Очільник Штабу національного супротиву, голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко просить міську раду якнайшвидше зібратися на засідання та визначитися з легітимною владою в місті. Про це він повідомив журналістам, відповідаючи на запитання «Прочерку».

– Я просив би депутатів, щоб вони терміново скликали сесію і вирішили питання легітимної влади в місті Черкаси: про обрання секретаря, виконавчого комітету… Щоб фактичним керівником штабу в місті Черкаси був не Віктор Білоусов, який навіть не прийшов сьогодні на мітинг, а була обрана людина, яка б уболівала за долю нашого міста і організовувала життєдіяльність міста. У військові часи це теж серйозні питання: і водозабезпечення, і водоочистка, і ТЕЦ, і дамба, і багато об’єктів… – зазначив Бондаренко.

Нагадаємо, що депутати Черкаської міської ради відправили у відставку в. о. міського голови Віктора Білоусова. Він підписав таке рішення депутатів. На останньому засіданні сесії депутати планували переобрати секретаря міської ради, проте на нього не зібрався кворум.

реклама

Коментарі  

 
0 #14 *ерой, он везде *ерой 07.03.2014 09:19
Цитую Микола:
РАДУЦКИЙ АЛЕКСАНДР РОМАНОВИЧ. Родился 16.01.1971 в Черкассах. Гражданин Украины.
Привлекался к уголовной ответственности :
– 28.12.1993 г. Приднепровский РОВД г.Черкассы. Статья 141ч.2 (грабеж) УК Украины. Данных о решении по делу нет;
– осужден 24.08.1995 г. Приднепровским районным судом г.Черкассы. Статья 206 ч.2 (хулиганство), 188-1 ч.2 (сопротивление милиции) УК Украины. Вид наказания — лишение свободы на 3 года. С применением ст.46 УК Украины отсрочить исполнение приговора на 2 года».
Ось такі ось справи, малята. Один двічі судимий вже правив державою. Давайте зону ще й в Черкасах зробимо.

Вторая ходка вроде бы не в счет, если он с Беркутами "воевал".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Микола 06.03.2014 22:01
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Бабенко 03.03.2014 12:39
Да це правда, що Добровольський М.М. розвалив колгосп, після нього остались великі борги, із цієї ями няк не можна вилізти. Добровольський це кат і переїхавши в Черкаси, перефарбувався і став демократом...Напевно після монголо-татарського іга менше село пострадало чим після керування Добровольським М.М. Нехай поверне селянам тке що вкрав...За ним т..ма плаче, а не посаду Ви йому даєте...І що саме цікаво Бондаренко А.В. прекрасно знає якими ментодами Добровольський М.М. "керував" у Писарівці, де його совість, що хапугу рекомендує на посаду, що містяне хочуть щоб прямо в мерії в них була своя вязниця...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 незнайка 03.03.2014 12:09
ПЖЛСТ Яму з Драмтеатром включите в перелик важлывых питань!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 Жителі с. Писарівка 03.03.2014 11:50
Люди схаменіться, якщо хочити назначити секретарем міської ради панаДобр.......ого М.м. Цей чоловік тримав нас під гнітом 8 років, ви не повірити що в селі Писарівка Лисянського району він утворив фашистську диктатуру, люди для були рабами, хто про ти нього казав що то, то його кидали у "вязницю", да да у вязицю, яку він створив в селі і яка була на тракторній бригаді...Побив навіть сільського годову, людей катував і тд...Крав техніку і тд... А тепер цього ката ви рекомендуєте очолити міську раду?...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Андрій 03.03.2014 11:37
На посаду секретаря хоче Радуцький. Двічі засуджений.
За нього проголосують регіонали і Черкащани.
Люди заради цього стояли на Майдані?!
За ради того, щоб містом керував двічі судимий!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 черкасець 03.03.2014 06:50
От не треба чіпати Білоусова. Я памятаю як Бондаренко першим валив Одарича, як робив такі речі, що половина організації Батьківщини розбігались. А у Білоусова є інші справи. Він людина порядна. Громада попросила у відставку - він пішов, а те що зара риги ігнорять сесію, це не його вина. Доречі опозиція досі сама не івизначила кандидата на посаду секрутаря. Нехай беруть приклад з Віктора Федоровича і лишають амбіції за дверима, а не звинувачують у своїй повільності в.о. Секретаря.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Бондаренку 03.03.2014 02:37
Щоб фактичним керівником штабу в місті Черкаси був не Віктор Білоусов, який навіть не прийшов сьогодні на мітинг, а була обрана людина, яка б уболівала за долю нашого міста і організовувала життєдіяльність міста/
Толік, як би ти справді вболівав за наше місто (не твоє, бо твоє - Лисянка), то не колотив би депутатів і не намагався зняти з посади Білоусова. Він дійсно, кожного дня займається вирішенням питань життєдіяльності Черкас. А ти кого надумав на його місце? Ти хоч розумієш, які наслідки можуть настати внаслідок таких твоїх дій? Ганьба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 Нестор Іванович 02.03.2014 23:43
На фото прямо Ціцерон у глибокій задумі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Совесть есть? 02.03.2014 22:40
смешной ты Толик. Белоусова сняли, причем незаконно, виконком распустили, приняли решение о роспуске горсовета... А теперь - где власть, где легитимность, кто будет подтирать ...?!
чем раньше думали, а?
какие-то интересные у вас ролевые игры. А потому, что всё о посадах да местах думаете, что народные рады, что комитеты, штабы революции и прочие организации и го, и отдельные политики (фамилии и так все знают).
думали бы о людях - оставили бы Белоусова, распустили бы виконком, не ст али подвергать город панике и разброду и шатанию до тех пор, пока какая-то ясность была. Ведь дата 25 мая - появилась от фонаря. По большому счету - все были заняты революцией, и то что Януковича не повязали, и крым с востоком не сказали своих фе, и Путин был занят Олимпиадой - упускали из виду. А ведь сценарий был запущен ещё в октябре.