реклама

реклама Делікат

реклама

marin Відсторонений міський голова Черкас Сергій Одарич запропонував бачення першочергових дій щодо реформування влади в місті. Як він зазначає у своїй сторінці в мережі Фейсбук, «щоб здобутки Єврореволюціі не розчинилися в буденному болоті».

Новим в.о.міського голови замість комуніста Віктора Білоусова пропонується обрати Василя Маринкевича – як секретаря міської ради. «Майдани чи рухи (фронти) добрі для революцій. Але непридатні для щоденноі рутинноі роботи», - аргументує свій вибір Сергій Одарич.

Маринкевича він називає толерантною, але водночас принциповою і мужньою людиною. «Яка не побоялася ще чотири роки тому піти на конфлікт з Тулубом і вистояла в цьому протистоянні». Водночас Василь Петрович має трирічний досвід керування дуже непростим складом міськради попереднього скликання.

Однак найголовнішим Сергій Одарич бачить формування нового складу виконкому. Він вважає, що його мають визначити такі суб'єкти: опозиційні партіі (Вільних демократів, Батьківщина, Удар і Свобода) та новоутворені громадські ініціативи (Євромайдан, Правий сектор, Автомайдан, Самооборона).
Остаточна ж легітимізація нової міської влади Черкас має відбутися з проведенням виборів міськоі ради та міського голови одночасно з президентськими 25 травня.

реклама

Коментарі  

 
+3 #45 Віталій 25.02.2014 01:48
Будемо просити Правий сектор розібратися та заарештувати!!! Послухати Сергія то він ще знаходиться в домайданівських реаліях,я так срозумів що це в поміч Радуцькому мельниченку,та іншим босякам в раді в "поміч"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #44 Алена 24.02.2014 21:14
Цитую Макс:
Выберите меня. Я не чего не где не воровал :-)

Ну зачем нам такой безграмотный мэр? В школе плохо учились? Тогда читайте, как нужно правильно написать:"Я НИЧЕГО НИГДЕ не воровал"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #43 АСШ 24.02.2014 20:13
ВНИМАНМЕ!Иван брехун или провокатор. Мой отец длительное время служил с Василием Петровичем.Отзывы самые положительные. здесь чесность,порядо чность,толерант ность к мнению других. Другой вопрос - ему это надо? Город точно выиграет!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #42 Макс 24.02.2014 18:34
Выберите меня. Я не чего не где не воровал :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #41 Валя 24.02.2014 16:44
Цитую иван:
Маринкевич до 1991 года служил в КГБ СССР в 5-м отделе занимался антисоветчиками
в 1992 став начальником отдела "Т" занимался политинакомысля щими при режиме Кучмы .
Был выгнан с позором из УСБУ в Черкасской области своим другом генералом Прокопенко И.И. за то что крал и не делился а ещё за то что вместе бывшим генералом Кулинским который сегодня является депутатом облрады от партии регионов а ещё 4 года назад возглавлял эту фракцию людоедов в облраде не поделили после помаранчевой революции кресло начальника УСБУ в Черкасской области.Пусть Маринкевич раскажет как в 5 утра опечатывали его кабинет сотрудники ВБ из Киева и сколько денег вытащили из его сейфа
И этого у...а в мэры даже И.О.?

Спасибо Иван за правду. Он также , как и Одарыч , участвовал в фиктивных конкурсах назанятие должностей в ГИКе. А Одарыч вместо того , чтобы принимать на кокурсной основе профессионалов , должности продавал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #40 Від виборців 24.02.2014 14:46
Боже, як ви боїтеся повернення Одарича.
БЮТ боїться, бо Одарич завтра оприлюднить інформацію про співпрацю БЮТу з Регіоналами
Радуцький боїться, бо так само працював з регіоналами і народ його не сприймає
Савін боїться, бо Одарич розкриє його корупційні схеми і проекти по 990 тис.
Воротнік боїться, бо Одарич позбавить його посади директора і пустить голим по світу.
Всі кричать про нових людей, а кого нового? Чернявського? Так він був при ваді. Чуприну? Так він теж там був, ще й в СДПУ (о).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #39 иван 24.02.2014 13:43
И этого у...а в мэры даже И.О.?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #38 Черкаський люд 24.02.2014 12:35
ми спостерігаємо поки що...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #37 Алена 24.02.2014 12:33
Мне вас жаль! Только и способны обливать грязью и критиковать, а сами вообще ни на что не способны! Вы достойны мэра Жуковской, тогда она вам покажет "кузькину мать"! И можете ставить мне "минусы", мне плевать! Рабская идеология, тупые комменты, брюзжание и вечная жажда боя и мести. Читаешь и чуствуешь себя пассажиром троллейбуса - там всегда негатив, критиканство и причитания. Выбирали Яныка? Выбирали! Продались за 200 гривен Поплавскому? Продались! ГДЕ ваши троллейбусы по выходным, обещанные Поплавским? Где помощь городу, которую обещал? НЕТУ! А теперь - что? Вам все плохие и недостойные, а ВЫ? Вы стОите достойных?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #36 Для правого сектору 24.02.2014 12:18
Хлопці будьте обачні. Декому вигідно, щоб ви недопустили Білоусова до роботи. Депутати вже почали торги за нові посаді в міськвиконкомі. Радуцький уже у відкриту пропонує свою кандидатуру