2002 року, немає кому ходить в НВК, а кошти на утримання спрямовуй. Всі хотять мать вищу освіту - закривають ПТУ, і т.д. Живіть своїм умом, якщо він є
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #17 будячок 24.02.2014 10:14
Цитую цікава:
і чим ці кращі попередніх?????? всі вони однакові ці горе політики, всіх .... вигнать і "свободу" і "удар" і ..... опозицію і регіоналів!!! скрізь бандити......і всі тягнуть державні гроші просто хтось більше а хтось менше

сьогодні народу потрібні НОВІ ЛЮДИ у владі, з НОВИМ МИШЛЕННЯМ, не обтяжені "старими" заморочками і совковим мишленням.. а то що ми матимемо? спочатку одні садили папередників, прийдуть "замучені" боротьбою папередники і будуть тільки й думати, куди посадити своїх катів....їм до НАРОДУ діла знову не буде!! побачимо як будуть ВАНИ рвати "задню частину", щоб добратися до КОРИТА!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #16 Ч А 24.02.2014 09:59
Цитую Сеня:
Цитую БМП:
Цитую Освітяни:
Цитую Stalker:
Люстрації підлягають всі ПеРд....кі виродки. В тому числі і керівники обласних департаментів і управлінь.


Вимагаємо відставки вірної прислужниці партії регіонів керівника обласної освіти Г.Гаврилюк!!!


Особисто цієї Гаврилюк незнаю, але ситуація в освіті не найкраща, мабуть буде краще, коли сама у відставку піде.

Ситуація не найкраща, по причині пустого бюджету і залишкового принципу фінансування. Галина Гаврилюк сама себе зробила, а то шо вона була керівником обласної освіти при тих неуках, говорить про те, що в них не було фахівців для найважливішої галузі. А найгірше, що і в тих, хто приміряє для себе крісла, також немає


Ошибаешся братишка - эта по трупах шла !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Just try 2 think 24.02.2014 07:44
Цитую проф. плейшнер:
Вимагаємо відставки ректора ЧНУ проффесора Кузьмінського, який чинив репресії та переслідування, є непрофесійним керівником та хабарником

Ти на себе подивись,- а потім пиши про інших!!! Репресії та переслідування по відношенню до кого?
А якщо ти, н...ук, диплом захотів просто придбати, а не навчатись,- то тобі в інше місце.
Зараз поливати брудом всі харазд, а конкретики - зась. ... підкупні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 черкащанин 24.02.2014 01:20
http://www.youtube.com/watch?v=L3QhDsTS25I
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #13 Сеня 24.02.2014 00:10
Цитую БМП:
Цитую Освітяни:
Цитую Stalker:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #12 цікава 24.02.2014 00:03
хто цього вискочку ........ Ботнара взагалі в політику впустив? ми хочемо демократії і здорового глузду, а не вил та безглуздих криків
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #11 цікава 24.02.2014 00:00
і чим ці кращі попередніх?????? всі вони однакові ці горе політики, всіх .... вигнать і "свободу" і "удар" і ..... опозицію і регіоналів!!! скрізь бандити......і всі тягнуть державні гроші просто хтось більше а хтось менше
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #10 БМП 23.02.2014 23:57
Цитую Освітяни:
Цитую Stalker:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #9 Сеня 23.02.2014 23:26
Цитую Stalker:
Люстрації підлягають всі ПеРд....кі виродки. В тому числі і керівники обласних департаментів і управлінь.

Свого часу, Черевко погнав Кулешу, а потім просив вернуться. Перед тим, як когось виганять, треба знайти людину, і не просто посадить його в крісло, а на стіл поставить портрет ....