Голова Черкаської обласної організації КВУ Максим Михлик на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» написав про те, наскільки ошелешеним був сьогодні військовий комісар, коли бачив, скільки черкащан прийшло до військкомату підтвердити свою готовність захищати Україну у випадку військових дій.

«Ми записались ще з ранку. Треба було бачити воєнкома! У нього була постійна посмішка і очевидний когнітивний дисонанс. Люди, які багато років ховались від нього, тепер самі прийшли (зі словами «полоскостопие затянулось» и «язва рассосалась») записуватись в армію. Воєнком всім дякував, організував запис особистих даних і пообіцяв зв’язатись у випадку необхідності. Запис триває. Не думайте довго»... – порадив Максим Михлик.


реклама

Коментарі  

 
+1 #16 серж 04.03.2014 03:16
Цитую дисскус:
О чем вы Господа??? О какой войне братья!!!??? Белины объелись...Вас "болванят" проф....ты. Москва с украинским народом,- против ф...тов. Сместили власть, хорошо,и мы знаем что она продажная, но кто водит у Вас хоровод? Одумайтесь?


о какой москве речь? если о той, в которой проживает 12 миллионов, то там против войны людей насчиталось меньше одной сотой процента. По различным данным, выразить протест вышло от 150 до 500 человек. На 12 миллионов.

Или вы о какой Москве говорите?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Нестор Іванович 04.03.2014 00:29
Москва с украинским народом,- против ф...тов...

Про що ти шепчеш, із усіх москвичів проти путлєровського ф...му аж 250 осіб виступило. А всі остальні катаються в екстазі від нагоди "этих хахлов на место поставить". У війну таких м..даків, як ти вважали панікерами і пускали в расход.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 дисскус 03.03.2014 12:16
О чем вы Господа??? О какой войне братья!!!??? Белины объелись...Вас "болванят" проф....ты. Москва с украинским народом,- против ф...тов. Сместили власть, хорошо,и мы знаем что она продажная, но кто водит у Вас хоровод? Одумайтесь?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 Оксана 03.03.2014 10:40
Цитую Нестор Іванович:
Цитую ВВП:
Маячня! Прийшли ті, хто мав військові квитки. Без військових - то лише люди, які можуть виконувати чорнову роботу. Тому не стройте із себе героєв.


Коли п'...ний москальський солдат забере все цінне в твоєму будинку і зґвалтує твою доньку чи дружину, побачимо як ти тоді із себе героя будеш корчити.

Шевченка обчитався.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Андрей 03.03.2014 04:28
Не смешите ,наземные операции в случае прямого конфликта не ведутся,ковровы е бомбежки и большой привет,как воевать с русскими ума не приложу,куча друзей в росии ,путин и...т
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Уманский Еврей 03.03.2014 01:23
Ну і скільки таких ... зібралися воювати за н...зм, ф...зм тягнибока і яроша?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #10 Нестор Іванович 02.03.2014 23:27
Цитую ВВП:
Маячня! Прийшли ті, хто мав військові квитки. Без військових - то лише люди, які можуть виконувати чорнову роботу. Тому не стройте із себе героєв.


Коли п'...ний москальський солдат забере все цінне в твоєму будинку і зґвалтує твою доньку чи дружину, побачимо як ти тоді із себе героя будеш корчити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Loki 02.03.2014 23:07
Печально, но армия украины при разделении "восток-запад" не более чем армия Польши в "1939". Но "Вестерплатте" вошло в мировую историю. В худшем случае, Украина тоже создаст свой миф "Вестерплатте"!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #8 Підпис здесь 02.03.2014 22:48
Цитую ВВП:
Маячня! Прийшли ті, хто мав військові квитки. Без військових - то лише люди, які можуть виконувати чорнову роботу. Тому не стройте із себе героєв.

Цитую ВВП:
Маячня! Прийшли ті, хто мав військові квитки. Без військових - то лише люди, які можуть виконувати чорнову роботу. Тому не стройте із себе героєв.

Які ілюзії? Почитай, що в приписному написано про воєнний час. До чого тут військовий квиток? У кого він є, той перший і піде, а решта - місячні збори і за ними...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #7 Юстиція 02.03.2014 22:47
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Юстиція:
Печально все єто, сначало уклонялись, а теперь не серьезно относятся к серьезному делу. А ведь армия России хорошо обучена, закалена Чечней. нужно біть реалистами и ответственніми людьми.

І на Майдані були ненавчені, непідготовані до боїв люди. Та хіба у кого повернеться язик їм цим докоряти?

так им как раз никто и не укоряет, там люди стояли против Беркута, и ВВ, бедніх голодніх пацанов, большинство из которых лютой ненавистью ненавидели януческу. а здесь речь идет о армии с высоким боевом духе, патриотизме и тюпю