реклама

реклама Делікат

реклама

Від Ради вимагають призначити вибори міського голови Черкас

Від Ради вимагають призначити вибори міського голови Черкас

 Центральна виборча комісія готова проводити президентські вибори, тільки потрібні гроші. Про це повідомив нардеп від «Батьківщини» Олександр Бригинець на своїй сторінці у Facebook.

«ЦВК, як зайчики, погодились проводити вибори 25 травня, тільки просять грошей на них.... Думаю, треба одночасно провести місцеві вибори в Києві, Харкові та міських голів Миколаєва, Херсона, Черкас, Чернівців, Одеси, тощо», – написав депутат.

реклама

Коментарі  

 
+5 #9 Від виборців 24.02.2014 13:57
Цитую Васо:
Повылазила, шушера. Чернявские, миколенки, и всякая прочая нечисть...


Їх теж під люстрацію. Вони були при владі в різні часи. А Миколенко балотувався в списку Партії екології та соціального захисту, лідером якої в Черкасах був Воротнік, який видавав газетку "Нас рать", працював на Тулуба, на Нечипоренка, на Зубика і на Поплавського!!! Ганьба Василю Миколенку. В люстраційний спсок цю ..........!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 СС 24.02.2014 13:25
Цитую незнайка:
Денег с аукциона по продаже Межириччя и Сухолуччя на любые выборы хватит

А хто купить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Васо 24.02.2014 11:38
Повылазила, шушера. Чернявские, миколенки, и всякая прочая нечисть...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 УКРАІНКА 24.02.2014 11:21
Негайно заборонити ПР та КПУ,заборонити членам минулим та нинишнім займатись політикою,балат уватись та займати держпосади.Негайно!!!Негай но!!!!Слухала Тігіпко,триндів з євроделегатами, суміш азіров,кожара,Я НУКОВИЧ,..........,Путін по ходу на нього поставив."Любов"з Рашею,то або війна або рабство.Громадяни,всіх національностей ,які мають паспорт України,не будьте спільниками перекрашенних вбивць,не будьте вбивцями України,не будьте ворогами людскості.Заява Єфремова,то 53-й рік(стара схема )розвінчання культа Сталіна-Януковича,а вони жертви,блєф голімий для лоха.Не забувайте Небесну сотню,вона дивиться на вас з небес.Не забувайте тисячі поранених,зкато ваних та скаліченних.СЛАВА НАЦІЇ!!!СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!СЛАВА УКРАЇНІ!!!(симп атикам Росії,вона вас не пошкодує,вони вічними терактами своїх вбивають,бо то праця ФСБ,і тільки дурень в єкстримістів вірить,не будьте дурними,не вірте брехні.)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 УКРАІНКА 24.02.2014 11:05
Черкасці,попере джаю,як буду знати що хтось продав голос,не ображайтесь,вам піпец буде,жорстко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Василь Миколенко 24.02.2014 10:58
Це жах, коли нардепи не знають Конституції і законів України!
Адже не можуть бути проведені вибори до ради та міського голову у відсутність територіальної громади!
А в на території Черкаської області відсутня юридична особа публічного права з назвою "Черкаська міська територіальна громада!"
Знову гроші платників податків на вітер, знову створення антиконституцій них організації для розкрадання бюджету!
То в чому різниця між новою і старою владою?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 стабилизец 24.02.2014 10:34
Конечно, проводить выборы 2 в 1 дешевле. Правда, пока наши не научатся работать без отмывалова-откаталова, смету под выборы и контроль за расходованием средств должны делать независимые наблюдатели.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 Дід Панас 24.02.2014 10:23
І міської ради!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #1 незнайка 24.02.2014 10:22
Денег с аукциона по продаже Межириччя и Сухолуччя на любые выборы хватит